Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#1201

2013-08-17 13:21

Nekem mindkét gyermekem aszmás.Igaz a kisebbik kinőtte úgy tűnik de a nagyobb lányom immár 15 éve küszködik vele, mégpedig a súlyosabb fajtából.Havonta kapja 2 db xolair inyekciót mert csak azzal tud létezni.Én sem értek egyet azzal , hogy minden támogatás megvonnak .Igaz én már nem tudok igénybe venni semmiféle támogatást mivel lányom már 23 éves. de azért hozzá kell tennem nagyon sokan megkaptak több juttatást, holott ez nem biztos, hogy indokolt volt.Te hát gondolkodjunk el azon,hogy miért is történnek ezek a rendeletek. Bizony felháborít, hogy azok az emberek akiknek valóban szükségük lenne rá azok bűnhődnek.Szerintem sok embernek el kellene ezen gondolkodni. Ui: azért hozzá teszem kisebbik lányom az aszmát kinőtte de lett egy i tipusú cukorbetegsége és szintén megszorító rendelkezéseket hoztak be ennél a betegségnél is és ez sokkal költségesebb betegség mint az aszma.
Sajnos ez van .Köszönhetjük embertársainknak akik jogtalanul kihasználtak minden létező juttatást!!!

Vendég

#1202

2013-08-17 13:41

Szégyen hogy a beteg gyermekektől miért vonják meg a támogatást, nagyobb szükségük van rá mint valaha, a kormánytól meg a sok minisztertől kéne megvonni a támogatásokat ők lennének a legjobban felháborodva!!!!!!Szégyen hogy nekünk kell könyörögni minden fajta támogatásokért, embertelen ahogy elbánnak a gyermekekkel, fogjunk össze!!!!!!!!!!!!

Vendég

#1203

2013-08-17 15:07

Mivel nekem 2 unokám is asztmás és Miskolcra kell bejárni vélük elég megterhelő lenne ha elvennék tőlük az utazási kedvezményt és a közgyógyot mert több fajta gyógyszert szednek
Zsoo

#1204

2013-08-17 16:03

Mi gyermekünktől is elvették, mert nem fullad min. 12X egy évben. Az nem baj hogy télen fullad, nyáron meg szénanáthától szenved... Aki ezt a rendeletet hozta kívánok a gyermekének vagy unokájának hasonló helyzetet. Ezt másképp is lehetett volna csinálni, de gondolom gyorsan kellett pénz másra. Egy szigorúbb ellenőrzéssel ki lehetett volna szűrni a "potyautasokat" !  Lehet tudni valamit a petíció utjáról?


Vendég

#1205

2013-08-17 17:08

Nekem most jàrt le de nem adtàk meg ujbol.

Vendég

#1206

2013-08-17 18:57

Én tudom,mennyi kiadással jár ez a betegség.Sajnos,elég komoly tüdő beteg vagyok.Elég szomorú,hogy képesek ilyet megtenni.Hiszen a családoknak már így sincs pénzük.Abból a kevésből is elvesznek?

Vendég

#1207

2013-08-18 09:34

Szégyen teljes,hogy a legrászorultabbakkal fizettetik meg a haveroknak adományozott pénzeket.Ha valakinek is volt/van beteg/egészséges gyermeke az tudja,milyen ha nem tud megfelelő ellátást biztosítani neki.Szeretném tudni/látni azt a képviselőt/minisztert aki szem rebbenés nélkül dönt arról,hogy ezektől a gyermekektől/családjától az élhető élet lehetőséget megvonja.Nem itt kellene spórolni,vannak olyan felelőtlen kiadások ami nem kíván emberi sorsokat romba dönteni,kevesebb milliomost/milliárdost kellene kitermelni mesterségesen,és akkor a betegekre is jutna pénz!Jó lenne észre venni, nem mindenki csaló,még ha ezt szeretnék elhitetni is az emberekkel!

Vendég

#1208

2013-08-18 10:33

Mindent a gyerekekért!!!
DEMOKRATÁK

#1209 Gyurcsány Ferenc új pártja = DEMOKRATIKUS KOALÍCIÓ

2013-08-18 13:59

Véleményem: egy gyermek mindig, minden körülmények között szent és sérthetetlen!!!

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1002904_285563054915286_1936627801...

 


Vendég

#1210

2013-08-18 15:18

Ne a betegeken spóroljanak!!!!Hanem a saját bérükön!!!Mert rólunk már nem tudnak több bőrt le húzni!!!

Vendég

#1211

2013-08-18 15:19

Szégyen!! :(

Vendég

#1212

2013-08-18 17:16

Ne vegyék el a beteg asztmás gyermekek támogatásait!

