Vissza a Kanizsa Rádióval

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Vissza a Kanizsa Rádióval petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2011-07-20 21:49

A Kanizsa Rádió Nagykanizsáról és környékéről szólt. Elvesztette, megtalálta, Nap vendége, Párosodó. A zene is jobb volt. A Helikon nem léphet a helyébe, nem pótolja de nem is helyettesíti. Én eltekertem. Szeretném vissza a Kanizsa Rádiót. De tudom, ez nem kívánság műsor, hanem kő kemény üzlet és politika.

Vendég

#27

2011-07-22 14:03


Gondolkozni előre kellene ,s annak az embernek kellene dönteni kinek a pénze ebbe van befektetve !Szakembert kellet volna tenni a Helikon élére ,tán megért volna egy próbát a Kanizsa vezetője !Többre mentek volna vele .!!S nem egy kívülről jött reményeket hozó ember döntsön más területen elérhető esélyek adományozásával .UNDORÍTÓ !A sorozatban is a stílusa miatt nem volt sikeres !!
Rossz volt a matematika !!

Vendég

#28

2011-07-22 14:43

Követeljük vissza a Kanizsa Rádiót a régi dolgozókkal együtt,akiknek az ÉLETÉT jelentette a Rádió...!!!

Vendég

#29

2011-08-02 11:34

Kérem vissza a rádiónkat,és a műsor vezetőinket!!

Vendég

#30

2011-11-23 23:54

Csak remélni tudom, hogy meg "hallják" valahol, valakik ezt a kezdeményezést, és tesz érte valaki, valahol:)
...egy tipp: a Kanizsa Radió részleg gazdaságosan müködött!!! Ellentétben az "anyarádióval"!? No comment... Sok sikert!

A 27# is jól látja!!!

Sajnos mindent a pénz irányít. Aki adja (na meg aki viszi) az diktál! De mindenki tud rosszúl dönteni! Egy kis összefogással, szponzorral újra lehetne gazdaságosan müködtetni. Az érdekeken kell "csak" felülkerekedni!

Mint kereskedelmi radió, nagyrészt a reklám bevételekböl finanszírozza magát. Gratulálni tudok csak a tulajdonosnak, hogy egy tollvonással elesett a bevételektöl. Bár biztos neki megérte...?!