Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#3012014-05-18 17:10További Erőt_ Egészséget kívánok ! |
|
| |
|
Vendég |
#3022014-05-18 17:12Örülök, hogy sikerült, valóban nagy kár lett volna ezért a nagyon finom termékért. Meg azt a nagyon finom illatot se felejtsük el mikor az akác virágzik. |
|
| |
|
Vendég |
#3032014-05-18 17:15Ön nélkül ez az ősszefogás nem jöhetett volna létre. Örülök, hogy részese lehettem. Köszönet Önnek. Üdvözlettel Gömöri Tibor |
|
| |
|
Vendég |
#3042014-05-18 17:16Örülök, hogy sikerült. Gratulálok! |
|
| |
|
Vendég |
#3052014-05-18 17:18Önnek jár köszönet, hogy felvállalta és végigvitte ezt a nem kis feladatot! Áldja meg az Isten! Csabai Gézáné, 2040. Budaörs,Kócsag u. 8. |
|
| |
|
Vendég |
#3062014-05-18 17:18Tisztelt Pályi Zoltán! Köszönöm, hogy vállalta ezt a komoly kihívást és sikerre vitte az AKÁC ügyét! További sikeres munkát kívánok Önnek és munkatársainak! Amennyiben szüksége lenné még a segítségünkre, kérjük jelezze! Én az egész családomat és ismerőseimet mozgósítottam és a Facebookon is megosztottam a felhívást! Üdvözlettel: Kodáj Andrea és családja |
|
| |
|
Vendég |
#3072014-05-18 17:20Szerintem is jó lenne ha az akácméz hungarikum lehetne,mert ez egy nagyon finom és egészséges csemege! |
|
| |
|
Vendég |
#3082014-05-18 17:24Gratulálok, és nagyom örülök, hogy sikerült elérni céljukat, a számomra és sokunk számára kedvelt akácunkat hungarikummá nyilvánítani :) . Köszönet érte! |
|
| |
|
Vendég |
#3092014-05-18 17:26Örülök, hogy elsők között támogattam az ügyet és most beért, Hungarikum lett. |
|
| |
|
Vendég |
#3102014-05-18 17:30hurráááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#3112014-05-18 17:32Tisztelt ifj.Pályi Zoltán! Nagyon örülök, hogy eredményes volt az aláírásgyüjtés. Jó egészséget és további sikeres munkát kívánok. Üdvözlettel: Szabó Ilona |
|
| |
|
Vendég |
#3122014-05-18 17:33Kedves Zoltan! Nagyon orulok az eredmenynek, amit elert a sok munkaval, kitartassal, osztonzessel!!! Mi csak alairasainkat adtuk, tamogatasunkat, de a hatalmas munkat, utanajarast On vegezte! Koszonet Onnek es a Tarsainak, hogy az akac Hungarikum lett! Minden jot kivanok Onoknek! Tisztelettel : Natsheh Katalin |
|
| |
|
Vendég |
#3132014-05-18 17:34Remek!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#3142014-05-18 17:36Tisztelt Pályi úr! Köszönöm, hogy elindította az akácunk megvédésének aláírásgyüjtését. Örülök, hogy én is hozzárulhattam az aláírásommal a sikeres hungarikummá nyilvánításhoz. Gratulálok, Maradok tisztelettel: Szabó Istvánné Varga Edit, aki kisalföldi születésű, nagyon szeretem az akácfát, virágját de mégjobban az akácmézet. |
|
| |
|
Vendég |
#3152014-05-18 17:37Mindannyiunknak hála és köszönet. |
|
| |
|
én 19 |
#3162014-05-18 17:37szar tetves uniós lobbi,k@pják beeeeee!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#3172014-05-18 17:38Köszönjük férjemmel együtt, hogy Ön ezt kezdeményezte és örömmel tölt el, hogy nem volt hiába a sok fáradozás. Gratulálunk Dr. Nagy Lajos és felesége
|
|
| |
|
Vendég |
#3182014-05-18 17:40Tisztelt ifj.Pályi Zoltán úr!Önnek is jár a köszönet,mivel jó és hasznos ügyünkért állt ki az ország érdekében!-köszönettel:Moizer Károly sk. |
|
| |
|
Vendég |
#3192014-05-18 17:41Köszönöm és gratulálok mindannyiunknak. Büszkevagyok, hogy a csapathoz tartozhatok. Isten Áldjon minden jólelkű embert. Üdvözlettel; BB |
|
| |
|
Vendég |
#3202014-05-18 17:44köszönjük a kezdeményezést,további munkájához sok erőt,kitartást és sikert kivánunk sok örömmel:Nyakas család |
|
| |
|
Vendég |
#3212014-05-18 17:45:-) |
|
| |
|
Vendég |
#3222014-05-18 17:45Tisztelt Mérnök Úr! Köszönöm, hogy támogatásommal segíthettem hazámat, a magyar népet! Önnek további sikeres munkát és eredményes szolgálatot kívánok, szeretettel Czinege Katalin |
|
| |
|
Vendég |
#3232014-05-18 17:51Köszönet a kezdeményezőnek!!! |
|
| |
|
Vendég |
#3242014-05-18 17:52Gratulálok és örülök, hogy én is hozzájárulhattam egy picit a sikerhez. Óriási köszönet Önnek, amiért felvállalta és véghezvitte ezt a küldetést. Ezzel már olyan nyomot hagyott maga után a Földön, amely kiemeli Önt a köznapi emberek táborából. További sok sikert kívánok! |
|
| |
|
Vendég |
#3252014-05-18 17:54Hurrá!!!! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 290 aláírás
585 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
376 aláírás
376 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
215 aláírás
215 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
201 aláírás
201 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
163 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
93 aláírás
93 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 193 aláírás
88 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
79 aláírás
79 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.