Szigorítsunk a magyar oktatási rendszeren és a fiatalok nevelésén

Valaki

#1 Kapjátok be

2013-06-26 14:38

Mennyit kaptok ezért?
Hány bőrt húzzanak még le az emberekről! Ha ezek mind megvalósulnak akkor bizony a szegénység és a nyomor majd újra termeli saját magát és ez bizony senkinek nem tesz jót. Hacsak nem kezdeményezitek az alsóbb társadalmi rétegek képviselőinek kasztrálását vagy Dunába lövetését!

-ja akkor nem kaphatnak diplomát!
-ja mert amúgy sem fognak odáig eljutni!
Emberke

#2 Valakinek!

2013-06-27 05:22

Norvégiában most vezették be a nők számára a kötelező katonai szolgálatot!
3 éve álmomba se gondoltam volna, hogy ez lesz ami most van!

Mit vártál? Biztos valami külsős tanácsadó cég, akik így tesztelik az emberek reakcióit és toborozzák a nézetükkel egyet értőket. ha sok támogatót találnak és kevés olyant akik elküldik őket melegebb éghajlatra akkor szerintem fél év múlva ezeket a javaslatokat mind bevezetik majd, aztán akkor nézhetünk!
És amilyen birkák vagyunk ezt meg is fogják tudni valósítani.

Vendég

#3

2013-06-29 21:00

Ezen a "petición" nagyon nagyot röhögtem! :DDDDDDDDDD köszönöm, megdobta a nap hangulatát..
Komolyan, ki írta ezt? Egy 10 éves unatkozó, öngyis-depis duci kiscsaj? Mert mindenki csúnyának tartja, és azt akarja, hogy szenvedjen mindenki!!!!!!!! ?
RE

#4 Re:

2013-06-30 09:39

#3: -

Örülök, hogy viccesnek találod! 3 éve én is röhögtem volna a hallgatói szerződésen!
Sajnos pont, hogy a mai kormányzat nyitott az ilyen agymenésekre. nem utolsó sorban aki ezt megfogalmazta nem ismeretlen a közvélemény számára. Nézz egy kicsit jobba utána, és te se fogsz ezen röhögni -sajnos!

Katona

#5 Katona

2013-07-01 09:58

Sajnos a kezdeményezés tényleg nem vicc! Most, hogy a norvégoknál a nők számára is bevezették a katonai szolgálatot, sokan ezen felbuzdulva újra előrángatják ezt a sufniból. Megjegyzem anno mikor hazánkban volt még sorozás -maga az intézmény fenntartása éves szinten cirka 10 milliárd volt! Ha valamelyik szomszédos ország támadt volna még tudtunk volna védekezni, de mondjuk egy orosz, támadással szemben egy nap alatt elvérzett volna az egész. Ergo tök értelmetlen pénzkidobás volt! Persze, most, hogy a foci fontosabb az egészségügynél és az oktatásnál félek ez az elképzelés nem ördögtől való!
Volt már rá példa, hogy Tokaj szőlőiben a csókosak birtokán kiskatonák szüreteltek! Persze a munkájukért semmit nem kaptak még csak haza se mehettek amíg a szüret tartott, de a csókos abban az évben extra profitra tett szert. Volt egy hadseregnyi ingyen munkás.
És ahogy elnézem a dolgokat errefelé halad nagyon az ország!
közröhej

#6 Ezen a színvonalon inkább senki ne nyilvánítson véleményt

2013-07-02 13:01

"aláírás gyülytésbe" - esetleg "aláírásgyűjtésbe", nem?

Egy szóban két 3 pontos és egy 2 pontos hiba. Gratulálok az egésznek a komolyságához :)
mángorló

#7 a degenerált forma degenerálja a tartalmat

2013-07-02 13:19

nekem az tetszett a legjobban, hogy nem lehet kritikát megfogalmazni egy szervezettel szemben, és ez kerüljön bele az alkotmányba
zolee

#8 Kötelező házasség és gyerek mellé kötelező lakást és bért

2013-07-02 13:24

Gondolom a diploma feltételeként megadott kötelező házasság mellé kötelezően ki fognak majd utalni minden párnak egy - egy lakást és kötelezően foglalkoztatják is őket.

