Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#3701 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megjött az elmebeteg

2011-10-07 15:25

#3700: - Gerinc híján egyszerű csúszómászók.

Tévedsz, kedves büdöskomcsi féreg. Gerincetek az nektek nincs. A férgek köztudomásúlag gerinctelenek.

MENJEN A GYOGYÓBA

#3702 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megjött az elmebeteg

2011-10-07 15:26

#3700: - Re: Re: taszítsuk ki az elmebeteget

köszi szépen, igazad van, üdv.

gondolkodjunk

#3703

2011-10-07 15:32

IGAZ IS, EGY ELMEBETEG, AZ EGY SZERENCSÉTLEN SEMMI, MERT NEM ÉRZÉKEL, NEM ÉRT, DE, MINT BETEG, SAJNÁLATRA MÉLTÓ.
A legeslegeslegdemokratább legdemokrata

#3704 Már 10800 aláírás!!!!

2011-10-07 15:48

Demokraták! Ünnepeljünk! Vígadjunk! Hurrá, hurrá! Van okunk az  elégedettségre, hiszen ma már 4-en csatlakoztak a demokrácia megtestesítője, a MINISZTERELNÖK ÚR rettegéséhez!   Már csak 200 aláírás és akkor lehet, hogy meg is védjük a demokráciát az alcsúti törpe viktátortól!   Írja alá mindenki még egyszer!! Húzzunk bele, ne álljunk meg!


Vendég

#3705 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megjött az elmebeteg

2011-10-07 15:58

#3701: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megjött az elmebeteg 

 "Hatalmas eszeddel" plagizálod azt, amit én már múlt hlten levezettem, példaként felhozva volt főnökömet, mint gerinctelent. Még a sárga házban is lehet fejlődni, ennek örülök. 


Vendég

#3706 Re:

2011-10-07 16:02

#3705: -

Én már a múlt hétnél sokkal korábban megállapítottam rólatok, büdöskomcsikról, hogy undorító férgek vagytok.


Vendég

#3707 Re: Re:

2011-10-07 16:40

#3706: - Re:  

 Elakadt a tű, Te AGYATLAN!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#3708 Re:

2011-10-07 16:45

#404: O.V.bekaphatja!!!! - _

"Szeretném megérteni a Cidesz szavazók lelkét."

Tényleg, büdöskomcsi féreg? :D

 

"Sajnos eljutottunk arra a szintre, hogy itt is csak a Libiai gyógyszer fog segíteni,"

Nocsak... Mire gondolsz?

 

"Nagyon remélem, hogy a Gy.F. még a szart is ki paszírozza a Polt (fideszbérenc) Péterből."

 

A jelen állás szerint Gyurcsány Ferencből fogják kipaszírozni az anyagcserevégtermékét.


Bal oldalon (vesetájon) rettegő

#3709 Re: Re:

2011-10-07 17:01

#2615: - Re:

Nagyon röstellem, hogy én viszont már több hete latolgatom, hogy aláírjam-e. Jó, hogy neked nem kellett ilyen sokáig latolgatnod!

Igazából csak azért nem merem aláírni, mert minden félórában megáll a házunk előtt az 50-es évekből ismerős fekete autó és három bőrkabátos viktátorpribék jön ide a számítógépemhez. Nem szoktak mondani semmit, csak előveszik a pisztolyukat és letépnek rólam pár körmöt, mint Kádár elvtársról a többi elvtárs. Azt azért nem értem, hogy miért viselkednek ilyen tőzsgyökeres baloldali módon, amikor a baloldali elvtársak azt szokták kiabálni, hogy a viktatúra az egy jobboldali fasiszta totalitárius diktatúra...

No, hát ezért aztán továbbra is csak latolgatom, hogy kimerjek-e állni a demokrácia mellett.  Szerencsére 10801 aláírás már van és ez talán már lassan elég lesz, hogy összefogjunk, kiálljunk, belehúzzunk és ne féljünk.


