Bocsánatot kérünk az Örmény Néptől!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Bocsánatot kérünk az Örmény Néptől! petíció automatikusan generált fórumtémája

xxxxx

#1

2012-09-04 13:34

ami történt a fidess lelkén szárad, remélem rémálmai lesznek viktorunknak.
Demokrata

#2

2012-09-04 14:00

Magam és családom nevében én is bocsánatot kérek Orbán Viktor helyett az örmény néptől.
"Viktorunk"-nak máris rémálmai, különben nem őrizné a TEK hetek óta az egész Cinege utcát, ahol a háza van. Ő már 3 hete is tudta, hogy a háza környékét őrizni kell!!! Nem sok jóra számíthat a jövőben, az biztos. A tegnapi nyilatkozata az azeri gyilkoátadásról!!! hét az is bicskanyitogató volt, amilyen arrogáns, pökhendi stílusban elmondta a magáét. Én szégyenlem magam helyette - is.
DK szimpatizáns

#3 Re: Ma, a Kossuth téren, 18:00 órakor találkozzunk!!!

2012-09-04 14:54

#1: xxxxx -

Elnézést kérek az Örmény Néptől, de Tőled is, mert nekünk ez nem viktorunk, annál jóval nagyobb a baj: a miniszterelnökünk...

Remélem, hogy 22 hónap múlva, már csak múltidőben lesz az!

 

 

 

 

Demokrata

#4 Re: Re:

2012-09-04 14:56

#3: DK szimpatizáns - Re:  

 Én meg azt remélem, hogy nem kell 22 hónapot várni!


Vendég

#5

2012-09-04 15:16

Hát igen, de arra kicsi az esély.


Vendég

#6

2012-09-04 15:21

Egyetértek a petícióval.

Vendég

#7

2012-09-04 17:17

Támogatom a petíciót.

Vendég

#8

2012-09-04 20:51

Egyetértek.


Vendég

#9 Re:

2012-09-04 20:52

#5: -

Elég baj az


Vendég

#10 Azok az örmények

2012-09-05 02:28

akik lefejezték  Safarov szeme láttára a családtagjait bocsánatot kértek már valakitől?

http://hvg.hu/itthon/20120902_Safarov_vedoje_olyanok_voltak_a_targyalas

"A védő hangsúlyozta, hogy a pszichológus szakértők azt állapították meg a védelem ezirányú kérdésére, hogy Ramil Safarov tudatállapota beszűkült, úgynevezett poszt traumás stresszben szenved. „Safarov tizenéves volt, amikor a szeme láttára megölték családtagjait az örmények. "

Baloldali

#11 Re: Bocsánatot kérünk az ÖRMÉNY NÉPTŐL!!!!!

2012-09-05 10:31

#10: - Bocsánat...

Bizony, hogy bocsánatot kérünk az ÖRMÉNY NÉPTŐL! Mégpedig a hazánkban BALTÁS GYILKOSSÁGOT ELKÖVETETT és szabadságvesztésre ítélt gyilkos futni hagyása  miatt!!!!! Undorító, nem beszélve arról a gusztustalan ünneplésről, amiben hazaérkezése után részesült az a gyilkos, aki itt, a mi országunkban: ÁLMÁBAN kivégzett egy EMBERT... (Amúgy nemcsak bátor kis katona, de korrekt is, nemdebár?)  Annak az EMBERNEK annyi köze volt e gyilkos rokonainak kivégzéséhez, mint neked, vagy nekem.   - Ha az általad vázoltak szerint működnének a dolgok, akkor miért tesszük szóvá a magyar zászló égetését, (még, ha rossz néven is vesszük)?!

A hozzászólásodnak semmi köze a Magyar Köztársasághoz!!!!! - Vagy nekünk kellene bocsánatot kérni a világ összes bűnéért, amikor a sajátunkért sem tesszük meg???

(Még annyit, hogy egy beteg embernek kórházban, vagy szanatóriumban van a helye, akkor mit keresett itt nálunk ez a gyilkos, - tudomásom szerint nem gyógykezelésen volt itt?!)

Baloldali

#12 Re: Re: Bocsánatot kérünk az ÖRMÉNY NÉPTŐL!!!!!

2012-09-05 13:41

#11: Baloldali - Re:  EGY AZERI NEMZETI HŐS...

http://www.hir24.hu/belfold/2012/09/05/igy-gyilkolt-az-azeri-baltas-gyilkos/

(Egy beteg ember, hogy lehet egyáltalán katonatiszt?)

Bár - úgy hírlik - 180 az IQ-ja!!! Nem is tudom, hogy nem vettem eddig észre, pedig csak rá kell nézni és ez egy óvatlan pillanatban megtörtént.

Demokrata

#13 Re: Re: Re: Bocsánatot kérünk az ÖRMÉNY NÉPTŐL!!!!!

2012-09-05 20:40

#12: Baloldali - Re: Re: Bocsánatot kérünk az ÖRMÉNY NÉPTŐL!!!!! 

 Jól kipofásodott a böriben, biztos nem éheztették!


Vendég

#14

2012-09-07 08:10

Nem követtem el rosszat az örmenyek ellen, reszemröl nincs helye bocsanatkeresnek.
Azon kellene inkabb munkalkodnunk, hogy a gyülölködes csökkenjen. Egy ujabb haboru sokezer äldozatot eredmenyezhet, akiket nem hösök, hanem feltüzelt gyilkosok fognak megölni.
Vigyäznunk kell, hogy ne älljunk be a felheccelök köze.