A Dunakeszi Repülőtérért és az igazi demokráciáért!


Vendég

#51

2014-08-11 19:18

Valamint azon is el kellene gondolkodni, hogy ezzel a Fóti és a Repülőtéri út autós forgalma is jelentősen megnövekedne ( Alag II lakói is ugyanezeket a főbb útakat használják ).

Vendég

#52

2014-08-12 15:53

A repülősport felszámolása helyett a kormány támogassa a repülőklubbokat ugyanolyan intenzíven, mint a labdarúgást.
Nekünk van motoros műrepülő és vitorlázó európa és  világbajnokunk, és  csak egy olimpiai bajnok labdarúgó csapatunk!!

Egy vitorlázó repülő


Vendég

#53

2016-03-27 08:34

Teljes mértékben ellenzem a beépítés legkisebb formáját is!
Nagyot csalódtam Benkő Tamásban!

Vendég

#54

2016-04-05 08:29

A Dunakeszi reptér repülésbiztonsági szempontból az egyik legjobb. A megfelelően kezelt sportrepülés igen jó megélhetést biztosítana a környéknek. Nem gyors meggazdagodást, hanem hosszú távú folyamatos bevételt. Nem megfullasztani és bevásárló központot meg a 300. focipályát kellene építeni a területre, hanem a meglevő adottságot jól kihasználni! A vitorlázó repülés nem zajos, nincs környezetszennyezés, a repülés legolcsóbb fajtája ám gyönyörű! mind külső szemlélő, mind pedig a résztvevő számára.Az egyszeri nagy bevétel helyett, amit mint tudjuk úgyis nagyrészt egyének zsebébe vándorol, a folyamatos jövedelem a város gyarapodását szolgálná. Végre egyszer szem előtt kéne tartani, a hosszú távú, sokak érdekét figyelembe vevő terveket!

Trönnberg Adrienne

Vendég

#55

2016-04-05 16:01

Elegem van az egész országban zajló nem a megfelelő sportágak támogató pénzkidobásból

Vendég

#56

2016-04-06 14:28

Repulos csaladbol szarmazom.En is tobb mint 14ezer orat repultem mint a Malev legi utaskiseroje.Sok szep es kedves elmenyem fuzidik a Dunakeszi repuloterhez.Szeretnem ha meg sokaig elvezhetne sok tizezer ember a Repuloter nyujtotta lehetosegeket!Megmaradna az emiert szeretjuk es feltjuk es ami az eredeti funkcioja!

Vendég

#57

2016-04-08 09:18

Mert Maléves voltam

Vendég

#58

2016-04-08 09:19

Mert Malévos voltam