Vendég

#3710

2011-10-07 17:09

Végig hallgatva az ügyészi kihallgatást számomra továbbra is egyértelmű, hogy ez egy koncepciós per.

Vendég

#3711 Re:

2011-10-07 17:12

#3710: -  

 Az hát. Ezt mindenki tudja, csak hát sajnos nagyon nagy az ellentábor. Ez az ellentábor pedig mindenre képes - sajnos. Amíg ilyenekkel van tele, mint ez a büdöskomcsizós, addig én sajnos sok jóra nem számítok. Azért természetesen kiállok én is Gyurcsány Ferenc mellett.


Vendég

#3712 Re:

2011-10-07 17:26

#3710: -

Én is megnéztem a videót és tényleg teljesen tisztán látszott, hogy az egész egy nagy koncepció. Az egyik ügyész  eléggé hasonlított az alcsúti, cigány, focista törpére!   De a mi Ferink milyen jól megmondta a pribékeknek, nem?  Eléggé remegett a hangja ugyan, de az csakis a bátorság miatt lehetett.

Le sem tudok ülni vagy feküdni, mert én állandóan állok ki Gyurcsány Ferenc mellett.

KONCEPCIÓS PER ELŐKÉSZÜLET

#3713 Re: Re: FOGYÓZIK A FIDESZ TÁBOR...

2011-10-07 17:52

#3711: - Re: ,NEM IS CSODA, ŐK  SEM CSAK NÉZNEK, HANEM LÁTNAK IS...

Álláspontom szerint,  az  ellentábor fogyózik, tapasztalatból írom.   Továbbá azt mondom, hogy amennyiben mákszemnyi bizonyítékuk lett volna Poltéknak, Gyurcsány Ferencet  -őrizetbe vétele mellett-  megkísérelték volna ledugni a nyomozó bíró torkán. De mivel, egy előző kommentben valaki által tréfásan  vázolt,  barna színű, extrém mintás toalett papíron kivül, amit a Gyurcsány-villa mellett találtak,  mint tárgyi bizonyítékot,  és egy kutyasétáltató tanút, aki fel akarta venni neylonzacskóval az  ürülékét, .... ez csak egy csókos ügyészségnek elég.

Bal oldalon (vesetájon) rettegő
Vendég

#3714 Re:

2011-10-07 18:01

#426: - Mostantól ismét jöhet érted a nagy fekete autó. Semmit nem kell elkövetned, mert nem jogi, hanem politikai döntés kérdése az egész

Igen, hozzám már megint jött és a viktátor pribékjei megint letépték pár körmömet, mint Kádár elvtársról az elvtársak. Pedig én sem követtem el semmit, csak ki akartam állni a gangra a demokráciáért és a koncepcionális ügybe keveredett Gyurcsány elvtársért!

vidéki

#3715

2011-10-07 18:23

Nem sok kedvem van írogatni, mert ebbe a baloldali fórumba rendszeresen belerondít egy unintelligens, faragatlan tuskó, akinek semmi keresnivalója nincs itt. A baloldaliak ettől sokkal kultúráltabbak, ők a jobboldali fórumokat messze elkerülik, nem szeretik a konfliktusokat.
Éppen tegnap hallom, hogy mi történt legújabban: a baloldal 2 hónapja kért területfoglalási engedélyt az Erzsébet hídhoz október 23-ra. Orbánék - mi ez, ha nem szemétség, az Astoriához kérték tegnap a területfoglalási engedélyt 1 óra különbséggel. Tették ezt az én olvasatom szerint azért, hogy: vagy összeugrasszák a két tábort, vagy teszteljék a rendőrséget, vagy puszta erőfitogtatásból, mondván, hogy ők mindig ott szokták tartani. Nem szokták mindig ott tartani, csak az utóbbi években, akkor sem minden évben. Tartották már a várban is, tartották már a Kossuth téren is. Érdekes, hogy korábban, amikor még nem szakította OV ketté az országot, milyen jól elfért mindenki egymás mellett? Mikor lesz ez újra így: Miért kellett ide jutni az országnak? Szomorú. Vidéken ez másképp van. Itt még nem rugaszkodnak így a politikai ellenfelek egymásnak. Maradjon is így.


