A neonáci Jobbik

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A neonáci Jobbik petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#101

2013-04-03 19:21

If it looks like a duck, it quacks like a duck and it walks like a duck........It's a Fucking DUCK !!

Vendég

#102 Re:

2013-04-04 00:10

#101: -  

 I love Gyurcsany Ferenc.


Vendég

#103 Re: Re:

2013-04-04 00:40

#102: - Re:

Stíriai zabáló...


Vendég

#104 Re: Re: Re:

2013-04-05 10:20

#103: - Re: Re:  

 Vonazabáló...

Gyuri49

#105 Re: hatoskának

2013-04-05 17:50

#6: -

Kedves hatoska! Nem teljesen mindegy, hogy kit akarnak listázni? Egy demokráciában nem éppen szokásos eljárás!

Mindettől függetlenül: számodra nem furcsa, hogy éppen a zsidókat akarja egy olyan párt listázni, amelyiknek minden tagja antiszemita? Csak meg kell nézni a honlapjukat, meg kell nézni, hallgatni a médiumaikat és akkor tisztában leszel vele, hogy  a kettős állampolgárságú zsidók miért kerültek (kerülnének) abba a listába! Ha nem lennél elfogult, akkor tudnád, hogy semmi nem véletlen amit ez az újnyilas párt és a hívei művelnek! Izraelt említed: tudnod kell, hogy ott az arab polgárok is szavazhatnak, ott arab képviselők  és arab párt is van a parlamentjükben és senki nem akarja őket listázni, pedig a zsidók a megmondhatói annak, hogy mennyi "borsot törnek" a szomszéd arab államok az "orruk alá"! Lehet, hogy te nem vagy antiszemita, de ez a megjegyzésed bizony nem egy demokratára vall! Kérlek gondolkodj el ezen egy kicsit!

 

 

Apó

#106

2013-04-05 18:49

Hol éltek ti,miről beszéltek!!!!!!!!!!!Demokrácia...Fogalom zavarban vagytok.Abban az országban ahol sértetlenül lehet lopni,csalni,ölni,a börtönök tele vannak "színes bőrűekkel"és még ők félnek.Szerintetek demokrácia van abban az országban ahol nem lehet egy mérkőzésen Magyar zászlót lengetni,ott ahol cenzúrázva van minden ami a médiában elhangzik,ha ez a demokrácia akkor nem kérek belőle.A politikusok kiárusították az országot,élősködnek az embereken,Gyurcsány,Bajnai,Orbán,s csatlósai mind mind hazaárulók!!!!Ajánlom mindenkinek a Zsidók a Magyar közéletben című kis felsorolást.Nem fogtok csodálkozni,hogy miért tart itt ez a kis ország.Adjon az Isten szebb jövőt,ezt kívánom mindenkinek,aki igazi Magyar Embernek tartja magát.
Gyémánt Oroszlán

#107 Re:

2013-04-05 19:39

#3: -

Tanulj meg magyarul írni, te szerencsétlen! Ha ezen túl vagy, járd ki az általános iskola 8 osztályát, legalább 3-as eredménnyel! Ha ez sikerült, szembe köpöd azt, akinek ezt a választ írtam!


Vendég

#108

2013-04-07 13:07

Nem csak a Jobbik náci. A Fidesz is.

Vendég

#109

2013-04-07 13:13

Gyanítható, hogy a világháború előtti nácik közül sokan, a történések megismerése után mélységesen szégyellték korábbi lelkesedésüket. A ma élőknek nincs mentségük.....

Vendég

#110 Re:

2013-04-07 13:13

#6: -  

 Mondj egy nevet. Csak egyet, kérlek!


Vendég

#111 Re:

2013-04-07 13:15

#106: Apó -  

 Ha te vagy az igaz magyar ember, akkor valami nagy baj van a fejekben.

Gyémántkorona

#112 Re: Re:

2013-04-07 13:20

#107: Gyémánt Oroszlán - Re:  

 Az ilyen "magyar helyesírás" provokáció csupán. Provokál téged, engem, többeket, mert tudja, hogy aki rendesen megtanulta az anyanyelvét, az ugrik az ilyenre. A te gondolataidba sem látok bele, nem is akarod, nyilván, hogy belelássak.  Nem értem, még nézegetem, olvasgatom kicsit az előzményeket, mert nem áll össze a kép. Majd reagálok.


