Nem érezzük biztonságban semmilyen módon magunkat

Nem érezzük biztonságban semmilyen módon magunkat / Közlemények / Kérek mindenkit hogy ossza meg a petíciót ismerőseivel. / Hozzászólások


Vendég

#1

2020-06-12 13:28

Itt az idő hogy Új Felmérést készítsünk a jelenleg kialakult állapotokról . - A járvány közben is arra költöttek ami nem a legfontosabb, - sportra, - külföldi adományokra - az oligarchák hoteleire, milliárdosok vagyon-gyarapítására. Miközben FŐLEG az ellenzéki önkormányzatoktól elvették a pénzt, - da saját maguktól és a FIDESZ propaganda nem lanyhul ! - A köz-TV-ben állandóan ellenzék elleni uszítás, Soros és migráns válság van ( ha már múlik a vírus veszély ) - alagutak jelennek meg és persze indul az ÚJ NEMZETI KONZULTÁCIÓ ! - Tehát miközben rengeteg ember veszítette el munkahelyét, nemhogy segítettek volna a megélhetésükön ( ez a család-barát kormány ) - hanem csak saját magukon segítenek. - Ily összetételben - amikor 133-an szavaznak 50 ellen, - nincs esély arra hogy az ellenzék változtatni tudjon . Épp ezért kérek mindenkit hogy ossza meg ismerőseivel ezt a petíciót, - mert én nem tudom hirdetni - sajnos súlyos beteg vagyok és nagyon kicsi a nyugdíjam. 2020.06.12.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2020-06-12 13:34





Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...