deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / közjegyzőkamara levél / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-09-14 12:46

Támogatom !!!!

Vendég

#2

2013-09-14 14:20

igazad van péter mert a közjeggyzőnek kellet volna szolnia hogy hamis a szerződés.

Vendég

#3

2013-09-14 14:22

A XX.század legnagyobb csalása!!

Vendég

#4

2013-09-14 14:36

Köszönjük a segitséget sok sikert az "ÉRDEKÜNKBE" !!!!

Vendég

#5

2013-09-14 14:38

TÁMOGATOM ! ÉN MÁR ALÁÍRTAM

Vendég

#6

2013-09-14 15:53

Egyetértek, köszönöm, hogy megtetted.
Bigyó

#7

2013-09-14 16:37

Köszönöm ! Már aláírtam és továbbra is támogatom !

Vendég

#8

2013-09-14 18:07

Egyetértek a leírtakkal és továbbra is támogatom mindannyiunk érdekében,és köszönöm a képviseletet...

Vendég

#9

2013-09-14 18:43

Támogatom a petíciót, mert már csak ebben bizhatunk!
Hiába mondja a Tv. hogy semmis a szerződések egyes részei, a bankok sajnos nem veszik figyelembe.
Nyugdijasak vagyunk, felajánlottuk, hogy fizetünk, az elmaradást felét befizetjük, de a bank fel akarja mondani a szerződést! Nagyon sok ember lett öngyilkos már, mikor lesz már vége!!!
Köszönjük az önzetlen segítséget, és bízunk abban, hogy a szegény embereket is emberszámba veszik!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-09-15 05:37



Vendég

#11

2013-09-15 05:38

pénznek szaga van.

Vendég

#12

2013-09-15 05:45

Kedves Péter! Minden közjegyzőnek a börtönben a helye.Évek óta bűnsegédek ezek,de nemcsak deviza ügyekben.Maffiózók.Remélem ez a harc lesz a végső csapás. Üdv. Havasi Györgyné

Vendég

#13

2013-09-15 07:41

Miért nem mehet tönkre egy BANK ??-ez is egy vállalkozás ,

csaltak hazudtak  -  TÖNKREMENT A VÁLLALKOZÁSUK,  -  na és??


A sok tönkrement vállalkozásnak talán segített a KORMÁNY?????


A TÖRVÉNYEKET BE KELL TARTANI

MÉG AZOKNAK IS AKIK TELE VANNAK PÉNZZEL

-NINCS MENTELMI JOG.


Vendég

#14

2013-09-15 09:34

Egy jogállamban, ezen levél utáni intézkedés, már nagyot tudna lendíteni a korrúpció, csalás uzsora témában, ha jogállam lenne valóban. Az elmúlt 5 évben, már annyiszor leírásra került, az igazság, de a jogszabályok mindenképpen. Volt egyetlenegy "illetékes elvtárs" aki nem használta ezen ügyben az "ad acta" módszert? Ha viletlenül megszólalt, Felhomályosítás történt és akkor még szépen fejeztem ki magam.
A leírtaktól függetlenül nagyon köszönöm- talán sokuk nevében megtehetem- az áldozatos munkájukat, remélve most talán nem talál sűket fülekre és helyette nem a horgasujju kezükkel mutatnak fityiszt nekünk.
ünk.

Vendég

#15

2013-09-15 11:21

Egyetértek, köszönöm, hogy megtetted!

