Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#1512014-05-18 12:28Gratulálok Önnek és magunknak akik ezt a dokumentumot magukénak érezték és az elért eredményhez hozzájárultak. Köszönet. Bérczi Béla |
|
| |
|
Vendég |
#1522014-05-18 12:36nagyon örülk! K.L. |
|
| |
|
Vendég |
#1532014-05-18 12:37Nagyon örülök! |
|
| |
|
Vendég |
#1542014-05-18 12:40Örömmel veszem tudomásul , hogy a Magyar Emberek összefogása az értékeink megőrzésében sikerrel teljesült !! |
|
| |
|
Vendég |
#1552014-05-18 12:40örömmel értesültünk róla, hogy már hungarikum lett az akácfa is és az akácméz is. Így kell ezt szervezni és megoldani ! |
|
| |
|
Vendég |
#1562014-05-18 12:43Tisztelt Uram! Örülök, hogy vannak ügyeket felvállaló, hivatásukat szerető emberek.Amúgy mézkedvelő is vagyok. Tisztelettel: István |
|
| |
|
Vendég |
#1572014-05-18 12:43HÁLÁS KÖSZÖNETEM ifj. PÁLYI ZOLTÁNNAK A NAGYON ÉRTÉKES MUNKÁJÁÉRT. VÉGTELENÜL BOLDOG VAGYOK, HOGY SIKERÜLT EZ A NAGY DOLOG. IMÁDOM A ""LILA"" FEHÉR AKÁCOT ÉS A CSODÁS AKÁC MÉZET. ISTEN ÁLDJA ÖNT, LEGYEN ÁLDOTT MINDEN NAPJA. HÁLÁS KÖSZÖNETTEL, EGY IGAZSZÍVBŐL-HONLEÁNY BURIUSZ MARGARÉTA |
|
| |
|
Vendég |
#1582014-05-18 12:44Havas Ágnes:"Elmondom hát mindenkinek!" c.könyvből tudok idézni csupán egy nagyon kedves, szép,igaz mondatot,amikor Auschwitzből hozta őket a vonat haza:Akkor éreztem,hogy most már majdnem otthon vagyunk,amikor az első virágzó akácfákat megláttam.Ezek a napsütésben virágzó akácfák az otthont jelentették.!!Ugye nagyon megható Önnek is? Üdvözlettel e kis mottóval:Csöpi néni Kunszentmiklósról |
|
| |
|
Vendég |
#1592014-05-18 12:45Köszönet a Kezdeményezőnek, aki mögé felsorakozhattunk! |
|
| |
|
rosacsopi@freemail.hu |
#160 mottó küldése2014-05-18 12:47Idézetem a könyvből mindennél többet mond!!! |
|
| |
|
Vendég |
#1612014-05-18 12:50Köszönjük a kezdeményezést! Rácz Frigyes |
|
| |
|
Vendég |
#1622014-05-18 12:57Köszönet Önnek, hogy ezt felvállalta a figyelmet felkeltette ! Ma már A Magyar Tudományos Akadémia Agrár Osztálya is komolyan foglalkozik ezzel a témával és bízom benne, hogy az abszolut siker nem marad el -:) |
|
| |
|
Vendég |
#1632014-05-18 12:58Nagyon örülünk!! |
|
| |
|
Vendég |
#1642014-05-18 12:59Gratulálok a kezdeményezéshez és a mozgósításhoz ! Hufnagl Katalin |
|
| |
|
Vendég |
#1652014-05-18 13:00Köszönet a kezdeményezőnek ! Őszinte szívből jövő örömöt érzek e nemes cél érdekében vívott aláírások sikerében és hogy részese lehettem ennek. |
|
| |
|
Vendég |
#1662014-05-18 13:00GYOZELEM!!!! Mi tartozunk koszonettel Onnek, hogy elinditotta az akciot; Sok sikert kivànok szép hivatàsàban a jovoben is Tisztelettel Kovàcs Judit |
|
| |
|
Vendég |
#1672014-05-18 13:02Gratulálok Kolléga! Szép volt! |
|
| |
|
Vendég |
#1682014-05-18 13:03ÉLJEN! |
|
| |
|
AVI |
#1692014-05-18 13:04ÉLJEN! |
|
| |
|
Vendég |
#1702014-05-18 13:06Tisztelt Mérnök Úr! Kedves Zoli! Szép munka volt. Nemes cél + precíz munka = siker. Pedig nagyon elszánt volt(sőt, biztos vagyok benne még most is az) az ellenfél. Figyeld az erdőt, természetet továbbra is éber szemekkel. Erdészüdvözlettel: Gabnai Ernő |
|
| |
|
Vendég |
#1712014-05-18 13:10Gratulálok! |
|
| |
|
Vendég |
#1722014-05-18 13:14Hurrá!Győzött a józan ész! |
|
| |
|
Vendég |
#1732014-05-18 13:19Hurrá! Sikerült, nagyon örülünk a családommal együtt! |
|
| |
|
Vendég |
#1742014-05-18 13:21Szeretettel, összefogással sok minden megvalósítható, elérhető. Ez történt most is. NYERTÜNK! |
|
| |
|
Vendég |
#1752014-05-18 13:24Szívből köszönöm Önnek, és Munkatársainak önzetlen munkájukat, amit e nemes cél érdekében tettek! Isten áldja Önöket! Böhmné Bencze Anna |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 283 aláírás
579 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
360 aláírás
360 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
167 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
89 aláírás
89 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
74 aláírás
74 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.