FRSZ: Alamizsna helyett tisztességes béremelést az összes rendvédelmi alkalmazottnak és munkavállalónak!

FRSZ: Alamizsna helyett tisztességes béremelést az összes rendvédelmi alkalmazottnak és munkavállalónak! / Közlemények / FRSZ petíció: 10 ezerhez közelít az aláírók száma! / Hozzászólások


Vendég

#1

2022-09-20 10:46

Köszönöm szépen a tájékoztatást. Bízunk benne, hogy még lesznek akik aláírják. Üdvözlettel. Szalai Csilla Balatoni Vízirendészeti Rk. Siófok.

Vendég

#2

2022-09-20 10:54

Nem vagyok Rendvédelmis de veletek vagyok

Vendég

#3

2022-09-20 11:18

Szégyen amit a RIASZ/Munkavállalók csinálnak! Nem képesek magukért kiállni egy petíció aláírása erejéig sem, de bezzeg a munkahelyen meg megy a morgás a pénz miatt. Ezekkel a feltételekkel (név nélkül is aláírható) már 20 ezer felett kellene lenni az aláírásoknak, pláne hogy elektronikusan kell megtenni, mert ha be kellene menni a Tevébe, akkor megérteném hogy sokan az útiköltségek miatt nem tennék, de így egész érthetetlen, akárcsak a parlamenti választásoknál a sok lusta ember, aki nem érek rá, nincs kedvem, nem érdekel, szavakkal él, de utána akár mi is lesz, ne jártassa a száját egyik sem. De érdekes mert ilyenkor mindenki aláírta a petíciót, és elment szavazni, csak a szervezők, és az ellenzék az idióta! Én megköszönöm az önök tenni akarásukat, bár ahogy ismerem a kormányt, a BM-et, és az ORFK-t, ha löknek is valamit, az nem lesz az amit önök követelnek, mert forráshiányra való hivatkozással elintézik a dolgot (remélem tévedek). További sok sikert, és jó egészséget kívánok!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2022-09-22 10:12



Vendég

#5

2022-09-22 10:13

2022.09.22-én 9.170 ✔️Hajrá 10.000!! De az sem baj, ha több

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2022-09-22 17:27


Mézi

#7 Re:

2022-09-28 14:08

#3: -  

Egyetértek az aláírások tekintetében, szégyen, hogy a RIASZ-osok többsége nem élt a lehetőséggel, nem állt ki magáért.  Sajnos ez  nem az első eset, de a hőbörgés megy ezerrel... 

Nem az ORFK-n múlik,  akkor tud adni, ha a BM-től megkapja rá az előirámyzatot, amire a mostani helyzetben igen kicsi az esély. 

FBŐ

#8 Re: Re:

2022-09-29 11:20

#7: Mézi - Re:  

 Tisztet Mézi! Lehet hogy neked van igazad, de azért azt a nagy akarást sem igazán látom az ORFK részéről, a főkapitányi köszöntőből is látszott, csak a hivatásosokat szólította meg, a többi le van ejtve, amíg éhbérért is bemennek a Riasz/Munkavállalók és Fbő-k, addig jól van az úgy ahogy van, így olcsóbban kijönnek. Az ORFK-n is van (jut) pénz mindenre, csak arra nincs amire nincs akarat.