Kutyafuttató Székesfehérváron

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kutyafuttató Székesfehérváron petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-11-11 12:50

Ez egy nagyon jó kezdeményezés és mindenki csak nyerhet vele! Köszönöm szépen!

Vendég

#2

2011-11-11 12:59

Nagyon jó kezdeményezés! Köszönöm!

Vendég

#3

2011-11-11 13:21

Nagyon jó dolog,én kb.fél évvel ezelőtt írtam két állatvédő szervezetnek is az ügyben! Az egyiktől nem jött válasz a másiktól jött egy szép kerek levél hogy ők ezt nem támogatják,mert a sok kutya egy helyen sok baktérium és betegség forrása. Pedig szerintem meg lehetne csinálni és rendben is lehetne tartani őket.Úg yahogy ezt teszik Miskolcon,Pesten stb... Nem lesz tele kutyaürülékkel sem,ha minden gazdi felszedi a kutyagumit! Az idős emberek kutyáinak is jár a mozgás szabadsága,akik valljuk be nem nagyon tanítgatják kutyáikat és nem is merik elengedni őket,mivel ha elfut ők nem tudnak utána futni! Én ezer százalékkal támogatom az öteletet és amiben tudok segítek hogy megvalósuljon!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-11-11 13:38


Perra

#5

2011-11-11 14:33

Remélem sikerül valamit hatni ez ügyben,mert itt lenne az ideje,hogy városunk befogadja négylábú lakóit is.

Vendég

#6

2011-11-11 14:54

Én úgy tudom hogy a köfém ltp-en még van kutyafuttató!Kb 10 éve kerítettek el egy helyet kutyusoknak!Nagyon hasznos csak tisztán kell tartani

Vendég

#7

2011-11-11 14:57

.
Kiru78

#8

2011-11-11 15:57

Igen van a Köfémen egy pici kutya futtató... Láttam. :)Pici de hasznos! Több belőle és ha egy pirinyót nagyobb lenne azon sem sértődnének meg a kutyák! :) Ha a gazdi meg nem szedi össze a kutya piszkot akkor büntessék meg!!!

Vendég

#9

2011-11-12 15:27

Ez egy remek ötlet és talán a kutyapiszok probléma is megoldódna,mert így az emberek nem az utcára,hanem a futtatóba vinnék el a kutyuskáikat!Itt volta az ideje és nincsenek viták,a kutyások vs nem kutyások között!
Perra

#10

2012-06-29 17:03

Akinek van kutyája és szereti,az azért támogassa,aki meg nem szereti őket,az meg azért.Jó lenne most már kialakulna vmi.Egyre szigorúbb szabályokat hoznak,hogy min lehet pénzt beszedni,de senki nem gondol arra,hogy szegény teremtéseknek milyen már állandóan egy pórázon lógni.Állítólag halad előre hazánkban az állatvédelem,akkor mért kötik őket egy méter hosszú bőrdarabra.