Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#3151

2011-09-28 13:12

Ez nem Gyurcsány Ferencről szól, hanem a demokráciáról és a jogállamról. Szét kell választani ezt a két ügyet. Ha a volt miniszterelnök ellen koncepciós per folyik, akkor annak nem szabad célt érnie. Ha valóban büntetőjogi felelősség terheli, akkor mindenféle titkolózás nélkül kell lefolytatni az eljárást. Személy szerint nem hiszem, hogy bűnös lenne, ennek megítélése azonban nem az én kompetenciám. Az én kompetenciám a demokrácia megvédése, mert ez az, ami rajtunk, polgárokon áll vagy bukik.

Vendég

#3152 Re: Re: Egy szoci nyugger élménybeszámolója :D

2011-09-28 13:34

#3147: - Re: Egy szoci nyugger élménybeszámolója :D Gavra Gábor, aki minden 2006 és 2010 között töreténtekért Gyurcsányt teszi felelőssé.

Ahogy a HVG is írta: "A volt miniszterelnök hívei a parlament bojkottálásával akarják felhívni a figyelmet a párt „megalkuvó” mentalitására, míg a vezetés a „gyurcsányizmussal” magyarázná, miért kapott a Fidesz kétharmadot."

 

Én hogy látom?  Így.  A maradék MSZP és az abból kiszakadt Gyurcsány-párt majd szépen elpüfölgeti egymást a sarokban. Aztán majd valahol, valamikor lesz baloldal is Magyarországon. De azt nem látni, hogy mikor és miből.


Vendég

#3153 Re:

2011-09-28 13:37

#3151: -

Sem koncepció, sem titkolódzás nincs.

Egyébként az hiszem, hogy az országnak jelenleg jobb lenne Gyurcsányt futni hagyni, mert nagyon jó munkát végez az MSZP szétverésében.


Vendég

#3154

2011-09-28 14:36

Senki,ismétlem, senki ne legyen koncepcios eljárás elszenvedoje
kavicska

Vendég

#3155 Re: Re:

2011-09-28 14:55

#3153: - Re:  

 Ön szerint mi a koncepció, ha nem ez? Fel kéne már hagyni azzal a nagyon "kedves" hozzáállással, miszerint Gyurcsány szétveri az MSZP-t. Az MSZP saját magát veri szét azzal, hogy nem képes megújulni, mára néhány kiöregedett pasi és hölgy gyülekezete. Szakadjanak is, aztán majd meglátjuk. De azért, mert Gyurcsány lenyomta egy nyilvános TV-vitában és más ürügyet nem talál, koncepciós perben kíván visszavágni. Ez azért kicsit komolyabb, mint amikor a homokozóban elveszi egyik kisfiú a másiknak a lapátját és azt meg kell torolni. Orbán nem bírja a vesztést, a módszerei pedig aljasak. Aki vele tart akár személyesen, akár lélekben, lelkileg szintén deformált.


Vendég

#3156

2011-09-28 15:20

Botos Ferenc nyugalmazott középiskolai tanár vagyok,
az l972-es márc. l5-i Szalay-per vádlottja.Úgy érzem,
újra szót kellett emelnem az arrogancia, a történelmi
hübrisz ellen.Köszönöm megkeresésüket.

Vendég

#3157

2011-09-28 15:24

Ma Gyurcsány,holnap én,holnapután a gyerekeim következhetnek, ha nem állítjuk meg valami módon ezt az esztelenséget.

Vendég

#3158 Re:

2011-09-28 15:24


Vendég

#3159

2011-09-28 15:29

Fideszes szinjáték az egész.

Vendég

#3160 Re:

2011-09-28 15:34

#3159: -  

 Ez már több, mint színjáték. Ez véresen komoly!!!!


Vendég

#3161

2011-09-28 15:39

A hatalom nagy úr, ezért, ha olyan emberek kezébe kerül akik nem élnek,- hanem visszaélnek vele, veszélyesebb mint a pestis, mindent elpusztít. Sajnos " jó" úton haladnak a teljes pusztítás felé, de amíg nem késő! Brecht után szabadon: Állítsuk meg Arturó Uit!

