Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#3376 Re: Re: Re:

2011-10-02 13:29

#3366: - Re: Re:

A buszokat nem az azokon utazó, többségében szoci nyugger utasok fizették. A buszokat az MSZP vagy az MSZP-hez kötődő szervezetek fizették.  Nyilván a korábban ellopott pénzekből.

szoci

#3377 Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 13:34

#3376: - Re: Re: Re:  

 

Felébredtél, agymosott. Volt pár jó óránk, mikor nem szennyezted itt a levegőt. Nyugger az anyád, meg az apád, mi tisztességben, munkában megfáradt nyugdíjasok vagyunk,  akik 35-40 évig tisztességesen fizették a járadékot azért, hogy ha megérik a kort, kapjanak egy olyan nyugdíjat, amiből szerényen meg tudnak élni. Nyugger az anyád, aki ilyen hülye, agyatlan gyereket szült, meg apád, aki nemzette.

Mi van akkor, ha az MSZP fizette - ha esetleg így lenne - a buszokat? Az MSZP mögött nem állnak bankárok, akik fizethetnék.


Vendég

#3378 Re: Re:

2011-10-02 13:35

#3372: Jóérzésű - Re:

Nem,  holnap még nem kezdődik meg a per. Holnap csak ujjlenyomatokat vesznek Gyurcsányról. :)


Vendég

#3379 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 13:43

#3377: szoci - Re: Re: Re: Re:

Természetesen nem minden nyugdíjast, hanem csak a hozzád hasonló aljanépet hívom megvető módon "szoci nyuggernek".  A "szoci nyugger" nevű rusnya fajta a nyugdíjasoknak csak egy kis, de nem elhanyagolható része.  Azt a rozoga  csőcseléket hívom így, amely Gyurcsánynak, az ország rombadöntőjének szeánszain tipikusan a közönséget adja.

Ha valamilyen politikai szervezet mögött a bankok állnak, akkor az az MSZP. Ez hihetetlenül nyilvánvaló volt a kötelező magánnyugdíj-pénztáraknak nevezett bankár-rablóbandák felszámolásánál és most a devizahitelesek megsegítésénél hozott intézkedéseknél is. No meg az IMF kiebrudalása miatti sivalkodásuknál is.

 


Vendég

#3380 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 14:20

#3379: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ismersz? Te üresfejű barom. Itt befejeztem, mert én szégyenlem el magam helyetted és amiatt, hogy egyáltalán szóra méltattalak.


Vendég

#3381 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 14:36

#3380: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Az undorító fajtádat ismerem, büdöskomcsi féreg.

tiltakozzunk

#3382 Re: Re:

2011-10-02 14:51

#3367: - Re:  

 Felébredt a büdöskomcsizós idióta délelőtti álmából, igazad volt. Mit gondolsz, mekkora IQ-ja van egy ilyennek? Ha 2-vel kevesebb lenne, biztosan a mezőgazdaságban hasznosíthatnánk fehér vagy sárgarépaként, mert mindkettő gyökér, bár azok haszonnövények. Na, elbúcsúzok, nem megyek le a szintjére. Ismeretlenül is üdvözöllek


Vendég

#3383

2011-10-02 15:04

Aláírásommal bizonyítom, "megismertem a szabadság tipró, hazug, politikát, 1956. után! Ahhoz hasonló kormányból (mint ami most van,) NEM kérek!
szégyen

#3384 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 15:52

#3379: - Re: Re: Re: Re: Re:

Nyugdíjas az öreganyád, munkanélküli voltam, gépészmérnöki diplomával, majd buszvezető lettem.

TILTAKOZUNK

#3385 Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 16:04

#3376: - Re: Re: Re:

MIT GONDOLSZ MENNYIBE KERÜL EGY BUSZ, TE, MIT TUDOM ÉN KI, - E NEMES CÉL ÉRDEKÉBEN AZ AZON ÉRKEZŐK AZT A 2-300 FT-OT MÁR CSAK KI TUDTÁK FIZETNI. NEM A MÁVVAL FIZETETTÉK A KÜLÖN VONATOKAT, MINT  AMIKOR A SZÁZMILLIÓ ZEMBER JÖTT A FITYESZ NAGGYŰLÉSRE.


Vendég

#3386

2011-10-02 16:04

Orbán Viktor 1989-ben beszédet mondhatott Nagy Imre temetésén. Ez biztosította számára a politikai kiugrási lehetőséget. Most azt akarja elkövetni,ami ellen akkor ország-világ előtt szólhatott, mindezt pitiáner módon, személyes kudarca, veresége miatt, a hatalom által megrészegülve. Számomra ezzel végleg hi-
teltelenné vált. Ugyanakkor kérem azokat a személyeket, akik az aláírók közül politikai karrierje bármelyik szakaszában támogatták, favorizálták Orbánt, mélyen gondolkodjanak el azon,mi-
ért nem ismerték fel idejében, kit melengettek az ölükben.

Vendég

#3387

2011-10-02 16:05

Innen ahol én élek, egyet tudok: minél több barátomnak eljuttatni a peticiót.
Egyébként? A sötét középkor - bár az nem volt annyira sötét, mint ami most folyik Magyarországon napról-napra!A bólogató gépezet - mint hallom - már éjszaka is működik. A Gyurcsány története pedig csak a kezdet...
Azért is Gyurcsány Ferenc

#3388 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 16:33

#3379: - Re: Re: Re: Re: Re:

Alja nép a famíliád  és az, akiket képviselsz. Itt irogatsz párezerért, fidesz kasszából. 37 évi munka után lettem nyugdíjas, a gyermekeim külföldön dolgoznak, nem az önös érdekeimért írtam alá a petíciót és emelek szót. HANEM AZÉRT A DEMOKRÁCIÁÉRT, AMELYBEN TE ÖSSZE-VISSZAIROGATHATSZ egyenlőre. A nyugdíjasoknak egyébként is, mint minden idős embernek, illő volna megadni a kellő tiszteletet. Nem tudom ki fia, borja vagy, mindenesetre azonosultál a gazdáddal, akik nyomorba kívánják dönteni a nyugdíjasokat. Majd a szavazásnál kellenének. TANULJ TINÓ, ÖKÖR LESZ BELŐLED.

