FELHÍVÁS A LIGET BUDAPEST PROJEKT MEGMENTÉSÉÉRT

FELHÍVÁS A LIGET BUDAPEST PROJEKT MEGMENTÉSÉÉRT / Közlemények / Összetartozunk / Hozzászólások


Vendég

#26

2020-07-10 06:31

Nem értek egyet a Városligeti Építési Szabályzat tervezett módosításával, kérem hogy a jelenlegi szabályzat maradjon változtatás nélkül érvényben Gál György 1158 Budapest

Vendég

#27 Támogatás a JÓ ÜGY érdekében.

2020-07-10 06:49

Berettyóújfaluból is támogatom a projekt befejezését, mivel egy be nem fejezett projekt is felesleges kiadásokkal jár, és az erre elköltött pénz miért ne a projekt befejezésére menjen.

Építő egyetemet végeztem, tehát valami halvány fogalmam van az ügyhöz.

Tisztelettel

                       J.I.L.


Vendég

#28

2020-07-10 07:08

Köszönöm a munkájukat szeretett fővárosunkért. Budapest nem csak a Budapestieké. Tisztelettel Gyurikné Nadobán Etelka Szeged.

Vendég

#29

2020-07-13 19:22

Én köszönöm, hogy lehetőséget kaptam az aláírására! Kovácsik László

Vendég

#30

2020-07-16 07:36

Támogatom - összetartozunk - a Liget projekt megvalósítása kiemelt közös ügyünk. Köszönöm az erőfeszítéseket, és a petíciót is. IMMANUEL! SÁRI ÉVA

Vendég

#31

2020-07-19 09:43

Független az ellenzési hülyeségektől, a Liget szemmel láthatóan szebb és jobb lesz mint előtte (Szocreál korszakban)volt. A sok ingyenélő csőcselék az ingyen parkolóhely miatt aggódik, valamint sokan politikai tőkét kovácsolnának szinte mindenből amit a Fidesz csinál, persze minden negatív felhanggal...Itt mindenki lop.. ők nem loptak, de mégsem fejlődött az ország, város....Igen, vannak rossz utak és lesznek is, vannak fejletlen kórházak is..stb....Sajnos mindenben a rosszat látják és az elmúlt évtizedek tehetetlenségét most a Fidesz nyakába akarják varrni. Nem vagyok Fideszes, de a pozitív eredmények függetlenek a pártpolitikai indíttatástól, az eredmény egy gyönyörű fejlett Városliget lesz..A magukat ligetvédőknek nevező, ám azt összekoszoló, fekáliával-vizelettel, szeméttel szennyezők eltávolítása is fontos! A Ligetnek nincs szüksége védelemre, még kevésbé olyanra, mint akik kint voltak rendszeresen. Hajrá!



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...