A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!! / Közlemények / MAGyar Testvéreim!!! / Hozzászólások


Vendég

#51

2014-02-05 17:27

Mindenkit szeretnék üdvözölni,tiszteletem az oldal működtetőinek!

Schmidt Roland a nevem Belgiumban élek ide s tova 3 éve Belgiumban technikusként dolgozom egy cégnél...
Szerény személyemmel egyre többen találkozhatnak a Facebookon a Láss is ne csak nézz... oldalt működtetem egy éve két Barátommal ...Azért írok igazából,mert elindítottam egy civíl párt-független petícót A Trianoni béke diktátum revíziója amit ezen a linken lelhetek meg:

http://www.peticiok.com/a_magyarorszagot_erint_trianoni-bekeszerzdes_revizioja

(a Reklám az oldal miatt van!!)

Viszont azt meg kell hogy jegyezzem nem én fogalmaztam meg,a petíció szövegét állítólag János Pál Pápa írta a Hágai bíróságra,mikor ellenőriztem a benne foglalt adatokat valós számokkal találkoztam...Egyszemélyben beadtam elbírálásra az Europai Parlament Petíciós Bizottságának erről az alábbi képen meggyőzödhettek...Visszajelzés is érkezett melyben megköszönik és továbbítják az illetékeseknel akik elbírálják...

Pusztán a Hűségem a Szent Korona Alkotmánya és Hazám iránt ez az érzés vezérelte szívem semmiféle nyereségvágy vagy politikai érdekeltség nincs Mozgalmam hátterében!

Kérek mindenkit illetve könyörgök szánjon a hazájáért 2 percet és adja tovább a hírt !! 3 hét alatt 3700 aláírást gyűjtöttünk,és rohamos ütemben fejlődik a szám!!

Előre is köszönettel a megosztásért,Áldás Reátok! <3

Üdv:Schmidt Roland (Solymár Hasszo)

Vendég

#52

2014-02-06 00:25

Kedves Roland! A magam részéről nagyon örülök, hogy csinálod, amit csinálsz.Eszem ágában sincs sem vitatkozni, sem aggályoskodni.Egyes egyedül TÁMOGATNI SZERETNÉLEK!Támogatom a kezdeményezésed!
Nagyon helyes: csináld! Akadályozni, meg kishitűsködni könnyű!!! Csakhogy abból biztosan nem lesz semmi!
Üdvözlettel egy öreg, Trianon revizióját kívánó, akaró magyar,Dr.Polgárdy Géza Budapestről

Vendég

#53

2014-02-06 17:38

Kedves ROLAND ISTEN áldása segítse ügyünket!!

Vendég

#54

2014-02-06 20:39

Egyet értek. Dégi Lászlóné.

Vendég

#55

2014-02-07 11:53

Isten segítsen mindenkit, aki hazánkért tenni akar!
Varsányi Viola

Vendég

#56

2014-02-13 21:48

Kedves Roland! Ne hátrálj meg, akármit hablatyolnak! Ha nem "hozzuk szóba" soha nem fog senki tenni helyettünk! Csak ebben a kazárok uralta eu-ban nem tudom mennyi reményünk lehet.... Én a Magyarok Szövetségével voltam - nem is egyszer - esküt tenni a Szt. Koronára..... DE NEM SZABAD FELADNI ! Nevedből ítélve - meg Solymárból - Sváb őseid lehettek, nekem Örmény. Nem egy Sváb származásút meg Örményt ismerek, akik Magyarabbak a magyaroknál!! Üdv Bogdándy György alias:Bogdy
pikxi

#57

2014-02-17 07:56

A petíció minden mondatával egyetértek.
Tibor

#58 !

