Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#512014-05-18 10:01Köszönet az aktívitásáért és nagy örömmel gratulálunk a sikerhez! Kántor Lajosné Budapest |
|
| |
|
Vendég |
#52 Re:2014-05-18 10:03Kepler előtt mindenki azt tartotta, hogy lapos a Föld, utóbb kiderült, hogy mégsem igaz. Tisztelettel Havas Tibor |
|
| |
|
Vendég |
#532014-05-18 10:03Gratulálok mindenkinek, elsősorban a kezdeményezőknek, mindenkinek megköszönöm a saját és az akác(méz) nevében! |
|
| |
|
Vendég |
#542014-05-18 10:06Gratulálok a kezdeményezéshez és örülök az eredménynek. Béky Zoltán Okl. kertészmérnök-tanár. |
|
| |
|
Vendég |
#552014-05-18 10:10Hurrá! Köszönet, hogy elindította ezt az akciót és hozzájárulhattunk a cél eléréséhez. Lakatos Zoltán egy nyírségi méhész |
|
| |
|
katedi |
#562014-05-18 10:10Gratulálok és örülök is egyben! |
|
| |
|
Vendég |
#572014-05-18 10:13"Előtted a küzdés, előtted a pálya, Az erőtlen csügged, az erős megállja. És tudod: az erő micsoda? - Akarat, Mely előbb vagy utóbb, de borostyánt arat." Arany János Domokos napra 1851 Kedves Zoltán ! A kezdeményezéshez, a szervezéshez, a kitartáshoz és a HUNGARIKUMMÁ VÁLÁSHOZ ÖRÖMMEL GRATULÁLOK ! Baráti Üdvözlettel ! Jó szerencsét ! Svejkovszky Ferenc egy "Öreg Fás" |
|
| |
|
Vendég |
#582014-05-18 10:13Gratulalunk Onnek - es magunknak! |
|
| |
|
Vendég |
#592014-05-18 10:14GRATULÁLOK!!! |
|
| |
|
Vendég |
#602014-05-18 10:17:) Nagyon örülök! :) |
|
| |
|
Vendég |
#612014-05-18 10:18Örülök az eredményességünknek. Én az akácot néprajzilag vizsgálva látom, hogy a magyar ember lélek- és érzelemvilágának kitéphetetlen összetevője. Nálunk, itt Vajdaságban az akác szeretete talán még kifejezettebb és ez ugyanígy van a mellettünk élő szerbeknél is. K. J. Ada |
|
| |
|
Vendég |
#622014-05-18 10:18Kívánom, hogy minden magyarságunkat, magyar nemzeti érdekünket érintő kérdésben legalább ekkora összefogás legyen, és ehhez hasonló, vagy még átütőbb sikert érjünk el. Üdv. Elek Endre |
|
| |
|
Vendég |
#632014-05-18 10:22Végtelenül örülök, ennyit ér az összefogás!!!! Köszönet az elindítónak! Üdvözlettel Agárdi János |
|
| |
|
Vendég |
#642014-05-18 10:24Nagy örömmel tölt el. K.É. |
|
| |
|
Vendég |
#652014-05-18 10:26Hurrá sikerült. Rendkívül örülök neki.Végre egy normális döntés.Hiába akácméz nincs akácvirág nélkül. Gratula Zoltánnak aki az aláírás gyűjtést kezdeményezte, és mindenkinek aki aláírta. Közösen a jó ügyért, érdemes volt. Leírhatom bátran: GYŐZTÜNK. TIsztelettel: Giller Géza József |
|
| |
|
Vepike Vendég |
#662014-05-18 10:30Hálás köszönet Pályi Zoltánnak, és minden vele egyetértő szavazónak! Boldog vagyok, hogy gyönyörű akácunk megmenekült! :) Tisztelettel és köszönettel: Horváth Veronika Piroska
|
|
| |
|
Vendég |
#672014-05-18 10:32Örülök neki! |
|
| |
|
Vendég |
#682014-05-18 10:37Nagyon örülök a sikernek, hálás köszönet a kezdeményezőnek, és a sok-sok támogatónak! |
|
| |
|
Vendég |
#692014-05-18 10:37KEDVES ZOLTàN! SZIVEMBOL ORVENDEK ES GRATULALOK! KIVANOM HOGY EGESZ ELETEBEN MINDEN ILYEN NAGYSZERUEN SIKERULJON, MINT EZ AZ ALAIRASI AKCIO! MEGERDEMLI! OSZINTE SZERETETTEL ES NAGYRABECSULESSEL SIGMOND JULIA, KOLOZSVAR |
|
| |
|
Vendég |
#702014-05-18 10:39Jó lenne a Rakovszky Kajszit is felvenni a Hungarikumok közé, mielőtt a szlovákok kisajátítják azt. Dédapám birtokán tenyészteték ki ezt a fajtát. acsalád már a tatárjárás előtt is magyar volt, de a szlovákok szeretnek minden felvidékit átszlovákosítani. |
|
| |
|
Vendég |
#712014-05-18 10:40Örömmel tölt el a siker, hálás köszönet a kezdeményezőnek - Dr. Pályi Zoltánnak - és a sok támogatónak! agnessch |
|
| |
|
Vendég |
#722014-05-18 10:40Áldás Áldás Áldás minden HUNGARIKUMRA |
|
| |
|
Vendég |
#732014-05-18 10:43Tisztelt Pályi Zoltán Úr! Nagyon köszönöm megtisztelő levelét és a jó hírt. Üdözlettel, Mária |
|
| |
|
Vendég |
#742014-05-18 10:44Gratulálok e nemes kezdeményezés elindításához, és sikerre viteléhez! Üdvözlettel: Molnár József költő |
|
| |
|
Vendég |
#752014-05-18 10:46A magam s családom nevében köszönöm Önnek s mindazoknak akik kezdeményezőként vagy bármi módon sikerre segítették az akác ügyét ! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 283 aláírás
579 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
360 aláírás
360 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
167 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
89 aláírás
89 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
74 aláírás
74 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.