Számoljuk együtt a szavazatokat 2014-ben!


Vendég

#1

2013-05-21 10:11

Természetesen egyetértek azzal a szándékkal, hogy a "demokratikus" általános, európai, és önkormányzati választásokat csalással egy (még a Fidesz sem) párt se tudja manipulálni! Ennek érdekében hajlandó vagyok tehetségemhez, lehetőségemhez képest mindent megtenni, hogy azok lebonyolítását én, és barátaim felügyeljék, ezzel csökkentve a csalás lehetőségét! Egyúttal köszönöm Dr. Tóth Zoltánnak, hogy a kezdeményezést felkarolta, és annak szervezésében részt vesz!
hegeda

#2

2013-05-21 10:12

Természetesen egyetértek azzal a szándékkal, hogy a "demokratikus" általános, európai, és önkormányzati választásokat csalással egy (még a Fidesz sem) párt se tudja manipulálni! Ennek érdekében hajlandó vagyok tehetségemhez, lehetőségemhez képest mindent megtenni, hogy azok lebonyolítását én, és barátaim felügyeljék, ezzel csökkentve a csalás lehetőségét! Egyúttal köszönöm Dr. Tóth Zoltánnak, hogy a kezdeményezést felkarolta, és annak szervezésében részt vesz!

Vendég

#3

2013-05-21 12:12

Nagyon fontos, hogy sokan csatlakozzanak! Minden eszközzel meg kell akadályoznunk a választási csalásokat, ha már az aljas választójogi törvényen nem tudunk változtatni.
Csatlakozzatok!!!

Vendég

#4

2013-05-22 12:29

Szeretnék résztvenni az önkéntes munkában.Egyenlőre nyíltan a nevem a család miatt nem vállalom.Kérem ha lehet erre az emailra írjanek: juhaszneandrea53@gmail.com Tisztelettel:Juhászné Andrea
Manó

#5 juhaszneandrea53@gmail.com

2013-05-22 12:31

Erre a címre kérek szépen minden információt!!!!