Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#2776 Re: Re:

2011-09-21 19:12

#2762: - Re:

Igen választékos a szókincsed, büszke lehetsz magadra!


Vendég

#2777 Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 19:17

#2774: - Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

Tényleg mozduljatok meg, egy kis séta nem árt a szoci nyuggereknek sem!  Bár sokat  nem fogtok sétálni, mert nyilván busszal visznek bennetek oda-vissza, szokás szerint.

Amúgy nem kell nagyon "merni", mert a ti szemeteket nem fogják a rendőrök kilőni.


Vendég

#2778 Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 19:29

#2777: - Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

"nyilván busszal visznek bennetek oda-vissza, szokás szerint."  Én úgy láttam, hogy benneteket hurcolásztak ide-oda... rossz az emlékező tehetséged, illetve rövid az eszed,( már ha van).

Hány embernek lőtték ki a szemét?  És hány rendőr sérült meg a hőbörgéseitek miatt?

.


Vendég

#2779 Re: Re:

2011-09-21 19:39

#2770: - Re:  

 Most már elkezdhet a komcsizás után zsidózni is. Orbán Viktor és 2/3-os csapata is fizesse vissza az összes bérét, amikor indokolatlanul kivonultak a Parlamentből, azaz nem dolgoztak, munka nélkül vettek fel bért. Nekik sem járt volna, ha az Önök logikáját követem. Már megint ez a fránya kettős mérce.


Vendég

#2780 Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 19:48

#2777: - Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day 

 Ha már pertuban vagyunk, kérdezem, hogy 2006-ban és sok más alkalommal kiket vittek busszal tüntetni? El vagy tévedve, vagy tán  a szocikat is narancsködben látod?  Ez FIDESZ szokás, nem tudtad? Sőt, a megjelenésért pénzt adni is FIDESZ szokás. Mag a saját maguk által elkövetett gaztetteket a baloldal nyakába varrni, az is a TI szokásotok. Addig kell mondani, míg el is hiszitek. Véleményem szerint meg nem kell odamenni és nem kell provokálni, ahol a gumilövedékre számítani lehet. Én a Báthori utcában azt láttam, ahogy a 20 év körüli "hölgy" provokálta a rendőrt intelligens módon, félig csukott szájjal, hogy: "gyere, b... meg, gyere, a k... g... anyád, üssél, ha mersz." Mindezt ártatlanul, feltartott kézzel. Hát tőlem kapott volna, ha én vagyok a rendőr. Ne légy büszke magadra, nincs mire.


Vendég

#2781 Re: Re: Re:

2011-09-21 19:51

#2779: - Re: Re:

Fizessék csak szépen Kertészt azok, akiket nem tart genetikailag alattvalóknak és röfögő, moslékot zabáló disznónak.


Vendég

#2782 Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 20:11

#2780: - Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

Mindig is a  MSZP-s nyugdíjasokat szokták busszal hurcolászni. De szerencsére egyre kevésbé lesz erre pénze az MSZP-nek. :)

Csak egy példa a sok közül:

"minden megyéből különbuszokkal és -vonatokkal érkeznek szimpatizánsok"

http://index.hu/belfold/mszp0401pp/

 

Mit kerestél akkor ott a Báthori utcában, tüntettél vagy tüntetőket lövöldöztél gumilövedékkel? Hazudsz, mint a vízfolyás... No de mi mást tennél, hiszen ótvaros büdöskomcsi vagy.

 

 


Vendég

#2783

2011-09-21 20:20

ez a per orbán bosszúja!

Vendég

#2784 Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 20:28


Vendég

#2785 Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 20:33

#2782: - Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day 

 Nem volt egyszerű 2006-ból egy cikket előhalászni.

Utolsó megjegyzésedre röviden: A Báthori utcában laktam -akkor még, sőt, már az 1930-as években a nagyszüleim is. Tudod, ez egy nagypolgári környék, az ittlakást minden időben ki kellett érdemelni, de Te ezt nem tudhatod. Én tanultam illemet, jártam rendes iskolákba, ahol nem csak a tananyagot, az idősebbek iránti tiszteletet is megtanították. Eszünkbe sem jutott soha lebüdöskomcsizni, vagy éppen lefasiztázni valakit, mert másképp gondolkodott. Ezt nem magyarázom, úgysem értenéd. Itt befejezem, van szint, ami alá nem megyek le. Ez most eljött.


Vendég

#2786 Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 20:39

#2782: - Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day 

 Fidesz seggnyaló! Szaros a szád, mosd ki legalább mielőtt ugatsz itt nekünk.


Vendég

#2787 Re: levél

2011-09-21 20:39

Ma az IGAZSÁG helyett a  GAZSÁG az úr. Minden a kezükben van ahhoz, hogy bármit megtehessenek. Az ő Zembereik gátlástalan ,gyáva , talpnyalők hada.Egy jó szóért, egy pár jó pozícióért bármire képesek, hogy "Vezérük " kedvében járjanak. Itt addig lesz Demokrácia, amíg nem a félelem lesz az úr.


Vendég

#2788 Re: Re:

2011-09-21 20:41

#2770: - Re:

Elnézést kérek, de a Kossuth-díj egyszeri pénzjutalommal jár, amely a KSH által számított nettó átlagkereset ötszöröse, 50 ill. 100 ezer Ft-ra való felkerekítéssel. Nem tudom, 2008-ban mennyi lehetett a havi átlagkereset, jó esetben 4-500 ezer , vagy annyi sem.


