MENTSÜK MEG A PETŐ INTÉZETET!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) MENTSÜK MEG A PETŐ INTÉZETET! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2013-09-19 14:21

Dűhítő hogy az intézmény munkáját semmibe veszik.

Vendég

#52 Re: Itt senkit nem érdelkelnek a tények??????????

2013-09-19 19:28

#50: -

Engem az sokkal jobban felháborít, hogy nem győződik meg az igazságról, csak háborogl!

Senki nem akarja megsemisíteni az intézményt!!

A Fidesz kormány már azt a pénz is oda adta az itézetnek, amit annak idején Gyurcsány és Bajnai nem adott oda nekik!!!

Érdekes, hogy akkor nem háborodtak fel!!!!!

én

#53

2013-09-19 19:46

Ilyen a Keresztény értékrendet követő ország?
Patyolat

#54 Pető Intézet

2013-09-19 20:58

nem érdekelnek a politikai játszmák. Mindenre van pénz, elég a siránkozásból. Ez az intézmény sok emberen segített már, a módszere világhírű és elismert. Az államnak kötelessége fenntartani, mert ez egy valódi HUNGARIKUM. A mi fő feladatunk a tanítás és a gyógyítás.
József

#55

2013-09-20 08:08

Az emberek elszegényesítésével stadionok épülnek! A beteg gyermekekre ennek a galád embertelen kormánynak nincs szüksége!

Vendég

#56

2013-09-21 15:03

én egy épkézláb ember vagyok! még 67-éves koromban! de már kiskorom óta
mindig kiálltam, a gyengébbekért,az elesettekért!! nem tudom miért?! ez a lelkem,
az alaptermészetem!!

Vendég

#57

2013-09-21 16:15

Gyalázat, ami a Pető Intézettel történik, viszont "örömmel" jelentem, hogy a Fradi pálya már majdnem kész. Rómában a császár azt mondta, hogy kenyeret és cirkuszt a népnek. A kenyerünk árából épülnek a cirkusznak való helyek.

Vendég

#58

2013-09-22 21:50

Tiszta szivembol kivanom,hogy sikeruljon megmenteni a Peto Intezetet. Nagyon sok gyermeknek szuksege van ra. nagyon sok jot halltottam rolla. Nem vagyok rosszindulatu,de kivanom hogy a Minisztereknek akik be akarjak zaratni keruljon oda valaki a legkedvesebbjei kozul es akkor latjuk,hogy MI FOG TORTENNI

Vendég

#59

2013-09-23 16:41

Jó volna,ha ezek a gyerekek a STADIONOKBAN rúgnák a bőrt pár év múlva,de ahhoz fenn kell tartani!!!!

Vendég

#60

2013-10-02 16:33

A Pető intézetet privatizálják, mert már nincs szükség a Pető névre, mások szeretnék a hasznot magukénak tudni. EGYET NEM SZABAD ELFELEJTENI, AMIT András letett az asztalra azt sokáig támadták, majd rájöttek, hogy pontosan mekkora üzlet van benne. Soha nem fogják tudni magukénak tudni az eljárást, hiszen azt csak egy ember tudta, tudja igazán a Pető András és az utódja. Csak róla nem ír a fáma.Pedig mindenkit el fog érni a tudatlanság, mert mohok akik csak magukénak akarják tudni ezt az egészet és csak is egyért: a PÉNZÉRT. Pető András nem a pénzért tette amit tett, HIT-tel és szenvedéllyel tette, és azért tette, hogy segítsen.Soha nem volt annyi pénze, hogy gyűjtögessen, de annyi mindig volt, hogy meg ajándékozza azon lakóit, akikben szinte csak ő HIT. Sajnálatos látni, hogy a nagy múltú Pető Intézet a hiénák kezébe került. Csak egy a fontos a PÉNZ. Nem érdekes, hogy miér

Vendég

#61

2013-10-02 16:39

Sajnálattal nézem, hogy az intézet a Hiénák kezébe jutott. Nem érdekes az amit András kitartó munkával felépített. Csak az üzletet látják benne. Nem azért hozta létre András az intézetet, hogy azzal a tudással amit bele épített azzal vissza éljenek. Akik ezt teszik nem ismerik Andrást, nem tudják a teljes igazságot róla. Ő nem a pénzért tette. Ő HIT-ből és HIT-el dolgozott, követelt és ajándékozott. Olyan tudást adott, mait most emberek magukénak akarnak tudni, mert csak a PÉNZT látják benne. Ebben az intézetben sokkal több van, mint a pénz. Lelkek, életek vannak benne, amit nem lehet pénzzel kiváltani. Vigyázzanak a hiénák, mert a jó e
Molnár György

#62 Segítség kérés!

2013-10-20 09:12

Kérlek benneteket, segítsétek aláírásaitokkal a mi ügyünket is!
Városunk két-három vezetője sok ezer helyi polgár tiltakozása ellenére híres repülőterünk mezejére akar építkezni, megbontva ezzel élővilágát és teret nyitva későbbi spekulációknak!

http://www.peticiok.com/a_dunakeszi_repulterert_es_az_igazi_demokraciaert

Vendég

#63

2013-10-20 11:45

Hol vannak a beteg gyerekek a ranglistán?

Vendég

#64

2013-10-29 00:47

Ez a pénzgyűjtés valahogy nem ide ide. Ráadásul semmi értelme.

Vendég

#65

2013-11-25 20:02


Világhírű, nagyon eredményesen működő intézet, nem szabad engedni, hogy megszűnjön.