Vendég

#113

2013-04-08 08:05

Már a '90-es évek elején lépnünk kellett volna. A "szabadon" választottak közül egyik-másik határozottan támogatta, némelyik gyáván tűrte az ordas eszmék terjesztését. Íme az eredmény!

Vendég

#114

2013-04-08 14:59

Ez evidens. Csupán sokan nem mernek erről nyilatkozni. Én vállalom..okkal!!

Vendég

#115

2013-04-08 16:26

Abszolut elkepzelhetetlen hogy ez megtortenjen itt, Irorszagban. Lehet emiatt szeretem az Ireket.

Vendég

#116

2013-04-08 23:22

Igy kezdödött az 1930-as években a holocaust... Elöszö alig észrevehetö, lappango formaban, késöbb nyilt antiszemitizmussal, rasszizmussal, minden emberi jogot és méltosagot eltipro gyilkos energiaval futotüzként elterjedt nemcsak Németorszagban, hanem egész Europaban, beleértve Horthy Magyarorszagat is, a fasizmus. Az nem lehetséges, hogy több, mint 6 millio meggyilkolt zsido, cigany, a rendszernek nem tetszö artatlan ember, köztük kis gyerekek egy rendszer äldozatai lehettek anélkül, hogy legalabb az emlékük ne gondoskodna arrol, hogy egy ilyen aljassag, egy ilyen gyilkos ideologia soha, és sehol a vilagon ne terjedhessen el!
Mélyen megraz, hogy egy teljesen egyértelmüen neonaci part, a Jobbik az én szeretett hazamban komoly befolyashoz tud jutni és modjaban van elszorni a fejekben és lelkekben ezt a förtelmes ideologiat! Hova vezet ez a part, hova ez a tendencia? Minek kell történnie, hogy felhaborodva szembeszalljon velük a többséget kitevö becsületes polgarsag, akiknek helyén maradt a szivük, lelkük, erkölcsük és az agyuk? Minden peticio, minden tiltakozas, minden ellenallas a neonaci Jobbik és sok mas parthoz is tartozo, reakcios, ostoba politikus elleni felhaborodas jogos és életbevagoan fontos! Ezzel tartozunk a fasizmusban bestialisan meggyilkolt több, mint 600 ezer magyar aldozat emlékének éppúgy, mint a jelenünknek, jövönknek, hazanknak, polgartarsainknak és a demokratikus vilag polgarainak, függetlenül azok nemzetiségétöl, vallasatol, kisebbségi hozzatartozasatol, tarsadalmi poziciojatol. És legföképpen a sajat becsületünknek.
Köszönöm, hogy van egy lehetöségem a peticio alairasaval csatlakozni a neonaci Jobbik elleni tiltakozashoz.
egy alairo

#117

2013-04-09 03:57

hoppa! mintha megvaltozott volna a szoveg, miota alairtam. Ilyet is lehet?

Vendég

#118 ki lóg a lóláb emberkeRe:

2013-04-09 05:17


Vendég

#119 ki lóg a lóláb emberke

2013-04-09 05:17


Vendég

#120

2013-04-09 07:45

Nincs jobb dolgotok zsiráfok?
a béla

#121 szánalmasak vagytok

2013-04-09 12:54

melyik világban éltek ti?

Vendég

#122 Re:

2013-04-09 13:38

#6: -

"Pont itt lenne az ideje egy ilyen konfliktus kapcsán annak, hogy felmérjük azt: az itt élő és különösen a magyar Országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van, aki nemzetbiztonsági kockázatot jelent Magyarország számára” – jelentette ki Gyöngyösi..."

Az itt élőkre is vonatkozott a listázási szándéka, tessék tájékozódni mielőtt a mentegetődző szöveget "elhisszük!

 

Nemdemokrata, nemroma, nemzsidó

#123 Hamarabb írnám alá a halálos ítéletem!

2013-04-09 13:47

Éljen a Jobbik, pusztuljon az szdsz és a klónjai!!!

Vendég

#124

2013-04-09 14:56

A jobbik neonáci párt! Náci, mert faji alapon osztályozza (különbözteti meg)az embereket. A fidesz viszont fasiszta, mert kizárólagos hatalmat gyakorol. és korporativ állam megteremtésére törekszik. Lázadjunk fel a nácizmust támogató fasiszta rendszer megbuktatásáért

Vendég

#125

2013-04-09 15:28

Aki nyitott szemmel ,és füllel jár e-hazában ,sőt megélte a 2.Világháborút ,nem tévedhet !!! Szomorú valóság !!!