Tiltakozás az I. kerületi lakásrendelet módosítása ellen

Tiltakozás az I. kerületi lakásrendelet módosítása ellen / Közlemények / Tiltakozás az I. kerületi lakásrendelet módosítása ellen / Hozzászólások


Vendég

#1

2021-06-07 20:52

Köszönjük szėpen!!

Vendég

#2

2021-06-07 20:54

Tiltakozom az I. kerületi lakásrendelet módosítása ellen.

Vendég

#3

2021-06-08 05:38

Tiltakozom!

Vendég

#4

2021-06-08 06:19

Teljes mértékben egyetértek a kezdeményezéssel. Annál is inkább, mert magam is élhettem annak idején ezzel a lehetőséggel. így kedvezményesen meg tudtam vásárolni a Tanácsi bérleményt. Saját tulajdon lett ez a lakás, aminek nagyon örültem. Ez a lakás I.ker. Műemlék épület volt. Igaz, hogy a család kétszer vásárolta meg. Először a tulajdonos közösségtől, majd a Tanács államosította, majd másodszor a Tanácstól sikerül Antal József kezdeményezésére megvásárolni kedvezményesen. A mostani lehetetlen I. ker. vezetés pedig nem akarta elismerni az örökös bérleti jogot, lakbért akart emelni szipolyozva az ott lakó polgárokat. Még egyszer, ami annak idején járt az I.ker. lakosok jó részének, miért ne járna a többieknek. Ezt hívják jogegyenlőségnek. nem csak papolni kell a demokráciáról, jogállamiságról, hanem úgy is kell cselekedni. Igaz ezt a Karácsony Gergely féle LMP csak hangzatos kijelentésekben tudja érvényesíteni, a valóságban nem.

Vendég

#5

2021-06-08 07:54

Hálás köszönet érte! Várjuk a folytatást!

Vendég

#6

2021-06-08 17:36

köszönjük szépen

Vendég

#7

2021-06-09 14:42

Sajnos a 800 aláíró közé nem kerültem be, mert kifutottam a határidőből, de reménykedve várom a törvénymódosítást, így egyúttal megszabadulnánk lakbéremelés fenyegetésétől is! Hajrá Törvényhozás!!!

Vendég

#8

2021-06-10 05:29

Köszönjük szépen!

Vendég

#9

2021-06-10 05:30

Köszönjük szépen!

Vendég

#10

2021-06-16 23:21

Hálásan köszönjük a Budavári Lakosok Szövetségének a petíció indítását és Böröcz László Képviselő Úrnak a kitartó munkáját. Még a nagymamám költözött az első kerületbe 1971-ben, aztán Édesanyám lakott itt, utána én következtem a gyermekeimmel. 50 éve él ebben a lakásban a családunk, amit most veszélyeztet a polgármester ötlete. Bár elfogadtuk a '90-es években, hogy ha már nem engedélyezik megvenni a lakást, kompenzálásként örökbérleti jogot biztosítanak, de most olyan nagy és ijesztő változásokat helyezett kilátásba a kerület jelenlegi vezetése, hogy csak így érezhetjük magunkat és otthonunkat megint biztonságban. Tulajdonképpen a jelenlegi polgármester szándéka generálta a problémát, amit meg kellett oldani a lakók érdekében. Nagyon szépen köszönjük, hogy megoldást találtak a 30 éve húzódó problémánkra. További jó egészséget, jó munkát, sok sikert kívánunk, Galambos Lilla, I.kerületi lakos



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...