Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#2762014-05-18 16:41Gratulálok!!..további jó munkát!! |
|
| |
|
Vendég |
#2772014-05-18 16:41Szólj hozzá! Köszönjük a kezdeményező ifj. Pályi Zoltán úrnak és mindazoknak akik az ügy mellé álltak. |
|
| |
|
Vendég |
#2782014-05-18 16:42Megkönnyebbüléssel ésjó érzéssel,szívből gratulálunk! Horváth Attila és Felesége |
|
| |
|
Vendég |
#2792014-05-18 16:43Köszönöm, hogy elindította az aláírás gyűjtést!Sok dolog lenne még, amihez hasonló összefogás kellene. Üdvözlettel: Selmeczi Kovács Irén |
|
| |
|
Vendég |
#2802014-05-18 16:43Nagyon örülök neki hogy sikerült elérni a kitűzött célt! |
|
| |
|
Vendég |
#2812014-05-18 16:43Köszönöm, hogy indította az aláírásgyűjtést, és köszönöm és is, hogy részt vehettem benne :) Tisztelettel: Kalo Jenő |
|
| |
|
Vendég |
#2822014-05-18 16:44Őszintén örülök. |
|
| |
|
Anikó |
#2832014-05-18 16:45Őszintén örülök. |
|
| |
|
Aikó |
#284 Gratulálok2014-05-18 16:45Őszintén örülök |
|
| |
|
Vendég |
#2852014-05-18 16:51Teljes szívemből gratulálok és örülök az elért sikerhez.Végre valami amit már ép ésszel felfognak.Úgy látszik egyes emberek tudatába nem jut el,hogy az akác a homokfalak legjobb megfogó növényzete és még oxigént is termel.Valami okoska kitalálta a bió fütést és most hajrá mindent kivágunk.Igen csak úgy látszik az nem jut el a tudatukig,hogy mire egy erdő oxigént termel kb.50-év.Bár én nem értek hozzá mert nem vagyok erdész csak egy hülye barlangász.De kedves Barlangi vezetönk mondásával élve(Hülyék vagyunk de jól esik."Adamkó Péter" barlangi mentőszolgálat.De azért aza fránya akácméz meg jól esik.És mij szép mikor virágzik az akác.Elnézést az irásért de felháborít,hogy egyes emberek mij sötéten látják a dolgokat.Ezeknek üzenve:"SOHASEM AZ A NEVETSÉGES AMILYEN VAGY HANEM AMILYENNEK TETETD MAGAD".Bocsi és most köpködj rám. Egy elvetemült természet védő barlangász.Fürgeszarvas57 |
|
| |
|
Vendég |
#2862014-05-18 16:53Restellem, hogy Pályi Zoltán mond köszönetet nekünk, mivel inkább mi tartozunk köszönettel. Hazánkban az akácot becsülni, védeni olyan természetes, mint minden mindennapi tevékenységünk. Hogy nem "őshonos" ? Miért ? Mi talán azok vagyunk?! Ismételt köszönettel Böjthe András,Komárom |
|
| |
|
Vendég |
#2872014-05-18 16:56Tisztelt Zoltán ! Köszönjük ! Üdvözlettel : Justyák Csaba |
|
| |
|
Vendég |
#2882014-05-18 16:56Nagyszerű!Köszönet érte az érintetteknek! |
|
| |
|
Vendég |
#2892014-05-18 16:56Gratulálok a kezdeményezéshez és a SIKERHEZ !!! Ez jár MAGYARORSZÁGNAK és a MAGYAR NEMZETNEK !!! Tisztelettel : Szabó Erzsébet |
|
| |
|
Vendég |
#2902014-05-18 16:57Nagyon örülök ennek az IGAZI EGYSÉGNEK! Sok örömöt, és sikereket az életben! Pataki Kati |
|
| |
|
Vendég |
#2912014-05-18 16:57Köszönjük, gratulálunk hozzá. Ennyivel legalább "beljebb" vagyunk. Most még a magyar földet kéne megvédeni. Üdvözlettel, Dudás Gyula |
|
| |
|
Vendég |
#2922014-05-18 16:58Orulok asikeres eredmenynek.Milyen hatalma van az osszefogasnak!Koszonet erte. |
|
| |
|
Vendég |
#2932014-05-18 16:59Nagyon örülök, hogy sikerrel jártunk. |
|
| |
|
Vendég |
#2942014-05-18 16:59Hála Istennek! Maradhatnak az akácok! |
|
| |
|
Vendég |
#2952014-05-18 17:02Nagyon örülök az elért eredménynek.További kitartást kívánok. Ila Mihályné |
|
| |
|
Vendég |
#2962014-05-18 17:03Köszönöm szépen! |
|
| |
|
Vendég |
#2972014-05-18 17:03Köszönöm a tájékoztatást! Nagyon örülök a közös sikernek, - itt a példa, így is lehet!... Micimackó |
|
| |
|
Vendég |
#2982014-05-18 17:03Örülök hogy segíthettem ,hiszen mi is naponta fogyasztunk mézet, megfázás esetén pótolhatatlan.Megyeriné |
|
| |
|
Vendég |
#2992014-05-18 17:05Nagyon örülök. Az akácmézet rendszeresen használjuk, az egész család.Akácfából van a parkettánk,szép és tartós, akácfával fűtünk télen. |
|
| |
|
Vendég |
#3002014-05-18 17:08Nagyon nagy köszönet Önnek, amiért elindította ezt a kezdeményezést, és az élére állt ezen összefogásnak!!! Szívből kívánom Isten gazdag áldását Önre és egész életére!!! "Kívánom, hogy a nemzetünk meghatározó horderejű és történelmi súlyú kérdéseiben az elkövetkezendőkben ugyanilyen egység legyen, és az emberi szív és szolidaritás győzedelmeskedjen a szakmai és politikai ideológiák fölött. Mert ez mindennél előbbrevivő!..." Úgy legyen!!! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 290 aláírás
585 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
376 aláírás
376 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
215 aláírás
215 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
201 aláírás
201 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
163 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
92 aláírás
92 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 193 aláírás
88 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
79 aláírás
79 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.