Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#762014-05-18 10:47Nagyszerű munka volt.Nagyon hiányozna ez a csodálatos fa hazánkból.Gyöngyi |
|
| |
|
Vendég |
#772014-05-18 10:47Tisztelt Pályi Zoltán Úr! |
|
| |
|
Vendég |
#782014-05-18 10:48Örülök, szívből örülök. |
|
| |
|
Vendég |
#792014-05-18 10:48Tisztelt Pályi Zoltán Úr! Örömmel vettem a tájékoztatását. Köszönet mindenkinek aki segített. Sohonyay Ottó |
|
| |
|
Vendég |
#802014-05-18 10:48Nagyon örülök, hogy sikerült ,,megvédeni" az akácot! Nem hittem volna, hogy ennyi ,,lusta dög" van ebben az országban! Szeretettel köszöntöm az ötletgazdát és valamennyi aláírót! Gratulálok! Gyuri (Kócziás György) |
|
| |
|
Vendég |
#812014-05-18 10:50Tisztelt Pályi Zoltán Úr! Köszönjük a kezdeményezést s azt is hogy segíthettünk! Sohonyay Ottóné |
|
| |
|
Vendég |
#822014-05-18 10:51Csodálatos, hogy sikerült!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#832014-05-18 10:52Szivesen adtam szavazatomat ,egy ilyen nagy szabasu tervnek ,orulok hogy sikerult,akarhol is elunk mi magyarok a vilag minden tajarol ossze tartunk .Udv Erdelybol Szeles Olgi |
|
| |
|
Vendég |
#842014-05-18 10:53Örülök a sikernek! :D |
|
| |
|
Vendég |
#852014-05-18 10:53Tisztelt Pályi Zoltán Úr! Örvendetes hogy sikerült az Ön segítségével valami olyat megőriznünk, ami oly fontos a magyar embereknek! Itt is látszik hogy a bajban mindig összefogunk! Köszönet még egyszer Önnek és minden aláírónak! Üdvözlettel: Sohonyay Ottó mérnök |
|
| |
|
Vendég |
#862014-05-18 10:53 Örülök a sikernek, gratulálok (magunknak is!). |
|
| |
|
Vendég |
#872014-05-18 10:58Kedves Pályi Zoltán! Gratulálunk az elhivatottságához, és köszönjük a sok-sok munkát, amit ebbe belefektet! Nagy-György család a Mátra lábától ( Ahol pillanatnyilag is árad az akácillat és zümmögnek a méhek.) |
|
| |
|
Vendég |
#882014-05-18 10:59Én és biztos vagyok benne,hogy sok aláíró társam nevében az Ön áldozatos munkájáért mondok köszönetet. Tisztelettel: Bakonyi Erzsébet |
|
| |
|
Vendég |
#892014-05-18 11:01Köszönöm népünk, nemzetünk szolgálatát e sikeres küzdelemmel. Őszinte tisztelettel Tomory Zsuzsa |
|
| |
|
Vendég |
#902014-05-18 11:02Csodálatos magyar vidék , akácerdők , a kárpátmedence legszebb része vagyunk !Legyen hungarikum , mindenkinek kellene ez az isteni csoda az értékekkel együtt . !Ledugunk a földbe egy darab botot kihajt , ezt meg kell védenünk ! |
|
| |
|
Vendég |
#912014-05-18 11:04Kedves Zoltán ! Nagyon örülök a sikernek . Máskor is szóljon , ha segítségre van szüksége ! Üdvözli Varga János |
|
| |
|
Vendég |
#922014-05-18 11:05Örömmel gratulálok "harcunk" sikeréhez az országpusztítók ellen. További jó munkát ! Tisztelettel: Hidegkuti Gábor |
|
| |
|
Vendég |
#932014-05-18 11:06Kövér László kezdte el leszólni az akácot, majd 2012-ben kormányrendelet született az akác ellen. Az unió ezt követően kezdhetett tenni az akác ellen. Már ha egyáltalán tett valamit. A Fidesz a hunyó!! |
|
| |
|
Vendég |
#942014-05-18 11:10Örülök, hogy a kezdeményezése ekkora sikerrel járt. Üdvözlettel: Mesterházy Tibor |
|
| |
|
Vendég |
#952014-05-18 11:10Köszönöm! Gratulálok! Csaba |
|
| |
|
Vendég |
#962014-05-18 11:11KÖSZÖNÖM ! |
|
| |
|
Vendég |
#972014-05-18 11:12HURRÄ,HURRÄ,HURRÄ...!!! |
|
| |
|
Vendég |
#982014-05-18 11:12Meg kell kinálni az EU-s liberálisokat egy jó kis nyírségi AKÁCMÉZZEL,hogy "ÉDES"legyen az életük,meg ébredjenek fel! |
|
| |
|
Vendég |
#992014-05-18 11:13Tisztelt Pályi Zoltán! Köszönöm a kedves tájékoztatást,nagy öröm,hogy a petíció eredménnyel zárult. Köszönet Önt illeti,mint kezdeményezőt,mi csak egy jó cél mellé álltunk és ahhoz adtuk a nevünket. Üdvözlettel és tisztelettel: Zsitnyányiné Pásztor Katalin |
|
| |
|
Vendég |
#1002014-05-18 11:14Hála Istennek!Jó érzés amikor eredménye van a hozzáállásunknak. kKszönet a szervezésért! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.