Az akác legyen hungarikum!
Az akác legyen hungarikum! / Közlemények / Az akác hungarikum lett! / Hozzászólások
|
Vendég |
#1012014-05-18 11:14Kedves Zoltán! Szívből köszönöm magam és családom nevében, hogy elindította az aláírás gyűjtést.Mentsük meg a többi nemzeti értékünket is, mert ezzel nemcsak magunkat- magyarokat- hanem más népeket is gazdagítunk. Ami valóban káros az emberiségnek, az tűnjön el a bolygóról!Ami viszont jó, az virágozzon gyarapodjon mindenki javára és örömére határainkon innen és túl. Vad Erzsébet |
|
| |
|
Vendég |
#1022014-05-18 11:14Gratulálok! |
|
| |
|
Vendég |
#1032014-05-18 11:16Ugyan így hungarikummá kell tenni a pálinkafőzést is,hiszen több évszázados hagyománya van a Pálika főzésnek,és erre jön az Európa Unió akli megakarja szabni lehet e Pálinkát főzni adómentesen. Üdvözlettel Fejér István |
|
| |
|
Vendég |
#1042014-05-18 11:16Nagyon örülök!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#1052014-05-18 11:17Hát ennek nagyon örülök és Gratulálok! Nem hiába reménykedtünk több aláíró társsal együtt a sikerben. Hurrá!!! |
|
| |
|
Vendég |
#1062014-05-18 11:17SOLI DEO GLORIA !!! |
|
| |
|
Vendég |
#1072014-05-18 11:18Nagyszerű, érdemes volt. |
|
| |
|
Vendég |
#1082014-05-18 11:20Erre csak egy kifejezés van Nagyszerű!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#1092014-05-18 11:22Tisztelt Uram! Örömömre szolgál, hogy sikerült az akció. Javaslom, hogy a bálványfa v. ecetfa (Ailanthus altissima)terjedése elleni akció is legyen ilyen eredményes. Üdvözlettel Dr. Kovács Zoltán |
|
| |
|
Vendég |
#1102014-05-18 11:22Kedves Zoltán! Köszönettel tartozunk Önnek, Neked! Köszönettel tartozunk -- szerintem, ha furcsán hangzik is: -- mi mindnyájan egymásnak. A jövőben Hazánk érdekében szeretnék több ilyen egyetértő lépést. Üdvözlettel -- mondhatnám úgy is, hogy: 'gépész üdvözlettel, az erdőmérnöknek: Fehér István mezőgazdasági gépészmérnök, szakújságíró |
|
| |
|
Vendég |
#1112014-05-18 11:24Örülünk, hogy személyesen is hozzájárulhattunk az akácméz és az ebből készített termékek hungarikummá nyilvánításának sikeréhez. Éhn József és családja Budapest-Budaörs |
|
| |
|
Vendég |
#1122014-05-18 11:25Gratulalok Mernok Ur. Ilyen emberekre van szuksege Magyarorszagnak. |
|
| |
|
Vendég |
#1132014-05-18 11:26Mi is hálásan köszönjük a kezdeményezést! Szeretettel fogunk Önre gondolni ,amikor mézet fogyasztunk , télen a kályha melegénél, a karácsonyi sütemények készítésekor és teázáskor. Üdvözlettel:a Tóth család |
|
| |
|
Vendég |
#1142014-05-18 11:26KÖSZÖNET!!! |
|
| |
|
Vendég |
#1152014-05-18 11:28Tisztelt ifj.Pályi Zoltán! Örülök, hogy lehetőséget nyújtott a kezdeményezésével, hogy részt vehettem az akác megmentésében! Gratulálok, hogy sikerült az akácot hungarikummá nyilvánítani országunknak! Nagyon örülök, hogy az összefogás ilyen erőt tudott megmozgatni.Köszönet az áldozatos munkájáért. |
|
| |
|
Vendég |
#1162014-05-18 11:30Biztos vagyok abban, hogy nem 75.ooo-en hanem tízszer többen is aláírták volna, ha erre lehetőség adódik.Büszke vagyok arra, hogy első perctől láttam a kezdeményezés sikerének biztató jeleit --ezért is csatlakoztam! Gratulálok ifj. Pályi Zoltánnak, s remélem, hogy egyszer eljön Erdélybe is, ahol találkozhatunk, s közös dolgainkról beszélhetünk. Tisztelettel, nagyrabecsüléssel: Székely Ferenc, Erdőszentgyörgy |
|
| |
|
Vendég |
#1172014-05-18 11:30Köszönöm a munkáját, örüljünk együtt a sikernek! |
|
| |
|
Vendég |
#1182014-05-18 11:30Köszönet a kezdeményezésért, örömmel csatlakoztam!! Örülök, hogy a kezdeményezés, az összefogás elérte célját! További sok sikert kívánok!!! |
|
| |
|
Vendég |
#1192014-05-18 11:32Mint asztalosmester külön is örülök, sikerült a kérők soraiba állnom,és mint nótáskedvű ember eztán is énekelhetek erről a fáról! |
|
| |
|
Vendég |
#1202014-05-18 11:33Gratulálok minden perces kitartáshoz./minden nemtörőm intézkedéshez így kellene eljárni,mert egységben az erő.Ezt nem én mondtam. Béla |
|
| |
|
Vendég |
#1212014-05-18 11:39Isten áldása legyen minden nemes törekvésünkön !!! |
|
| |
|
Vendég |
#1222014-05-18 11:39Kedves Pályi Zoltán! Alegnagyobb örömmel olvastam a hungárikum eredményét és terme´szetes maga az akác mint fa is legyen teljes mértékben hungárikum. De amit csak lehet mint magyar növény és álat minnél több ilyen Hungárikum legyen. Nagyon sok további eredményeket kivánva szivélyes üdvözlettel Esther Barany Természetes ha lesz ujabb aláirom a továbbiakban is. |
|
| |
|
Vendég |
#1232014-05-18 11:40Lehet, hogy az akác amerikából származik. De olyan, mint a magyar ember. Viharban véd, békében mézel, hidegben melegít. Százszor nyesik, százszor sarjad! Itt a helye a Jóisten tenyerén! |
|
| |
|
Vendég |
#1242014-05-18 11:41Köszönöm odaadó hazafias munkáját minden Magyar honfitársam nevében. Tisztelettel: Melczer Lajos Dunaújváros, 2014. 05. 18. |
|
| |
|
Vendég |
#1252014-05-18 11:41Bravó! Csak azt sajnálom, hogy ilyen fontos ügy sokunknak nem volt fontos ügy! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 283 aláírás
579 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
360 aláírás
360 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
167 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
89 aláírás
89 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
74 aláírás
74 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.