Vissza a Népszabadságot! Vissza a sajtószabadságot!

Vissza a Népszabadságot! Vissza a sajtószabadságot! / Közlemények / Népszabadság / Hozzászólások


Vendég

#26

2016-11-05 10:36

Dr Győre Ferenc

Vendég

#27

2016-11-05 10:37

Dr Győre Ferencné

Vendég

#28

2016-11-05 10:38

Győre Gabriella

Vendég

#29

2016-11-05 15:34

Lehet ujjal mutogatni a veszteségekre, de ez egy minden nyomtatott sajtóval szemben fennálló körülmény. Túlságosan is egyértelmű a helyzet és az esemény-láncolat ahhoz, hogy ne lehessen látni a politikai szándékot. Ez a szándék pedig elfogadhatatlan, mivel a neokádárizmusba vezet. Kornél, Szeged


Vendég

#30

2016-11-05 21:14

Vannak fogalmak, tárgyak amire a kizsákmányoló csőcselék allergiás. Ilyen a NÉP, eltiporták a NÉPKÖZTÁRSASÁGOT, a NÉPSTADIONT, a NÉPSZABADSÁGOT. Van egy új magyar betegség a morbus hungaricus arborescensis aminek a tünete, hogy a majomszabásúakban olyan allergiás reakciókat vált ki - attól való félelmükben, hogy visszakell mászniuk - nagyobb mennyiségű - főleg koros - fák látványa, hogy magát nem tudván türtőztetni azonnal kivágatja azokat. Lásd Városliget, József nádor tér, Orczy liget, Duna-part etc.Pokolra velük úgy álkeresztény módra amilyenek őkelmék.!

Vendég

#31

2016-11-06 17:34

Zatykó János Zatykó Jánosné

Vendég

#32

2016-11-06 20:30

Rettenetes amit művelnek ezzel az Országgal. Nem lehet tudni, hogy még mit fognak kitalálni. Féltem ezt a kis Országot. Valakinek már ki kellene találni, hogy hogyan lehetne megszabadulni ettől a kormánytól. Üdvözlettel.

Vendég

#33

2016-11-06 21:46

Adják vissza a Népszabadságot!!!!!

Vendég

#34

2016-11-07 11:01

Vissza a Népszabadságot !!!!

Vendég

#35

2016-11-07 13:43

Mióta nem jön a Szabi, legalább vettem néhány Élet és Irodalmat, Népszavát és Vasárnapi Híreket. Ez is valami. Amit meg Liszkay művelt, azt egyszerűen nem ILLIK. Én kívánom, hogy a Népszabadság újra működjön Pető Péterrel, N.Kósa Judittal és a többiekkel. Én például szinte mániákus olvasója (voltam) a pénteki Magazinnak, melynek rejtvényszerkesztője Szetei Zsolt. Na az a rész nagyon hiányzik.
És egy történet: Egyszer volt, hol nem volt, volt a Vörösmarty utcai Liszt Múzeum második emeletén egy Hangtár. Oda jártam, egy nyugdíjas zenész bácsi vezette. Letétre lehetett cd-ket kölcsönözni, és nem csak akadémiai hallgatóknak. Azaz az otthagyott pénzt visszakaptam, tehát ingyen hallgathattam otthon a Hangtár anyagát. Aztán egy napon az E10 elkezdett belepiszkálni. Már elfelejtettem a cég nevét, aki a nyugdíjas hangtárost alkalmazta, mindenesetre a cd-k ennek a cégnek a tulajdonában álltak. Aztán ezt a céget vagy fölszámolták, vagy átalakult, vagy ingyen vagy hogyan átadta a vagyonát, vagy fogalmam sincs, mindenesetre a vagyonát, a most is ott álló cd-ket már más kezeli. És nem letétért, hanem pénzért kölcsönözhetőek. A hangtáros bácsit elküldték. Ez jutott eszembe arról, ami most a Népszabadság után maradt. És remélem visszatér!!Vagy jó lenne, lenne a Népszavában olyan rejtvény, mint a hozzáadott érték volt a Szabiban!
üdv, Báki Dóra

Vendég

#36

2016-11-07 18:01

Török Zsolt

 


Vendég

#37

2016-11-10 07:22

Most a Népszabadság felfüggesztésével egyszerre legalább 40-50 ezer embernek üzenték, mondták, hogy csukja be a szemét.