2014-02-21 15:55

#29: paragarno - Re:

Kedves kommentelő(k)! Sajnos van olyan magyar ember aki helyesli a Békediktátumot.Bár ezeket nem nevezném épeszüeknek, ezért kérlek ne adj(atok) nekik ötleteket, mármint ellen petíció tárgyában, mert hipp-hopp megírják, és beadják. Akik képesek a saját országukat feljelenteni minden apróságért, azok mindenre képesek. Remélem nem voltam tulságosan gyűlölködő. Még egy ötlet, kommentet az irhasson, aki már aláírt.Gondoljátok végig!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-04-05 07:55


Hasszo

#60 !!!!FIGYELEM!!!!!! Kérlek segítsetek munkámban melyet értünk végzek!!!

2014-04-05 07:57

Fohász hozzád Testvérem....
Szakadjon ki igaz szellemed Tetvérem oh MAGyar!!
Mem száradhat többé e nemzet felett a rodhadt és sárga avar...
Minket eltemetett már több "hatalom s király",
MAG-népünknek gyűlölői nem sajnálnak se pénzt se katonát !
Még élünk és élni fogunk majdan
tudja meg az egész Világ ,hogy az igaz Magyarnak,
minősége nem szenvedhet hiányt!!!
Gonoszoknak-gonoszsága elvész majd ha egyszer,
az árnyak Fénnyé válnak és az Emberiség szeretettel ébred fel !
A szabadság és szeretet vallásunk poroljuk le újra,
had legyen a Nap-keresztény A MAGyarságnak tiszta igaz útja!
Ezért emeld orcád az ég felé kedves Testvérem
s ha könnyed látom ki fakadni,úgy lelkedet megértem...
Szólj hozzám órdíts, ha kell zokogj.!!
..hogy meghallja minden Ember a Földön bánatod...
mit gondolatod okoz!
Az ,hogy oly kevés a derék MAG de árnyként száll s nő a közöny,
kevés embernek nyújt vígaszt az Isten,
mert úrrá lett már az ősi gonosz a Földön ...
Nyújtsuk tehát kezünk,
adjuk át Tudásunk,
mindenkinek jár az igazság:
Árnyutakon járunk...!!
Lágy ízes dallamokkal,
"arany-gondolatokkal"
szeretettel s fénylő szemekkel s
új reményt kell , adjunk,
van mód arra hogy e hamisságból ,
Igaz MAGyarként mindörökre kiszakadjunk!!!

Hasszo
(2014.03.18. 20:53 Maldegem)

Vendég

#61

2014-06-16 18:45

Kedves Roland!
Nagyon rendes ember vagy! Örülök, hogy eggyel többet ilyen embert ismerek!

Üdv, Horváth Ferenc

Vendég

#62 Itt az idő...

2014-08-02 15:04

Hat év van még hátra Trianon centenáriumáig. A petíció elindítói jó időben léptek. Nagyon remélem, hogy sok-sok aláírás gyűlik össze, és a hozzászólások is egységesen támogatni fogják azt a gondolatot és vágyat, hogy végre Magyarország és a magyar nemzet megfelelő jogi és erkölcsi rehabilitációban részesüljön a trianoni békediktátum égbekiáltó igazságtalansága miatt. Természetesen egy ilyen rehabilitáció gazdasági konzekvenciákkal is kell járjon. Ugyanakkor hangsúlyozom, hogy a rehabilitáció a mai nemzetközi politikai viszonyokon kell alapuljon, és semmiképpen nem vezethet erőszakos határrevízióhoz, annak követeléséhez, mert akkor inkább maradjon minden így, ahogy van. Senki sem akar újabb vérözönt! Ehelyett olyan európai (az EU és az I. Vh-ban résztvevő országok vagy utódállamaik által szentesített) közös nyilatkozatra van szükség, amelyben elismerik az egykori döntés súlyosan hibás és igazságtalan voltát, és kijelentik, hogy hajlandók kárpótlásban részesíteni Magyarországot, a magyar nemzetet.

Ennyiben reménykedhetünk, és ez nem kevés!

Dr. Reök György Aba


Vendég

#63

2014-11-20 16:00

Legyünk nagylelkűek.
ISTEN ÁLDJA A MAGYARSÁGOT, MAGYARORSZÁG NÉPEIT ÉS A SZENT KORONÁT!!!