Vendég

#16

2013-09-16 16:46

Köszönjük amit értünk tesz.Összefoghatnánk mindannyian igazán

Vendég

#17

2013-09-16 17:36

Messzemenően elítélendő az a folyamat amelyet a kormányaink lehetővé tettek létrejönni, mégpedig a devizahiteleknek csúfolt, egy egész nemzetet tönkretevő ügylet sorozat kapcsán! Megdöbbentő a pénzügyi ellenőrző szervek, de az APEH, majd a NAV szembekötősdije, ehhez aljas adalék a bankszövetség működésének feltételek és megfelelő leszabályozott-ságok nélküli engedélyezése! A kormányzati intézkedésekben véleményt alkotó jogosítványaiknak befogadása! Megdöbbentő, hogy a kormányváltás időpontjában már nyilvánvalóvá vállt súlyos jogsértő folyamat, a kormányt nem predesztinálta megfelelő súlyú azonnali intézkedések megtételére! Megdöbbentő, hogy a kormány olyan maszatoló intézkedéseket tett amelyekkel diszkriminatíve kizárta a polgárok csaknem 95 %-nak tisztességes probléma levezetését! Ezzel a bankok harácsának további táptalajt, a polgároknak népellenesnek minősíthető ellehetetlenülést állandósított!
A jelenlegi kormány felelőssége a történések vonulatában kiemelkedően nagy! Ennek mindenképpen a felelősségre vonásban kell realizálódnia! Ez nem csupán "Bajnaiféle; nem értettünk hozzá"-val elintézendő, akkor amikor ember életek százaitól kellet búcsúznunk, akkor amikor családok százezrei mennek tönkre, akkor amikor a polgárok milliói szenvedik a törvénytelenségeket, sőt bűnszövet-kezetben elkövetett, nemzetünket sújtó rabló cselekedeteket! Ezekért felelni kell!
NIGY68

#18 a kormány felelőssége!

2013-09-16 17:47

A kormány a devizahiteleknek csúfolt átverés támogatójává vált! Lesöpörve azt a tényt, hogy a nemzet gazdasági vertikumát tették ezzel tönkre, és nem csupán a bankok a felelősek, ez tévedés! Hanem a kormány! Ezért a felelőssége okán távoznia kell!

Vendég

#19

2013-09-18 10:32

Kedves Péter!
Köszönjük fáradozását megsegitésünk, kirablásunk meggátolása és megszüntetése érdekében!
További sok sikert kívánva és támogatva munkáját!
Üdvözlettel: Kormányaink és bankok általi átvert áldozatok!!!
Nem birka!

#20

2013-09-18 10:43

Egységben az erő, de szükségesek bizony kisegitőink is e harcban, mint Ön Menyus Péter és még sokan mások:Dr.Léhmann György, otthonvédő és egyéb szervezetek!
Köszönet mindannyiuknak, kik tiszta szivvel és legjobb tudásukkal járultak hozzá jogaink
érvényesitéséhez, melyet siker kell eredményezzen!!!!
Üdvözlettel: Népünk átvertjei!
Gyönyörűné Kató

Vendég

#21

2013-09-19 19:45

Ha nekem, és a többi magyar állampolgárnak becsületesen tisztességesen kell, kellett dolgozni, elvárható, hogy egy közjegyző is körültekintően, és pontosan végezze munkáját, mivel emberéletek is függnek tőle !!! Különben kártékony, és selejtes fércmunkát végeznek, ami miatt a mérleg nyelve az igazságban nem egyformán áll !!! Nagyon kilóg a lóláb, és látszik a laikusnak is, hogy csak futószalagszerűen igazolják az igaztalan dolgokat !! Persze, tisztelet a kivételnek, remélem a végső számonkérésnél több lesz a lelkiismeretes közjegyző, mint a munkáját trehányul végző !!!!

Vendég

#22

2013-09-28 18:11

igy igaz felelniük kell a törvénysértésekért mivel jogerős itélet van a bankok a jogszabály megkerülésével rabolnak
Chiompi

#23 Devizacsalas

2013-09-30 21:49

Egyetertek a peticioval,
Chiompi
chiompi@freemail.hi
Hol kell alairni?
Chiompi

#24

2013-09-30 21:51

Bocs.
.hu
Ezt akartam irni

Vendég

#25

2013-10-01 17:34

nagyon tetszik sok sikert,én is áldozat vagyok.