A válóperes ügyvéd biztosítása gondolom opcionális.
béla

#9 okosság....

2013-07-02 13:29

"diploma kiadásának feltétele a házzasság és legalább egy gyerek vállalásához legyen kötve."

Mint valami vicc :D
zolee

#10 Több komolyságot

2013-07-02 13:38

Mondjuk ezt az egészet ennyire lehet komolyan venni:
http://memegenerator.co/instance/39352070
Karesz

#11 Re: Több komolyságot

2013-07-02 13:47

#10: zolee - Több komolyságot

És ez valyon mennyire komoly!

http://www.origo.hu/nagyvilag/20130614-norvegiaban-a-noknek-is-kotelezo-lesz-a-sorkatonai-szolgalat.html

Mert megcsinálták! -bevezették. 2015-től besorozzák a nőket is és ez egy európai ország nem valami közel-keleti.

Nálunk meg a kormányzat most pont az ilyenekre fogékony!

Karcsi

#12 Re: Ezen a színvonalon inkább senki ne nyilvánítson véleményt

2013-07-02 13:51

#6: közröhej - Ezen a színvonalon inkább senki ne nyilvánítson véleményt

Volt köztársasági elnökünk hogy írt?

Ülj be egy egyetemi előadásra, de ha lehet ne valami magyar vagy nyelvész előadásra és nézd meg hogy írnak a professzorok! nagyot fogsz nézni. Kár ezen lovagolni, inkább ennek a petíciónak a tartalmát vegyük górcső alá!

3 éve én se gondoltam volna, hogy tandíj lesz-mivel azt előtte leszavaztatták. Nem gondoltam volna, hogy hallgatói szerződés lesz és legrosszabb rémálmomban se gondoltam volna arra, hogy főiskolákat fenyeget majd a bezárás mert annyira megfeji őket a hatalom és a pénzt focira költik ami a béka segge alatt van!

szakma

#13 skizo?

2013-07-02 16:40

A petíciót egy olyan ember írta, akinek facebook-os kedvencei között megtalálható Orbán Viktor, az E2014 és Gyurcsány Ferenc is. Megkérdőjelezhető egészségi állapot.
Hátezhűha:))))

#14

2013-07-03 06:36

Drága Béláim,akkor most összefoglalnám: amennyiben ez nem polgárpukkasztó provokáció akar lenni,akkor ennek a kiagyalója Taigetosz pozitív..Igaza lesz Hofi anyósának: "Géza,mi lesz itt,ha visszajönnek a kommunisták..?! " :) Mert bizony ez a Rákosi rendszert idéző agymenés.
Ez már valami! Neveljünk automata kockafej gyerekeket,állítsuk őket sorba,aki pedig valahol kilóg,mert mondjuk kerek,vagy legalább íve van,azt lőjük le!Mit mondjak?-Gyönyörű:(
Ango.info

#15 Szigorítások

2013-07-17 12:11

Javasolnánk, hogy a jövőben a felvételi felvétele legyen legalább egy középfokú nyelvvizsga és valamilyen sport eredmény, továbbá támogatásunkról biztosítjuk az egyesületet!
gyülytés

#16 gyülytés

2013-08-25 11:05

gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés gyülytés
A lényeg

#17 Re: gyülytés

2013-08-26 14:25

#16: gyülytés - gyülytés

Téged csak ez fogott meg az egészből?

Olvasd el ezt:

http://www.facebook.com/notes/k%C3%B6z%C3%A9piskolai-h%C3%A1l%C3%B3zat-kiha/egy-k%C3%B6z%C3%A9piskol%C3%A1s-l%C3%A1ny-levele/335704999897285

Aztán olvasd el újra ezt az irományt, rakd össze a kettőt és olvass a sorok között!
Már is nem ez lesz a legnagyobb problémád.

