A Pilis legszebb tava NEM eladó!
A Pilis legszebb tava NEM eladó! / Közlemények / Győztünk!! Marad a miénk a tó. / Hozzászólások
|
Vendég |
#12024-07-08 09:26Öröm hír! Azt is olvastam viszont hogy csak egy évre történt ez meg! A cikk sajnos eltünt! |
|
| |
|
Vendég |
#22024-07-08 09:38....annál is inkább boldog vagyok, mert fiatalabb korunkban rengeteget jártuk oda napijegyel pecázni, csodás az a hely, meg kell védeni az utókornak ! Kívánom, hogy aki odajár pecázni görbüljön ! Szeretettel: Sütőék |
|
| |
|
Vendég |
#32024-07-08 09:49Szívből örvendek! |
|
| |
|
Vendég |
#42024-07-08 09:51Gratulálok a sikerhez. |
|
| |
|
Vendég |
#52024-07-08 09:53Nagyon orvendek a jo hirnek!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#62024-07-08 10:05Nagyon örülök, és köszönöm az értesítést. Egyetértek a leírtakkal, ezért is vagyok mindig aktív, akármilyen kicsi is legyen a részem, amit hozzá teszek a nagy egészhez. Köszönöm az invitálást, remélem hamarosan élhetek vele. Jó egészséget kívánok mindenkinek, mert még biztos szükség lesz a munkájukra, és üdvözlöm az egész csapatot! Hegedűs Ida. Ui. A boldogság most már a Pilisben is terem. |
|
| |
|
Vendég |
#72024-07-08 10:13Jó hír, de résen kell lenni, hacsak 1 évre halasztották el! |
|
| |
|
Vendég |
#82024-07-08 10:21Nagy boldogság ez a közös siker. Köszönet részemről is aki aláírta velem együtt a petíciót. Csak így tovább! Egységben az erő! |
|
| |
|
Vendég |
#92024-07-08 10:32Köszönöm az értesítést! Nagyon örülök! |
|
| |
|
Vendég |
#102024-07-08 10:32Köszönöm az értesítést! Nagyon örülök! |
|
| |
|
Vendég |
#112024-07-08 10:34Kedves Márk! Nagyon köszönjük, hogy az ügy mellé álltál! Ezentúl másképp tekintek a tóra, ha elhajtok mellette autóval, vagy sétálok a partján. A tó megtanított minket összefogni, hinni, küzdeni és örülni a sikernek! Még egyszer köszönöm! Szilágyi Ildikó - Szilágyi tanya - Placskó |
|
| |
|
Lovászi Ibolya |
#122024-07-08 11:17Szívből gratulálok Márk az újabb sikeres fellépéshez a természet, az emberek, a gyermekeink, és a jövőnk védelmében. Köszönöm, hogy egy aláírással hozzájárulhattam mindehhez. Megtiszteltetés volt. ( ez sem üres szöveg ☺️) |
|
| |
|
Vendég |
#132024-07-08 12:03Kedves Márk! Nem Pilisen élek, viszont Magyarországon. Minden ami itt történik, legyen az jó vagy rossz, érint engem, a családom, és főleg az unokáimat. Figyeltem eddig is a törekvéseit, gratulálok a kiállásaiért. Ezután is számíthat támogatásomra, minden jó ügy érdekében. Üdvözlettel: Ilona |
|
| |
|
Vendég |
#142024-07-08 13:02Piisi, helyesebben visegrádi-hegységi vagyok és gyakorlott az ilyen ügyekben. Évtizedek óta harcolok, az állásommal fizettem érte, de nem adom fel. A természet mindenkié, nem néhány milliárdosé! A tavat készitése óta ismerem, de földhivatali átminősités hibája jó esélyt ad az ilyen törekvéseknek. |
|
| |
|
Vendég |
#152024-07-08 17:32Örülök, hogy sikerült! Sajnos a "gengszterváltás" óta rengeteg élővíz, tó került egyesületi tulajdonból magántulajdonba! Onnantól váltak az egyszerű hétköznapi emberek számára elérhetetlenül túlárazott üzleti vállalkozásokká, újgazdagok sznobtanyájává! Az egyszerű természetszerető horgászt, aki -"uram bocsá..." a kifogott halat otthon meg is eszi, -felváltotta a milliós felszereléssel villogó etetőhajós, halradaros, drónos, zenét üvöltető, drága feromonos vegyszerekkel etető "sporthorgász"! A halat nem viszi el, csak kínozni szereti! Kifogja egyszer, tízszer, százszor, ki tudja hányszor, aztán büszke arra, hogy ő sporthorgász és visszaengedi a zsákmányt! Kíváncsi lennék, hogy egy kötélen, kampóval a szájpadlásában, 100-150 métert húznák a víz alatt, naponta párszor élete végéig, akkor hogyan vélekedne az eféle sporthorgászatról?! De ez az üzlet. A vadregényes természetből így lehet pár kiváltságosnak egy lecsupaszított (rendezett) elüzletiesített bevételi forrást, profitot teremteni! Hogy közben lassan eltűnik minden ami termèszetesen szép? Nem számít! A lényeg a bevétel és a sznobok urizálása! Ezt most itt egy időre sikerült megakadályozni, csak így tovább! A természetet ne sajátítsa ki a magántulajdon semmilyen formája, maradjon mindenki számára elérhető, az eredeti "teremtett" szépségében! |
|
| |
|
Vendég |
#162024-07-09 05:12Örülök a sikernek, hogy én is részese lehettem. Köszönöm a biztató levelet, megerősített hitemben , én csak egy kicsi vagyok de a sok kicsi egy óriássá válhat az összefogás által |
|
| |
|
Vendég |
#172024-07-09 15:59Köszönöm az értesítést! Örülök a sikernek! |
|
| |
|
Vendég |
#182024-07-09 16:10Én nem arra lakom, de aláírtam a petíciót, mert nem bírom elviselni a hatalom rabló, mindent ellopó ténykedéseit! Ez egy gyönyörű kis tó,❤️ élvezzék az arra lakók! nagyon boldog vagyok, hogy sikerült!! MIndig számíthatnak rám, ha meg kell menteni az életterünket a farkasoktól! |
|
| |
|
Vendég |
#192024-07-10 20:07Tegnap ott jártam és örvendeztem, hálát adtam. Köszönet! Petikné Györgyi |
|
| |
|
Vendég |
#202024-07-15 11:36Kedves PilisVédők! Határtalanul boldog vagyok! 💝😊🤗🙏 |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
925 aláírás
924 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 062 aláírás
409 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 529 aláírás
180 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
170 aláírás
170 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
137 aláírás
137 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Kérjük, hogy a zuglói lakosokat is fogadja az Uzsoki Utcai Kórház traumatológiai sürgősségi osztálya
458 aláírás
131 Aláírások / 7 nap
17 May 2026
Élhető Dunakanyart! Vizsgálják felül a 11-es út forgalmi kialakítását
1 841 aláírás
117 Aláírások / 7 nap
8 May 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
103 aláírás
103 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 175 aláírás
75 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Adjunk időt a születésnek! A szülésindítások esetében a naptár helyett az élet ritmusa döntsön!
5 005 aláírás
51 Aláírások / 7 nap
27 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.