Vendég

#1213

2013-08-18 20:17

Sajnos nekem 2n unokám asztmás, a 9 éves már kisem nővi! Ráadásul minden járványt megkap,az elsők kőzőtt van ,a virusos betegek kőzőtt! Van olyan a téli időszakban, hogy 3 hétig is beteg,nemtud iskolába járni! Én magam mint nagymama nevelem és gondozom , anyugdijamból nem tudnám nmegvenni neki a gyógyszereit, én magam is asztmás vagyok ,és tudom mennyit szenvednek a gyerekek ,ettől a betegségtől, hiszen tapasztalom!!!!!! Én is le vagyok %-va , nekem is elvették a rokkant nyugdijamat ,és 30ezer foritból nemtudnék mind a 2 -nek gyógyszert vásárolni!!!!!!!

Vendég

#1214

2013-08-18 22:52

Az én gyermekem hál Isten egészséges, és nagyon remélem, hogy ez így is marad!! De ez SZŐRNYŰ!!! így is gyatra az egészségügyünk, és még ez is!! Kapjon már az ESZÉHEZ A KORMÁNY!!!!

Vendég

#1215

2013-08-19 13:50

Nekem 2 gyermekem van és igaz már felnőtt emberek de mind a mai napig van spray amit használnak.De tudom mit jelent asztmás gyerekkel élni mellette dolgozni!Ezért írtam alá és remélem sikerül az ügyetek intézése!További jó egészséget!Sziasztok

Vendég

#1216

2013-08-19 19:09

mocskos senki házi banda........
Sz_

#1217 -

2013-08-19 19:12

Az oké h nem túl jó, hogy megakarják ezt vonni, ha már eddig támogatták, de van sok más betegség aminek a kezelése ugyanúgy sokba van, akkor lehetne azt is támogatni. Arról senki se tehet ha asztmás egy gyerek a családba, de ugyanúgy másról sem tehet senki. Most ha már ezt támogatják, akkor sok mindent felsorolhatnék itt amiket még lehetne támogatni, igazából nem értem ezt eddig mire fel támogatták. Más súlyos betegség nincsen? Vagy más fizesse csak úgy zsebből a gyógyszereket srb.?
A baj azzal van sztem először is, hogy minden gyógyszer stb **** drága... :S

Vendég

#1218

2013-08-19 19:53

Kérlek , benneteket hogy a beteg gyermekektől ne vegyétek el , azt a támogatást ami egy beteg gyermekeknek szükség van rá , mert ebbe a nehéz helyzetben igy is nagyon nehéz a meg élhetés . SZives meg értését köszönöm . Fercsák Eemérné több gyermekes édes anya.

Vendég

#1219

2013-08-20 08:20

Tisztába vagyok a betegséggel.hogy milyen plusz kiadásokat jelent a családoknak, hísz Én is 43-éve asthmás vagyok és bizony sokszor választanom kell, hogy mi a fontosabb a megélhetés, vagy a rezsi, vagy a gyógyszer...Ez felháborító....

Vendég

#1220

2013-08-20 08:33

Kisfiam is asztmás,mi nem tudtunk a változásokról,Az asztmája fehérjeallargiával van összefüggésben.2 év diéta rizstejen,zabtejszínen,szójajoghurton rengeteg pénz.Bőven volt mire költeni az emelt családipótlékot.Valóban sokat betegeskedik,nem egyszerű az élet egy ilyen gyerekkel.

Vendég

#1221

2013-08-20 09:22

annyi haszontalan dologra költ az állam mért pont ezen akar sporolni erre szükség van elég baj hogy ennyi beteg gyermek van gondoljanak bele mindenki szülő!kérjük hagyják meg a beteg gyerekek támogatását!

Vendég

#1222

2013-08-20 14:59

Itt semmi sem szent? A jövőt akarják megsemmisíteni? Vagy aki beteg mindegy, hogy felnőtt vagy gyerek az pusztuljon? Én tudom milyen asztmás gyerekeket nevelni, mert 2-tő volt és az "átkosban" de minden segítséget megkaptunk. Orvos, gyógyszer,szanatórium. Nem mi éltük fel a jövőt, hanem akik azt zsebre tették!

Vendég

#1223

2013-08-20 17:42

Nekem is van a családban igaz már felnőtt asztmás és tudom hogy ez mivel jár.

Vendég

#1224

2013-08-22 18:08

Sajnos vannak olyan szülők akik a támogatást nem a gyerek gyógyszereire fordították. De ez nem volt általános.Nagyon nehéz helyzetbe kerültek az olyan családok ahol allergiás, asztmás beteg gyerek van.Az én gyerekem tejallergiában szenved,semmilyen tejterméket nem ehet ,630 ft egy liter szója tej de szeretne túrórudit,joghurtot is enni.Az állam legalább a gyógyszerek mellett az ilyen termékeket támogatná legalább egy kicsit

Vendég

#1225

2013-08-22 19:37

Borzalmas, fel háborító!!!az öregek után a gyerek??
mi lessz velünk??. Jézusom..??? :((