Vendég

#64

2014-12-30 11:37

Gratulálok!

Vendég

#65

2014-12-30 11:58

Egyet ertek mindennel....

Vendég

#66

2014-12-30 12:13

Szeretném közölni, hogy a szkíta hagyományaink újra életre keltéséért én is -szintén magánszemélyként- egy javaslatot írtam J-C. Junckernek, az Európai Bizottság új elnökének. Tisztában vagyok azzal, hogy Magyarország jelenleg az Európai Unióba beágyazva létezik, ezért a felemelkedésünk elképzelhetetlen a külső környezet (vagyis az Európai Unió) hasonló irányba történő megváltozása nélkül. A levelem itt olvasható, és kérlek, terjesszétek, puisztán csak azért, hogy a benne foglalt információk minél több emberhez eljussanak!

www.szervestarsadalom.info/  mag-tar/hirek-kozlemenyek  /86-nyilt-level-jean-claude-juncker-urnak-az-europai  -bizottsag-uj-elnokenek


Vendég

#67

2014-12-30 13:08

Én és családom követeljük a törvénytelen Magyar orság föl darabolásának el ismerését, és az azonali határok visza álitását, és a Magyar Károk megtéritését. Horváth Ottó Lorant.


Vendég

#68

2014-12-30 13:11

Nagyra értékelem Schmidt Úr kezdeményezését és alá írásommal támogatom !

Vendég

#69

2014-12-30 13:43

Sok sikert! drukkolok. Peti

Vendég

#70

2014-12-30 13:44

Maximálisan egyetértek a petícióval és tényleg csak a pontosság érdekében annyit tennék hozzá, hogy sem II János Pál, sem semmiféle hivatala a katolikus egyháznak soha nem írt semmiféle petíciót, vagy felszólítást a Trianon felülvizsgálatára, vagy az eredeti határok visszaállítására. Sőt egész pápai pályafutása alatt egyetlen egy dolgot sem tett a magyarság érdekében, olyannyira, hogy amikor a romániai csángók felkeresték, hogy küldjön magyar papokat, hogy magyarul misézhessenek, nem teljesítette, hanem olasz papokat küldött. Még egy ilyen piti dologban sem állt ki mellettünk, nemhogy Trianon revízióját szorgalmazta volna. Amúgy az adatok, amikre hivatkozik megfelelnek a valóságnak. Tényleg csak a pontosság érdekében egészítettem ki. A pontosság a hiteleséget erősíti. 

Cserháti Antal


Vendég

#71

2014-12-30 17:41

Áldjon meg az ISTEN!

Vendég

#72

2014-12-30 22:18

Kedves Roland! Azok a fiatalok,akik az elvett Magyar területen lévő házakban laknak,és a nagyszüleiket költöztették be oda, (1920 -as években) azoktól örökölték. Azok törvénytelenek fogják tartani,ha azokat vissza kell majd adni. Őket ki fogja kárpótolni? Valamint,az elvett területen lévő befektetéseket,fejlesztéseket,vagyont, azokat ki fogja anyagilag rendezni? Ennek ellenére, támogatom a petíciót. Hozzák helyre amit velünk csináltak. Sok sikert,és Boldog Új Évet Kívánok.Tarts ki! Baráti Üdv. Pap József

Vendég

#73

2014-12-31 10:13

Szólj hozzá!i. Igazad van !! Igazságban és boldogságban gazdag ÚJ EVET kívánok NEKED !!!

Vendég

#74

2014-12-31 10:59

Teljes mértékben egyetértek vele.

Vendég

#75 Re:

2014-12-31 12:37

#65: -  

 Mivel a hozzászólásomat valaki cenzurázta, amit elitélek: kérem, hogy a jövőben kiméljenek meg a széplelkek meddő szenvelgéseitől.Trianon komoly probléma, nem gyermeteg lelkeknek, köldöknézőknek való.

Üdvözlettel,

Dr.P.G.