Mindhalálig Gyurcsány

#3389 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 16:52

#3388: Azért is Gyurcsány Ferenc - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ez az a típus, akinek apuka nyolcadikos korában céget vásárolt, lakást írattak a nevére és simogatták okos kis buksiját, hogy neki mindent szabad. Szabad az iskolában a tanárnőnak azt mondani, természetesen szigorúan peruban, hogy nekem te ne ugass, vén k... és természetesen életében nem mondták még neki azt, hogy ejnye-ejnye. Másik verzió, hogy hiperaktyv, kezelhetetlen lévén ugyanúgy gyepálták a fejét, hogy meg ne sántuljon, mint Miniszterelnök diktátorunknak. Az eredmény hasonló. A TISZTELET szót egyik sem ismeri, csak akkor, ha elvárja. Ez a beírogató SENKI a nagyanyját is képes agyonvágni, ha nem szépen szól hozzá, hiszen ő is csak a beírogató kenyerét eszi. Szép új jövő - és hányan vannak!!!


Vendég

#3390 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 16:53

#3389: Mindhalálig Gyurcsány - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Javítok elütést: peruban = pertuban


Vendég

#3391

2011-10-02 16:55

Köszönöm a petíció megfogalmazását! Minden szavával egyet értek! Bízom az összefogás erejében!
Azért is Gyurcsány Ferenc

#3392 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 17:11

#3389: Mindhalálig Gyurcsány - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

No, azért nem hiszem, hogy túl sokan lennének, a drog szépen szedi áldozatait.  Mire szavazniuk kellene, addigra már X lesz a kezük- lábuk,  az agyuk meg fel sem fogja, hogy mit jelent az.  Éppen az általad is vázolt fajtával vannak feltöltve a drogambulanciák. EZ  A TIPIKUS  RÓZSADOMBI KRÉM, ORBÁN VIKTOR SZAVAZÓI.

éljen a demokrácia

#3393

2011-10-02 17:14

Ott leszünk az ügyészség előtt holnap, azaz hétfőn 12.30-kor.
ÉLJEN GYURCSÁNY FERENC

#3394

2011-10-02 17:18

Szégyellje magát Orbán V iktor, üzenem néki, hogy ennél már nincs lejjebb.
Mindhalálig Gyurcsány

#3395 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 17:23

#3392: Azért is Gyurcsány Ferenc - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A Próféta szóljon belőled.

A pénteki és a tegnapi szakszervezeti tüntetésről az volt sok ember véleménye, hogy olyan volt, mint egy majális. Én ott voltam. Igaz, nem zokogtak kendőbe az emberek, csodálatos idő volt, mint amilyennek a majálison lenni kell. Ez a nemmajális a kezdete volt egy tüntetésszorozatnak, amely addig fog tartani, amíg a 2/3-al vissza-élő kormány hatalmon van. Lebecsülik a baloldalt a 2/3 birtokában, de a tegnapi nap azt mutatta, hogy ha kell, a baloldal megrázza magát és felkel. Ami ma itt megy, büntetlenül nem mehet a végtelenségig. Biztos, hogy tüntetésről tüntetésre kevésbé lesz majális-jellege az összejöveteleknek. Ne hagyjuk megfélemlíteni magunkat, álljunk ki Gyurcsányért, magunkért, a tiszta baloldalért. 


Vendég

#3396 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 17:31

#3385: TILTAKOZUNK - Re: Re: Re: Re:

2-300 Ft? :D :D  Mennyibe is kerül egy BKV-jegy?

Mondjuk 100 km-es távolságról busszal Budapestre utazni és vissza  pedig 4-5 ezer forint.

utazó

#3397 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 17:40

#3396: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Én  vonattal mentem. 90 %-os vasuti kedvezménnyel 130 km-es kategória retúr 500,- Ft. Megérte. Egyébként ezen nem múlik, megyek akkor is, ha nincs kedvezmény. 4-en összedobjuk az üzemanyag árát egy személyautóba és nem fognak visszafordítani, mint a buszokat. Ha mégis, az már a vég lesz. Most még csak majdnem vég.

Te is tisztalelkű vagy! Ugyanez nem zavart, mikor a FIDESZ szervezte meg a tömegeit?

Éljen Gyurcsány Ferenc, le az önkényuralommal!


Vendég

#3398 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-02 17:44

#3397: utazó - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Akkor te valami ritka kivétel voltál a különbusszal utaztatott szoci nyuggerek tömegében. Na jó, olyan nagy tömeg persze nem volt. :D

 

No mesélj, milyen buszt fordítottak vissza? Kik, mikor és hol tették ezt?   Ne hadoválj, egyenes választ kérek, megbízható hírforrással!  (Na, jó, miattam lehet akár nepszava.hu is )


Vendég

#3399 Vendég

2011-10-02 18:11

"Szép, gazdag" a szókincsed! De az itt leírt pár mondatod alapján még a macskámat sem bíznám arra a közösségre, amelyben Te élsz, és akiket képviselsz.

Feléd utolsó üdvözlettel ...... fmgd

Vendég

#3400 Re: Vendég

2011-10-02 18:21

#3399: - Vendég

Fölösleges  (szemforgató módon) üdvözölgetned engem.