Vendég

#2789 Re: Re: válasz

2011-09-21 20:54

#2762: - Re: Szeretnétek a Vezéretekkel együtt 1000 évig uralkodni? Abba másoknak is lesz beleszólása. Megjegyzem soha nem voltam,és nem leszek egyik párt tagja sem, de undorító ez a pökhendi, lesajnáló stílus. Mi már akkor is itt éltünk, mielőtt ez a"drága" "ZEMBER"  ingyen jogot tanult,és politikai pályára adta a fejét.!!!!Nem kérek ebből ,hogy ki komcsi, meg kinem az.!!! A FIDESZ soraiban több van belőlük.

 

Schil

#2790

2011-09-21 21:00

Azt nem értem,ha valaki nem akarja aláírni,-még rosszabb-ha prosztó módon közönséges,esetleg a volt miniszterelnököt Feri-nek szólítja,mit keres itt? Nincs elég fideszes szemét,ahol,-ha fizetve is-lehet össze vissza karattyolni?Aki nem látja, hogy egy bünbanda kezére került az ország,várjon még egy kicsit türelemmel,hamar rá kerül a sor,és amilyen primitív,észre sem fogja venni.
Na ezért igaz Kertész Ákos minden szava!


Vendég

#2791 Re: Tiltakozás Gyurcsány Ferenc koncepciós eljárás miatt

2011-09-21 21:05


Vendég

#2792 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 21:12

#2785: - Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

Videót sem lenne túl nehéz előbányászni arról, ahogy lekászálódnak a szekfűvel dekorált buszokról az MSZP-s rendezvényekre (pl. a Sportcsarnokban rendezett Gyurcsány-szeánszra) tartó nyugdíjasok.


Vendég

#2793 Re:

2011-09-21 21:18

#2790: Schil -

A rajongói is "Ferinek" szokták hívni Gyurcsányt, akkor az utálói vajon miért ne hívhatnák így? :)

 

Bartus László, akinek az anyagi nehézségekkel  (az USA-ban) még működő portálján írta Kertész a mocskolódását, így kommentálta a döntést: "A döntés utólag igazolja Kertész Ákos minden szavát."

No, hát biztos ilyen a "genetikai alattvalóság": visszavonni a díszpolgárságot valakitől, aki minősíthetetlenül mocskolja az adományozók népét.

Most pedig jöhet a Kossuth-díj elvétele.



Vendég

#2794 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 23:01

#2792: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

Téged megfigyelőnek küldtek oda? Vagy az ott ordibálók közé tartoztál? Ha volt ilyen, az egy előadáson való részvétel volt.Ti viszont síppal-dobbal - nádihegedűvel vonulgattatok minden ilyen színhelyre rendet zavarni, gondolom központi utasításra.


Vendég

#2795 egyetértek,agyrém,nagyot fognak bukni, de mikor??Re:

2011-09-21 23:07

#9: -  

 


Vendég

#2796 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-21 23:45

#2794: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

Csak olvasom a sajtót:  "A „telt házas” Papp László Budapest Sportarénában Sas-kabaréval kezdődött az MSZP nagygyűlése, a jórészt vidékről buszokkal érkezett baloldaliak harci kedvét Beregi Péter és Sas József élesztgette"

http://www.magyarhirlap.hu/belfold/utcara_vinne_az_mszp.html

Vezényszavakról meg ennyit: "Vörös sálat egyébként minden résztvevő kapott, amelyeket olykor vezényszóra kifeszítve fel is emeltek."


Vendég

#2797 Re: egyetértek,agyrém,nagyot fognak bukni, de mikor??Re:

2011-09-21 23:48

Bámészkodó

#2798 Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-22 01:07

#2778: - Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

Hurrá! És ki fizeti a buszt? gondolom Kövér Laci vagy a Pali? Jaj, beh rendesek is volnának. Vagy mondjuk a miniszterelnök, neki abból, amennyivel a személyre szabott adótörvénnyel többet kap simán menne. És honnét fog indulni a busz?

Kérek szépen értesítést, mert ha lesz busz, akkor én is megyek

 


Vendég

#2799 Re: Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

2011-09-22 01:14

#2798: Bámészkodó - Re: Re: Re: Re: Istenem! Bár igaz lenne, hogy meg merünk mozdulni. D Day

A különbuszokat nyilván az MSZP fizeti az általuk rendezett nyugdíjas-találkozóra utazóknak.   Maradhatott még elég a 2002-2010 között ellopott sok pénzből.

A helyi MSZP-irodában érdeklődj a menetrendről.  De csak akkor, ha vidéki vagy, mert a budapesti szoci-nyuggereket nem szokták különbusszal szállítani.


Vendég

#2800 Re: Re: Re:

2011-09-22 01:25

#2788: - Re: Re: Elnézést kérek, de a Kossuth-díj egyszeri pénzjutalommal jár

Valóban,  elnézést kérek, félreértettem egy pongyolán fogalmazó újságcikket.

Remélem, hogy azt is visszaveszik tőle, nem csak a díjat.

Mindenesetre a szélsőbalos 168 Óra 7,5 milliót ír: http://www.168ora.hu/itthon/ennyi-penz-jar-a-kossuth-es-szechenyi-dijjal-52479.html