Vendég

#3162

2011-09-28 15:40

Orbán a Fanjait csak egy dolog élteti, hogy Gyurcsányt bilincsben lássák. Ezért megbabonázva vakon követnék vezérüket, úgy hogy nincs olyan dolog amit Orbán jobban akarna mint hogy ezt teljesítse. Hogy ezt meg lehessen állítani, nagyobb erő kellene, mint egy kormányváltáshoz. De azért próbáljuk meg!

http://www.peticiok.com/gyurcsany_ferenc_alkosson_uj_partot

Vendég

#3163

2011-09-28 16:47

Amikor készültek az úgy nevezett "rendszerváltásra",Orbán azt mondta Gyurcsányra,hogy ettől az egy embertől tartok csak.(vagy vmi hasonlót,de ez volt a lényege).Most itt az alkalom,hogy kicsinálja!Bármi áron,bár mennyibe kerül!
Nem hagyhatjuk,hogy ezt véghezvigye!!Mert,ha igen,akkor végünk van!A demokráciának már úgy is vége!Már mindent összekutyultak,minden a javukat szolgálja,nem törődnek az országban elhatalmasodott szegénységgel,éhezéssel,csak a saját zsebüket tömik!Egy óriási katyvasz van már úgyis Magyarország helyén!

Vendég

#3164 Re: Re: Re:

2011-09-28 16:58

#3155: - Re: Re:

Az nem "hozzáállás" kérdése, hogy Gyurcsány szétveri az MSZP-t, hanem tény kérdése.  Természetesen az MSZP magától is süllyedne szépen, hiszen katasztrofális országlásuk magáért beszél és semmi érdemi mondanivalójuk sincs már jóideje, ezért aztán tényleg csak a megrögzött szavazóik tartanak ki mellettük. A fiatal korosztályokban szerencsére gyakorlatilag egyáltalán nincs utánpótlása az MSZP-nek.  De Gyurcsány mindenképpen sietteti ezt a természetes elmúlást. Ez az egyetlen - nem is kicsi - érdeme.


Vendég

#3165 Re:

2011-09-28 16:59

#3162: -

Én Orbán "fanja" vagyok és egyelőre nem szeretném Gyurcsányt bilincsben látni, mert sokkal, de sokkal hasznosabbnak találom, ha egyelőre szabadlábon marad.

De az mindegy, hogy én (vagy mondjuk Orbán) mit akarna ebben a kérdésben, mert ez a független igazságszolgáltatástól függ.


Vendég

#3166 Re:

2011-09-28 17:01

#3157: - Ma Gyurcsány,holnap én,holnapután a gyerekeim következhetnek,

A te gyerekeid is szemüvegesek?

szemüveges

#3167 Re: Re:

2011-09-28 17:20

#3166: - Re:  

Miután úgy látom, hogy három egymás után következő egymondatot írtál, összefoglalom a válaszzomat, bár nem minden írásod szólt az én egyetlen véleményemre: Az országot nem Gyurcsány verte széjjel, hanem módszeresen Orbán és csapata. Ti is tudjátok, hisz látta, tapasztalta mindenki, hogya 2002-es választási vereség óta a FIDESZ részéről az ország leamortizálása folyt. Csípőből minden visszautasítottak, mindent meggátoltak a "minél rosszabb, annál jobb" elve alapján. Természetesen híveket az elégedetlen emberekből lehetett toborozni. A folyamatos hazudozás, Gyurcsány szapulása sajnos beérett idővel. Azon kívül a tisztalelkű keresztény Semlyén Zsolt is azt nyilatkozta keresztényi büszkeségében, hogy neki az utolsó 4 évben Gyurcsány leamortizálása volt a feladata, amit maradéktalanul teljesített. És erre ő büszke. Én meg azt mondom, hogy szégyellje magát. Akik oda szavaztak, egyre többen kezdik belátni, hogy mekkora hibát vétettek. Persze vannak fanatikusok, mint Te is, aki elé ha odatartanak egy zöld papírt, melyre Viktor azt mondja, hogy vörös, annak is fogják látni. Ezekkel az emberekkel nem lehet mit kezdeni. Ja, és még valami: Az MszP tényleg lefelé halad a lejtőn, szinte már le is ért, aminek én személy szerint nem örülök. A lejtmenetében sok bűnös szerepe van a FIDESZ-nek is, természetesen nem letagadva a saját hibáikat. Az MszP leamortizálása ugyanolyan szervezetten történt a részetekről, mint Gyurcsányé. Az én tisztalelkű gondolkodásom az ilyen leamortizálósdit nem tudja elfogadni. Ez ugyanolyan, mint amikor a kártyában csal az ember, ott egy jobb kártyaklubban lelövik érte. Az MszP a sok szemétség ellen nem tudott hasonló szemét módon harcolni, nincsenek meg az emberei hozzá. Ezek után győzött az aljasság. Akinek ez tetszik, lelke rajta, de az fog legjobban nyüszíteni valamikor.

