Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#176

2013-05-10 14:48

Sajnos nekem 2 gyermekem is asztmás!!:-((((

Vendég

#177

2013-05-10 14:52

Tőlünk már elvették sajnos.

Vendég

#178

2013-05-10 14:56

Nemes a cél!

Vendég

#179

2013-05-10 14:59

Sajnos a nagykutyáknak nem számít semmi,mert ők milliókat keresnek, de aki csak 20 ezer forintból él vagy semmiből és elkel tartani egy vagy kettő beteg gyereket és még ha van több családja is ez nekik nem számít semmit. De van pofája hirdetni, hogy még több gyerek szülessen, de azt nem mondja, hogy az éhezésre. A kedvezményt is elvenni? amikor állandóan orvoshoz kell menni a gyerekkel, és az útiköltségeket is emelik?, hogyan jusson a szülő el az orvoshoz?

Vendég

#180

2013-05-10 15:00

Nekem a kis fiam lett asztmás ez mellett fül műtétek sorozata van egy imun betegségünk is ami annyit jelent olyan mintha nem lenne imun rendszere neki.A gyógyszerei neki se kerülnek kevés pénzbe reggel este csak tömöm szegényt gyógyszerekkel most négy és fél éves de többet volt korházba mint én valaha.Ha az állam el vesz mindent nem tudom mi lesz a beteg gyerekeinkkel talán inkább az állam bácsinak kéne húzni a nadrág szíjon és nem a beteg gyerekeken spórolni!!!!

Vendég

#181

2013-05-10 15:00

Minden beteg gyermeket megkel gyógyítani,és megvédeni,de a többi gyereket is!

Vendég

#182

2013-05-10 15:03

Felháborító a jelenlegi kormány intézkedései a szociálisan rászorulókat támadja,a betegeket ,a leszázalékoltakat,ez már tűrhetetlen állapot!

Vendég

#183

2013-05-10 15:15

Az aszthmás gyerek igenis nagyon sokba kerülne,ha nem járna utánuk a támogatás.A havi gyógyszer adagjuk többe kerül,mint 1 havi családi pótlék.Én tudom,az én fiam 10 éve szenved ebben a betegségben

Vendég

#184

2013-05-10 15:24

Teljes mértékben támogatóm a Petíciót mert én magam is asztmás vagyok!

Sok sikert kívánok,hogy elérjék a céljukat! Henriett
dupika36

#185 Asthma

2013-05-10 15:25

Nálunk szerencsére a gyerekek nem betegek de én asthmás vagyok és tisztában vagyok a gyógyszer árakkal havi szintem nekem sokszor meghaladja a család pénzügyi leheöségeit!És ne a beteg emberektöl vegyék el a támogatást hanem saját maguktól!Egyre mélyebre sülyedünk a pénztelenségbe sajnos és több bőrt már nem tudnak lehúzni rólunk!Ők meg élnek mint hal a vizben!

Vendég

#186

2013-05-10 15:33

könyörgöm miért a beteg gyerekektől kell mindent megvonni vonják meg a rohadt alkoholista segélyesek pénzét akik a mi pénzünkből élnek nem az államéból!!!!!!!!!!!!de kívánom a kormányfőknek legyen olyan asztmás gyereke mint amilyen nekem és a többieknek van!!!!!!!!!!!!

Vendég

#187

2013-05-10 15:53

Az én kisfiam 3 éves kora óta asztmás ekkor még elég volt neki a ventolin ma 10 éves és a 7 fajta asztmás gyógyszerei mellett is 2-3 naponta befullad.Nem fogom tudni kiváltani a gyógyszereit mert igy is rengetegbe kerülnek.Kérdem én 2-3 naponta vigyem a kórházba vagy béreljek neki ott egy ágyat éves szinten és legyen ott az állandó lakhelye?Nem a gyerekektől kéne elvenni a támogatás kedves kormány a ti fizetéseteket kellene csökkenteni.Hova fajul még ez az ország.Ja és mellette már használunk oxigén palackot is napi 2-szer.Jó fele jár a kormány hogy lázadás törjön ki csak gratulálni tudok nekik.

