ESC - 2012 - "The Kiralys - Untried"

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) ESC - 2012 - "The Kiralys - Untried" petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2012-02-12 03:33

A Sound of a heart valóban jó, emocionális dal, de felejthető. Királyék produkciója ezzel szemben Beleég az emberek memóriájába. Az első és a második előadásuk között nagyon nagy a fejlődés, és mind ezt egy hét alatt! Még mindig fejleszthetők... Hangban is sokkal erősebbek. Adott két helyes iker a tini lányok örömére- akik mint tudjuk szeretnek pötyögni a telefonokon- és egy csoda szép magyar lány a férfiak kedvére, mert még is csak a magyar lányok a legszebbek. Ennek a lánynak mellesleg olyan hangja van, amit a fugees alapító tagja Mariah Carey-éhoz hasonlított. 5 oktávos hangterjedelem, nem semmi. Van tapasztalatuk külföldi színpadokon. Viktor fellépet már Kínában is, Linda Cant let go-ja ,pedig egész Euban ismert volt. Mellékesen anyanyelvük az angol. Linda pedig, ha nemzetközi sztár lesz,úgytudom már nem indulhat többé ezen a versenyen. A fugeesos új formációnak köszönhetően, pedig ez elég valószínű.
Gyalog Lajos

#2 Re:

2012-02-12 03:42

#1: -

egyet értek veled! Muszáj nekik menniük!Osszátok létszíves a petíciót! :-)

Zsupos Zsolt

#3

2012-02-12 08:35

És tudják már a hazájuk himnuszát???? :-D

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-12 08:47



Vendég

#5

2012-02-12 08:48

Kedves vendég!

Az a baj, hogy ez a baki is beleégett a memóriánkba.Jó kis képviselete lenne hazánknak....

Vendég

#6

2012-02-12 10:50

Véleményem szerint is Lindáék voltak a legjobbak.
Gy.Lajos

#7 Re:

2012-02-12 12:47

#3: Zsupos Zsolt -

Bizonyára tudják, de ez lényegtelen! Olyan fars hanggal, mint a Compact Disco és háttérzenével nem vinnék semmire! Még a döntőbe se fogunk bekerülni, Lindáék dalával pedig még talán dobogós helyezért is elérnénk. A himnuszos téma pedig lejárt lemez, az életben mindenki követ el hibát. Enyiiih

-

#8 Re:

2012-02-12 13:49

#4: Zsupos Zsolt -

Ez még mindig egy dalverseny.. Nem arról szól, hogy kinek milyen múltja van. Ettől függetlenül Linda egy hihetetlen jó énekesnő, és így hárman együtt nagyon erős csapatot alkotnak.

VA

#9

2012-02-12 13:52

Ez a petíció túlzás, tanuljatok meg veszíteni vagy legalább összefogni. Nem hiszem el, hogy ezen kell görcsölni, hogy ki megy ki. Inkább most már össze kéne fogni és támogatni a CD-t.

Kiküldhettük volna a Király családot is, de attól még ők is Kati sorsára jutottak volna. Nehogy azt higgyétek, hogy az Eurovízión a dal, megjelenés, produkció, emlékezetesség stb számít. Akárcsak eddig, idén is egy baráti körbeszavazás lesz. Inkább azért kéne petíciót indítani, hogy ne induljunk ezen a versenyen és ne kelljen szégyenkezzünk, hogy a Finn tesókat kivéve senki se szeret a nagy körbeszavazások során annyira, hogy max pontot adna.
admin

#10 Re:

2012-02-12 23:29

#9: VA -

Hello. Nem túlzás! Első részt a petíció azért is indult, hogy Lindáéknak ezzel kedveskedjünk, minél többen írják alá. Wolf Kati sorára nem jutnánk Királyékkal, mert Lindának ezerszer jobb a hangja, ahogy a testvéreiknek is. Sajnos ilyen, mint a Compact Discoval egyet értek. Indulnunk se kéne. Mellettük állni nem fogok/fogunk, mivel nem értünk egyet az állítólagos zsűrikkel. Köszönjük a véleményed.

admin

#11 Re:

2012-02-12 23:30

#4: Zsupos Zsolt -

Minket ez nem érdekel, mert nem vagyunk agyilag lemaradottak, de köszönjük, hogy megosztottad velünka videót és hogy ennyire érdekel téged Linda. Köszi a véleményt.

Gyalog Lajos(admin)

#12 Háh. The Kiralys (L)(L)

2012-02-13 00:31

Tudjátok mit? Ahogy láttam Lindáékat, ahogy élőben énekelték a 'move faster' című dalukat, rájöttem, nem is kéne nekik képviselni magyarországot és nem is fogom magam törni ezen.

Túl jók Magyarországhoz képest!!!!

Jobb is, hogy egy igénytelen dal képviseli hazánkat(compact disco), Lindáék az ESC(eurovision song contest) nélkül is világsztárokká fognak válni, akár hiszitek, akár nem. Magyarország egy esélyt el cseszett. Lindáék helyében röhögnék egyet, hogy lehettek ilyen hülyék a zsűrik/akik a zsűrit lefizették, kiadó M1 stb...... Áhh:D

Imádunk Titeket Linda (L)
és várjuk a jobbnál jobb dalokat.
Róbert

#13

2012-02-13 00:33

Ádok Zoli mellett is ki kellett állnunk vállszélességgel(Bár őt is a nagyra becsült szakmai zsűri választotta). Nagyot égtünk. Kivétel Csézivel, mert hát ő olyan szürke volt, hogy nem is nagyon érdekelt senkit. Elvileg minden évben űberelni kellene magunkat, de legalább is nem adni lentebb a szintből. Persze, úgy is a CD megy, ez ellen már nincs mit tenni,de , ha ezt látja a "DAL" brigádja, talán jövőre átgondolják, folytatják-e a paraszt vakítást, vagy engednek a magyar népnek demokratikus döntést hozni.
ismeretlen :))

#14 Re:

2012-02-13 00:54

#13: Róbert -

Sajnos nekik ebben több pénz volt az m1-nek, mivel a Compact Disco kiadója nyomta az M1-et pénzel bizonyára,  hogy a nyomi compact nyerjen :DD

Ráteszem a kezem, hogy Királyék kaptál a közönségtől a legtöbb szavazatott.....

...na de sose derül ki ez amég csak belsős el nem szólná végre magát...;)


Vendég

#15

2012-02-13 21:52

Ezt most mindenféle irigység és politikai hovatartozás nélkül kellett volna nézni,Én se vagyok a fanjuk és teljesen pártatlanul nézve magasan a legprofibb produkció volt....ezt jól tudja mindenki....még a zsűri is! :-) Dicsőséget hozhattak volna hazánknak!
Ez a Compact Disco se rossz sőt jó,(ha vki szereti a90-es éve britpopját) De egy Euroviziós Dalfesztiválon???? Sztem nekik is nagy teher.....

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-14 18:40


Lajos Gyalog
A petíció szerzője

#17 Re:

2012-02-14 20:04

#15: -

Teljes mértékben egyetértek

mica

#18

2012-02-15 11:36

Emlékezett valaki a compact discora az első adás után? Én alig vártam, hogy megint lássam, mert nem tudtam felidézni. Királyékra viszont emlékeztem, mert azon nem lehetett elaludni. Meg Linda tud énekelni. Miért a Csiszár Jenő mondja meg a tutit? Meg a Wolf Kati, aki elszúrta? Mondjuk nekem Filip se egy szakértő.

Vendég

#19 Re:

2012-02-15 21:25

#18: mica -

ez így van! :)))