Látod, a 3157-nek is azt írod: a Te gyerekeid is szemüvegesek? És ha igen? És ha Gyurcsány szemüveges, az is bűn? Én is az vagyok, tehát ugyanolyan bűnöm van, mint Gyurcsánynak. Vagyunk így egy páran.


Vendég

#3168 Re: Re: Re:

2011-09-28 17:32

#3167: szemüveges - Re: Re:

Nem, az országot természetesen nem Gyurcsány egyedül verte széjjel. Sokat segített neki például a piros helikopteres zsúrfiú, a dörmögő miskakancsó, a rosszarcú (Szilvássy), a szabolcsi fémkereskedő-maffiózó és még jópáran.  Amúgy meg a beszédhibás ügynök-bankár kezdte ezt a munkát, de Gyurcsány végezte be, ahogy az az államadósság időbeli alakulásán jól követhető.

Az MSZP meg nem ért még le a lejtőn, van nekik sokkal lejjebb is.

Szemüveg-téma:  ha tényleg annyira ostoba vagy, hogy még egy ilyen gúnyos megjegyzést sem tudsz felfogni, akkor jobb, ha nem szólsz semmit...


Vendég

#3169 Re: Re: Re: Re:

2011-09-28 17:59

#3168: - Re: Re: Re:  

 Látod, ezek vagytok, Fideszersek. Máris rámragasztottál egy jelzőt ismeretlenül. Most mondjam, hogy Anyukád? Nem mondom.


Vendég

#3170 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-28 18:08

#3169: - Re: Re: Re: Re:

Aki a #3166-ban elég egyszerűen megfogalmazott szarkazmust sem ismeri fel, az teljes joggal  érdemli ki ezt a jelzőt.


Vendég

#3171 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-28 18:12

#3170: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nem vagy vitatényező. Ugyanazt a válaszból is felimerhetted volna - ha akartad volna.


Vendég

#3172 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-28 18:15

#3171: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Éppenséggel te nem vagy az. Túl ostoba vagy. No, pá.


Vendég

#3173 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-28 18:23

#3172: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Igazad van, van egy szint, ami alá nem megyek. Na, pá.


Vendég

#3174 Ez igazi baloldali politika

2011-09-28 18:35

ellentétben a posztkommunista multimilliárdosok tényleges politikájával, azok minden olcsó szövegelése ellenére ("baloldaliak vagyunk", "a kisemberek pártja vagyunk")

 

Döntött a kormány az eszközkezelőről
2011. szeptember 28. | 17:19

A kormány döntött a Nemzeti Eszközkezelő Társaságról (NET); a hiteladós az ingatlanban maradhat bérlőként, s ha konszolidálódik a helyzete, visszavásárolhatja - jelentette be Giró-Szász András kormányszóvivő szerdán Budapesten sajtótájékoztatón az MTI beszámolója szerint.


Az állam 2014 végéig 5 ezer lakást vásárol meg, a földrajzi elhelyezkedéstől függően a szerződéskori forgalmi érték 35-55 százalékán. A bérleti díjat rendeleti úton szabályozza a kormány, a szociális helyzetet figyelembe véve.

A bérlővé vált hiteladósok az MNB alapkamattal megemelve, ugyanazon az áron vásárolhatják vissza az ingatlant, amilyen áron az állam megvásárolta a banktól, a visszavásárlást legkorábban hat hónap múlva kezdeményezhetik - mondta a kormányszóvivő.


Vendég

#3175

2011-09-28 18:46

ÉLJEN A DEMOKRÁCIA ÉS GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK UR