Sajnos ez nem vicc- nem a helyesírás(bár az sem vicc)- hanem az egész petíció!

Van alapja az egésznek. Valahol Nyíregyháza környékén egy kisvárosban lapátra teszik a közmunkásokat és a helyükre végzős diákok fognak kerülni, mert nekik előírás lesz az érettségihez, ezért ingyen fognak dolgozni. Mindennapos testnevelés még olyan iskolákban is ahol nincs tornaterem. Sajnos kormányunk nyitott az ilyen szélsőséges ötletekre, főleg, ha ez által ingyen munkaerőhöz juthatnak.


Vendég

#18

2013-10-04 12:42

Kezdeményezzük, hogy a fizetéseket az iskolai végzettség határozza meg- ha nincs diplomád halj éhen?!
a gyerekek tanulmányi előmenetelét a szülők iskolai végzettsége határozza meg- ha a szülőknek nincs diplomája, a gyerek se lehessen több utcaseprőnél?
és a diploma kiadásának feltétele a házzasság és legalább egy gyerek vállalásához legyen kötve- Vállalom! vagy ez nem így megy?
hajrá. küldjék a végzősöket közmunkára(ingyen) amíg nincs addig nincs érettségi..peersze..aztán katonaság..aztán 25 évesen el is kezdhetik az egyetemet..addig miből élnek?
Margit!Normális?

#19

2013-10-06 19:07

Tömény elmebaj!

Vendég

#20

2013-10-07 08:09

Kedves Béla, ne adjatok ötleteket a kormánynak, mert még megcsinálják!!!
De tudod, minek örültem nagyon? Amikor NEM költöztettek be hozzánk vörösisazp-tragédia károsultakat, mert a férjem még ettől cidrizett, hogy a kormány jól kiszámolja, kinek hány m2 lakása van és küldi a rászorultakat!
80-túl az interneten

#21 Re:

2013-10-08 14:09

#20: -

Hiszed vagy sem, de az 50-es években volt ilyen!

Akinek 2 szobánál több volt oda küldték a hajléktalanokat! De arra is volt példa, hogy a két szobás lakásban egyik szobába bezsúfolták az ott élő családot, a másikba meg beköltöztettek egy másikat.

Lovászi Fruzsina

#22 T. Hozzászólók

2013-10-08 14:12

Látom, hogy itt mindenki hozzáértő!

Azzal persze senki sem foglalkozik, hogy az internet és az újságok rogyásig vannak álláshirdetésekkel még is minden második ember munkanélküli. Az egyetemistáknak sír a szájuk, hogy nincs pénzük tandíjra, nyelvvizsgára, de a legújabb okos mobil ott virít a tenyerében, és minden hétvégén segg részegen buliznak valami drága diszkóban.
Végre egy értelmes kezdeményezés amely gatyába rázza a fiatalságot. Végre nem az én adómon fognak dorbézolni az egyetemen és mindenki oda kerül ahová való!
Te Fruzsina!

#23 Re: T. Hozzászólók

2013-10-08 14:17

#22: Lovászi Fruzsina - T. Hozzászólók

Te nem a BKV Figyelő oldalán szoktad az észt osztogatni?

Nem te büdöskurváztad le azt a nőt akit a közteresek lerángattak a villamosról mert meg mert védeni egy másik nőt akire rászálltak? Erről a nőről hamar kiderült, hogy a pedagógus megmozdulás egyik szervezője és ép hivatalos úton volt valahová. Egyből betámadták- nem furcsa? Te meg egyből ott teremték észt osztani és most itt is itt vagy!


Vendég

#24

2013-10-10 18:21

Egres szexshop? Wazze!!!

Vendég

#25

2014-03-26 00:52

"hogy jobbá tegyék a fiatalok gondolkozását" > Lehet próbálkozni, de most szólok, hogy ergonomikus billentyűzetet használok http://www.youtube.com/watch?v=yU011Edk5J8