Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#5012014-05-19 06:24Már csak arra leszek kíváncsi, hogy a brüsszeli tökfejek ezt mennyire fogják tiszteletben tartani. Továbbra se hagyjuk magunkat, aki teheti, ültessen egy akácfát! |
|
| |
|
Vendég |
#5022014-05-19 06:27Tisztelt Mérnökúr és Aláírótársaim! Örömmel tölt el, hogy sikerült a célt elérni. Már csak azt kívánom, hogy más témákbank is maradjon az egyetértés és az összetartás! Üdvözlettel: Vincze Boglárka |
|
| |
|
Vendég |
#5032014-05-19 06:28Köszön a tájékoztatást ,nagyon örülök ,hogy el értük a célunkat és meg marad az akác és akácméz ami a világon csak Magyarországon van :) üdvözlettel:Kollár Tünde |
|
| |
|
Vendég |
#5042014-05-19 06:28Őszinte és hálás köszönet Önnek, hogy ezt végigvitte! Bercsényi Jánosné méhészfeleség |
|
| |
|
Vendég |
#5052014-05-19 06:32Tc.Mérnök úr! Gratulálok! További eredményekben gazdag munkát kívánok és nagyon köszönjük! Üdvözlettel:Szigeti Jánosné |
|
| |
|
Vendég |
#5062014-05-19 06:33Elismeresem mind Onnek, mind az elbiraloknak es magunknak! Nekunk ez--par ezer km.-re OTThontol- kulonosen ritka elmeny. Rendszerint csak ketsegbeesett, tetlen vergodessel kiserhetjuk az esemenyeket ,ITT-hon-rol ! Remelem az orombe nem vegyul urom es nem fog senki feketelevest fozni ez ugyben . |
|
| |
|
Vendég |
#5072014-05-19 06:34Mérnök úr, köszönöm, hogy elindította ezt a kezdeményezést és segíthettem az aláírásommal. További sikeres munkát kívánok. Tisztelettel: Balogh Andrásné |
|
| |
|
Vendég |
#5082014-05-19 06:35Na! Ez már igen! Ennek örülök! Végre valami ami nem bukik el! Így már talán egyszerűbb lesz megvédeni az UNIO val szemben. :-) :-) :-) Nagyon örülök , hogy végre egy sikeres történetnek is a része lehettem, lehetek. :-) |
|
| |
|
Vendég |
#5092014-05-19 06:39Gratulálok !!!!! végre egy kis sikerélmény, ami a javunkra is válik! |
|
| |
|
Vendég |
#5102014-05-19 06:39SIKER!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#5112014-05-19 06:40Gratulálok, és őszintén örülök, hogy a kezdeményezés sikerrel járt! Egy "szavazó" a sok közül. |
|
| |
|
Vendég |
#5122014-05-19 06:40Remélem így lesz és a demokrácia nem egyenlő a szófogadással. |
|
| |
|
Vendég |
#5132014-05-19 06:43Gratulálok! Örülök, hogy a szakma egy része is a direktívák helyett a már meglévő értékek mellett állt ki! |
|
| |
|
Vendég |
#5142014-05-19 06:56HURRÁ !!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#5152014-05-19 06:56Gratulálok! Minden hasonló jó kezdeményezést ezután is támogatok az aláírásommal. Benkő Levente, Erdély. |
|
| |
|
Vendég |
#5162014-05-19 06:58minek ehhez aláírásgyüjtés, azt a látszatot akarják kelteni, hogy a nép is beleszólhat vmibe, de fontos dolgokban, ez a kormány, meg a többi is tesz*-* a fejünkre, ilyen önkényes politika soha nem volt, még rákosi mano idején sem,igaz most meg lehet írni, but these are only words.... |
|
| |
|
Vendég |
#5172014-05-19 07:00Nagyon szépen köszönöm az értesítést, minden Szabadkai ismerősömet, akiket aláírásra megkértem, én is értesítettem erről az örömhírről. Üdv. Béla. |
|
| |
|
Vendég |
#5182014-05-19 07:02Gratulálok! |
|
| |
|
Vendég |
#5192014-05-19 07:02köszönöm a kitartó tevékenységét mamuci |
|
| |
|
Vendég |
#5202014-05-19 07:02Köszönöm a korrekt tájékoztatást. Az elért eredményhez gratulálok! További sikeres munkát Önöknek! Balogh Gézáné |
|
| |
|
Vendég |
#5212014-05-19 07:04Őszinte tisztelettel gratulálok Önnek.Örülök,hogy én is segíthettem az aláírásommal. |
|
| |
|
Vendég |
#5222014-05-19 07:05Köszönöm! Varga Dénes géoészmérnök. |
|
| |
|
Vendég |
#5232014-05-19 07:06Szívből örülök, hogy sikerült! Köszönjük Önöknek a kezdeményezést! Tisztelettel, Szabó Anita |
|
| |
|
Vendég |
#5242014-05-19 07:09T. Pályi Zoltán! Köszönet, hogy ezt az aláírás gyüjtést elindította, és üdvözlet minden aláírónak. Mit érne a tavasz a fehér akácok nélkül, a méhek zümmögése nélkül? Öröm végignézni az utcákon ahol fehér akác nyílik és beszívni illatukat. És ha jól emlékszem az alföldi futóhomok megkötésében is óriási szerepe volt az akácnak. Üdvözlettel Németh Sándorné |
|
| |
|
nemeth46 |
#525 Re:2014-05-19 07:13Önnek ez nem fontos? Ha így gondolkodna mindenki, akkor nincs értelme semminek! Akkor 1956 sem lett volna és még sok minden más. |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
959 aláírás
955 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 300 aláírás
593 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
400 aláírás
400 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
231 aláírás
231 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
201 aláírás
201 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
156 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
101 aláírás
101 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
96 aláírás
96 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 195 aláírás
88 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.