Vendég

#3716 Re: Re:

2011-10-07 18:23

#3711: - Re: sak hát sajnos nagyon nagy az ellentábor.

Igen, óriási és azok nem demokraták! Mi, demokraták,  meg sajnos nagyon, de nagyon kevesen vagyunk.  Azért egy hónap alatt nagy nehezen mégis sikerült majdnem 11 ezer internetes aláírást összegyűjtenünk és ez remélem, hogy reményt ad a demokrácia megvédésére ebben a szörnyű viktatúrában!

vidéki

#3717 Re: Re: Re:

2011-10-07 18:26

#3716: - Re: Re:  

 Ez sem rossz szám, tekintve, hogy megmaradva a becsületesség útján nem írjuk alá 4 naponta, hogy több legyen az aláírók száma.


Vendég

#3718 Re:

2011-10-07 18:30

#3715: vidéki -

Az Astoriánál tartottuk azt a gyűlést is, amelyet a Gyurcsány-rezsim rohamrendőrsége könnygázzal szétlőtt 2006-ban.

Bár sokkal többen leszünk, mint ti, szoci nyuggerek, de nem kell betojni,  mi nem fogunk benneteket bántani.


Vendég

#3719 Re: Re:

2011-10-07 18:35

#3718: - Re:  

 Már vártalak, te fiatal, nyuggerkort soha meg nem érő hős. Meg sem érdemelnéd. A szüleidet sajnálom, hogy csak ennyire tellett.


Vendég

#3720 Re: Re: Re:

2011-10-07 18:47

#3719: - Re: Re: Már vártalak, te fiatal, nyuggerkort soha meg nem érő hős.

Ez igazán kedves tőled, szoci nyugger.   Mondjuk én nem vártalak, de ez nem érdekes.  Az ember soha nem tudja, hogy megéri-e a holnapot, ezért lehet, hogy igazad van és nem leszek nyugdíjas.  A szüleim betegek, elmúltak 70 évesek, és szerényen élnek ugyan, de nem szorulnak a sajnálatodra.


Vendég

#3721 Re: Re: Re: Re:

2011-10-07 19:14

#3720: - Re: Re: Re:

Nekem meggyőződésem, hogy téged ebből a novellából ismerlek:

http://nepszava.com/2011/01/velemeny/orkeny-istvan-tengertanc-1937.html


Vendég

#3722 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-07 19:21

#3721: - Re: Re: Re: Re:

Amint már ezt is kifejtettem, nem minden nyugdíjas "szoci nyugger", de minden "szoci nyugger" nyugdíjas. Nem tudom, hogy vajon sikerül-e ezt az egyszerű logikai kijelentést értelmezned, mert sajnos rettenetesen ostobák vagytok, ti büdöskomcsi gyurcsányisták, de szívesen megpróbálom elmagyarázni másképp is, jó?

No és persze nyilván nem attól lesz valaki "szoci nyugger", hogy akkor dolgozott, amikor Magyarország szovjet megszállás alatt volt.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-10-07 19:36



Vendég

#3724 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-07 19:37

#3722: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Igen. A 60-as években hallottam a mondást, melyet aktualizáltál. Akkor így hangzott:

Nem minden fradista fasiszta, de minden fasiszta fradista. Te is közéjük tartozol - nyilván.

A szüleidnek, akik nyilván tisztességben megőszültek, mutasd meg beírásaidat.  El fognak csodálkozni, van is min.

HA VAN KEDVED

#3725 Re: Re: Re: Re: Re: Re: OKOSTOJÁSNAK

2011-10-07 19:43

#3722: - Re: Re: Re: Re: Re: FIDESZ KORMÁNY POZITIV INTÉZKEDÉSEI

SOROLD FEL A FIDESZ KORMÁNY INTÉZKEDÉSEIT, PERSZE, HA TUDOD.