Vendég

#188

2013-05-10 15:55

Az én 13 éves fiam is asztmás,már születésétől fogva és nem lenne jó ez az intézkedés a betegekkel szemben.
A hozzá szólásom még egyenlőre finom hangvételü,és remélem az is marad,mert csak nem lépi meg ez a "remek" kormány ezt az intézkedést

Vendég

#189

2013-05-10 16:11

Nekem 2 kisgyerekem van,a kisebbik 4 éves asztmás minden nap szüksége van pipára,és tablettára is,szörnyű hogy ez a nyomorult állam ezeket a beteg gyerekeket bünteti,velük együtt a családot,mert én sem tudok mellőle elmenni dolgozni,ez a támogatás sem volt sok,de a gyógyszereit tán kifutotta! Azon kéne inkább gondolkozni,hogy az ilyen családokat jobban meg kéne segíteni,meglátszik hogy az ő családjukba nincs ilyen beteg gyerek,nem élik meg ezt a szenvedést amikor a gyerek ÉLETE pillanatokon múlik

Vendég

#190

2013-05-10 16:32

..en csak azt kivanom minden olyan szemelynek aki ilyen meggondolatlan dontest hoz, hogy elveszi e teritest egy ilyen eletmento gyogyszertol, erezze azt a ketsegbeesest es szornyu kint amikor levego utan kapkod mert beszukult a legcsove..

Vendég

#191

2013-05-10 16:46

A beteg gyerekeken spórolni gyalázat,Élni hagyni minden gyermeket!!!

Vendég

#192

2013-05-10 16:52

kívánom annak aki ezt kitalálta hogy hosszú gyötrelmes hátralévő élete legyen!Mit vesznek még el???
Felháborító hogy itt ebben az országban csak az élhet akinek pénze van vagy egészséges.....

Vendég

#193

2013-05-10 16:54

az én gyerekem is aszmás brohitiszes több mint egy éve alakult neki ki és jo párszor voltam má vele korházban és nem kevés pénzbe került a gyogyszerjei

Vendég

#194

2013-05-10 16:54

mért bőntetik abetteg gyerekeket akormány márr nem tugya hogy fiu e vagy lány éss még orbanur semm tugy márhogy mitt csináll szerinntem ezell ittéletel tobb beteg gyereklesz mivell hogy sokkszulonek még az utazásrasemlesz pénze hogy elvigyék agyerekuket kontrora hátmárottartunk hogy abeteggyerekeinket akormány halára ittéli ez ha igyvann nemszabbad abba hagyni harcolni kell hogy neigy legyen énn maggam is asztmás vagyok 46ávesen havi 22800ft bol 4 fajta pipám vann havi6600ft kerull hátt csak anyit kérekk a joistentol hogy mindenn beteg gyerek gyogyujon megg
Eperke

#195

2013-05-10 17:00

Kötelező oltás mellékhatásaként lett, a kislányom asztmás! Tehát a kormánytól kaptuk ezt a betegséget! És most el akarják venni tőle a lehetőséget, hogy megkapja a megfelelő gyógyszereit! Felháborító!

Vendég

#196

2013-05-10 17:02

Sajnos még nagyon sok olyan betegség van,amire nem jár támogatás,pedig jó lenne, - ilyenek pl.:lisztérzékenység,laktózérzékenység,vagy ha egy gyermek szemüveges - a szemüveg is nagyon drága - és még sorolhatnám...

Vendég

#197

2013-05-10 17:03

Sziasztok felháborítónak tartom!!ezek a gyógyszerek több 10000 ft ba kerülnek egy hónapban!arról nem is beszélek hányszor kel menni orvoshoz Nekem 13 éves a lányom és 4 éves korától járunk orvoshoz,régebben fulladással többször voltunk kórházba is!

Vendég

#198

2013-05-10 17:04

az én gyerekem 3 éves lessz ö is asztmás bronhitiszes egy év alatt többször voltam vele korházba és orvosnál csak 18 szor voltam vele nem kevés gyogyszert kellet neki váltanom és nem kevés pénzbe kerülttt nem értem mért kell a beteg gyerekektöl megvonni a támogatásokat mire jo ennek a tetves kormánynakkk é egyedül állo szülö vagyok
Heni

#199

2013-05-10 17:26

Nekem is van egy kisfiam,aki koraszülött és még ráadásul asztmás is. S sajnos elég gyorsan meg betegszik, s olyankor nem csak a szükséges gyógyszerek kellenek, hanem még + több fajta. Én hosszabbított gyesen vagyok itthon vele, de már ez évben elkezdtem munkát keresni 4 vagy 6 órában, de amint megtudják, hogy tartós beteg gyermekem van, rögtön nem foglalkoznak velem. Pedig jó lenne ha az állam ezeket is támogatná, hogy az ilyen szülők is tudjanak találni munkahelyet.
katakira

#200

2013-05-10 17:43

Sajnos nekem is aszmás a kislányom, többet van itthon mint oviba.