Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#2012014-05-18 14:01Nagyon szeretem az akácfa illatát. Gyermekkoromban még a virágját is szerettem megenni. |
|
| |
|
Vendég |
#2022014-05-18 14:04Áldás minden jó szándékú emberre. És arra is, hogy mindig legyen bátorsága valakinek elindítani egy kezdeményezést valamilyen jó cél érdekében, és hogy máskor is sikerüljön ennyire összefogni. |
|
| |
|
Vendég |
#2032014-05-18 14:04Tisztelet Önnek a kezdeményezésért és örülök, hogy aláírásommal én is segíthettem. További sok sikert: Lovas Ágnes |
|
| |
|
Vendég |
#2042014-05-18 14:07Nagyon örülök, hogy sikerült elérni! |
|
| |
|
Vendég |
#2052014-05-18 14:10Egységben az erő ..... |
|
| |
|
Vendég |
#2062014-05-18 14:12Örömmel vettem ezt a fontos kezdeményezést. Az akácfák, méhek és méz mellett sikeresen kiálltunk! Így tovább! Köszönet a szervezésért! Forgó Frigyesné |
|
| |
|
Vendég |
#2072014-05-18 14:14Kedves Zoltán! Noha a rendes zsidókkal semmi bajom, ha rendes, becsületes emberek. |
|
| |
|
Vendég |
#2082014-05-18 14:15Köszönet a sok munkáért! Gratulálok! |
|
| |
|
Vendég |
#2092014-05-18 14:19Nagyon nagyon örülünk a jó hírnek!Köszönet a kezdeményező ifj.Pályi Zoltán honfitársunknak. |
|
| |
|
Vendég |
#2102014-05-18 14:22Tisztelt Pályi Zoltán Úr! Gratulálok a kitartásához, és kívánom, hogy példája sokaknak adjon erőt, a hasonló jó dolgok véghezvitelére! Nagyné Joli |
|
| |
|
Vendég |
#2112014-05-18 14:23Nagyban egyetértve a fentiekkel, mindannyiunk nevében nagy köszönet az úgy "Fáklyavivőjének" is. tisztelettel: Juhász Erika |
|
| |
|
Vendég |
#2122014-05-18 14:23Az Ön érdeme,hogy végre sikerült civil kezdeményezést sikere vinni.Üdv.Gyula |
|
| |
|
Vendég |
#2132014-05-18 14:23Nagyon örvendek,hogy nem volt hiába való a munkájuk és az akác hungarikum lett. |
|
| |
|
Vendég |
#2142014-05-18 14:23Nagyon örülök, h. a civil kezdeményezés sikert hozott, köszönöm a szervezők kitartását és lelkesedését!:)) Hernádi Györgyi Eger |
|
| |
|
Vendég |
#2152014-05-18 14:23Az a baromarcú, vakparaszt Házelnök néhány éve még harcolt ellene...most meg.... |
|
| |
|
Vendég |
#2162014-05-18 14:27Deo Gratiás ! Istennek legyen hála és ifj. PÁLYI Zoltán erdőmérnök Úrnak a sok-sok öszegyüjtött - szívvel, ésszel megáldott - szavazatát adó jóakaratú emberrel együtt !!! |
|
| |
|
Vendég |
#2172014-05-18 14:31Nagyon örvendek!!!!!!!!!! |
|
| |
|
avek |
#2182014-05-18 14:31Nagyon,nagyon örvendek! |
|
| |
|
Vendég |
#2192014-05-18 14:38Nagyon köszönöm PÁLYI ZOLTÁN úrnak gigászi eröfeszitését.További munkájához sok sikert kivánok. Öszinte tisztelettel Horzitzky György lepoticca. |
|
| |
|
Vendég |
#2202014-05-18 14:41Örvendek, hogy ezt a győzelmet is ki tudtuk vívni, volt egy hatalmas összefogás a bajban. Likvidálni tudtunk egy baromi össszeesküvést , mit az EU. ránk akart kényszeríteni.. |
|
| |
|
Vendég |
#2212014-05-18 14:41Az akác boldog gyermekkoromat,hozza vissza.A fehér virágai,illata,majd a finom akácméz amit a kenyérre csöpögtetve,felejthetetlen az életemben.84 éves vagyok,az akác gyerekkorom felejthetetlen emléke. |
|
| |
|
Vendég |
#2222014-05-18 14:42Köszönjük a munkát. A támogatásunk természetes. |
|
| |
|
Vendég |
#2232014-05-18 14:44Tisztelt mérnök úr! Megtiszteltetés volt, hogy részesévé lehettem egy jó ügynek.Sok más területen lenne még szükség ilyen összefogásra. Sok erőt és egészséget kívánok.Kovács György családi gazdálkodó |
|
| |
|
Vendég |
#2242014-05-18 14:46Hajrá Magyarország, hajrá magyarok! |
|
| |
|
Vendég |
#2252014-05-18 14:46Nagyon orulok |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.