Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére / Közlemények / Üdvözöljük a bíróság ítéletét: megkapta a frekvenciát a Klubrádió! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-02-18 10:43

Most pedig elhallgattatja. A barátom Tatabányán 20 percig nem hallotta ONLINE a Klubrádiót, a barátnőm Pesten úgyszint, a Bolgár-műsört. üdv maggie

Vendég

#2

2014-02-18 12:02

Örülök, hogy végre nem kell aggódni a Klubrádió megszűnéséért, de...sajnos ezen a frekvencián nem tudom fogni a rádión az adást. Itthon az interneten hallgatom, de ez csak részmegoldás. A 92,9-nek a hatótávolsága is kisebb, így elég sok hallgatót veszített a rádió, ami nagyon nagy baj, hiszen egyre kevesebbünkhöz jutnak el a most igazán fontos, információk.

Vendég

#3

2014-02-18 15:29

És mi van a vidéki frekvenciákkal? Mi van az államigazgatási jogkörben elkövetett károkozással, meg az ebből logikusan következő kártérítéssel ?

Vendég

#4

2014-02-18 15:48

Üdvözlöm én is, de(!) az felháborító, hogy a 4 éves cirkuszban szét osztották a vidéki frekvenciákat, így nincs országos lefedettsége.Meggyőződésem, hogy ha már jogilag nem tudták teljesen megszüntetni, de legalább így " jól betartanak" a rádiónak. Felemás ez nagyon!

Vendég

#5

2014-02-18 16:11

Ötödször kapom meg ezt a levelet. Nem akarom többször megkapni, nem akarom aláírni, elegem van az egész peticiósdiból. Nem kérek több értesítést!

Vendég

#6

2014-02-18 17:21

És még csak nem is szégyelik magukat, hogy ennyi ideig nem történt jóváhagyás !!

Vendég

#7

2014-02-18 20:11

A szerződés aláírása, végre megtörtént, és szól a Klubrádió a 92,9 Mhz-es freqvencia sávon. Azonban nagyobb a magán ürömöm, mint az örömön. Az otthonomban Budakeszin a rádióimhoz nem jutnak el a hanghullámok, az éteren át. A hiányérzetem komoly és információ szegény leszek.
Tegyenek valamit azért is hogy ne szűkítsék be a vételi határokat, hiszen eddig is csak korlátozták és visszavonták a vidékre vonatkozó freqvencia sávokat, aminek óhatatlan következménye, hogy a hallgatók számának csökkenését jelenti..
Az ember nem ülhet egész nap a számítógépe előtt, még akkor sem, ha rendelkezik vele.
D.Éva

Vendég

#8

2014-02-19 10:47

Nagyon örülök, hogy meglett -végre- a frekvencia a közösségi adónak, kevésbé annak, hogy nálam, Budakeszin nem fogható az új.

Vendég

#9

2014-02-20 16:32

gratulálok a klubrádió életben maradásának és további sok sikert és jó egészséget kívánok minden dolgozójának egy rendszeres hallgatójuuk szigetszentmiklósról.

Vendég

#10

2014-02-23 18:50

Sajnos Bagon nem tudom azóta hallgatni a klubrádió adásait pedig nagyon szerettem. Most egyáltalán nem hallgatok rádiót.

Vendég

#11

2017-06-03 10:28

Szóljon a Klubrádió!

Vendég

#12

2017-06-03 10:35

Nem is tudtam, hogy ez a tetű Médiatanács meg akarta szüntetni a Klubrádiót! Nem sül a pofájukról a bőr? Szégyellhetik magukat Vezérükkel, azzal a szerencsétlen illiberális, félnótás, törpével együtt!