Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Hagyják dolgozni Illés bácsit! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#426

2016-05-16 07:00

Mert egy irigy rosszindulatú szemét ne tehesse tönkre egy élet munkáját.

Vendég

#427

2016-05-16 07:00

Mert a becsületes, magas színvonalat képviselö dolgos mesterembereket kell támogatni, kihalófélben vannak sajnos!

Vendég

#428

2016-05-16 07:01

Azért írtam alá, mert egy tollvonással nem lehet tönkretenni egy kiváló szakembert, egy tisztességes munkával leélt életet, egy felhalmozott tudást hordozó, a munka tiszteletét és szeretetét megtestesítő embert.
Minősítsék át az üzletet tanműhellyé, ahol a gyerekek és minden érdeklődő megismerkedhet azzal a szakmai tudással, szakmai alázattal, amit Illés bácsi évtizedek óta megtestesít.
Meggyőződésem, hogy akad megoldás a problémára, amivel elkerülhető lenne ez az embertelen semmisé tétel, a bezárás.
Ellenkező esetben a történet üzenete nem más, mint az, hogy értelmetlen tisztességes és becsületes munkát végezni.
Meg kell találni a megoldást az Uniós szabályozás betartása és a lehetőségek között!!!

Vendég

#429

2016-05-16 07:03

A varos tenyleg felkarolhatna de az ANTSZ-nek nincs merlegelesi jogkore a szabalyok betartatasara. Sajnos akkor sem, ha soha nem volt panasz ra.Bizzunk Gemesi polgarmester ur es a varos vezetosegenek emberseges hozzaallasaban, ok biztos hogy tudnak valamit tenni ha akarnak !


Vendég

#430

2016-05-16 07:04

Magam is rendelkezem cukrász vègzettsèggel.Igy szolidaritásból,valamint nem ėrtek egyet a különböző hatóságok felesleges szabályaival.

Vendég

#431

2016-05-16 07:05

Nem szabad kimúlni egyetlen igazi magyar szakmának sem. Hagyjunk már minden "Illés bácsit", ne tiltsuk meg a "SÓT", meg egyebeket az asztalról, lehessen már bagózni rendes kijelölt helyeken, vagyis ne ott "FÖNN" szabályozzanak le mindent a helyi lehetőségek-adottságok-igények helyett.

Vendég

#432

2016-05-16 07:06

Illés bacsi varázsolt a cukraszdajaban. Es senkit nem erdekelt, hogy nez ki a. Csodalattal neztem a fagyigepet amikor meglattam :) Es az a kremes... az kremes volt. Nem tojasporbol es cukraszhabbol keszult kremesnek nevezett valami amit akarmelyik cukraszdaban megvehetsz. Ez a hely igazi cukraszda volt, igazi cukraszmesterrel, igazi fagyival es igazi süteménnyekkel!

Vendég

#433

2016-05-16 07:07

Kérem szépen Önöket, hogy hagyják élni és dolgozni ezt a szegény idős bácsit! Legyen Önökben egy kis emberség, legalább a bácsi korára való tekintettel! Kérem Önöket vizsgálják felül az esetet!

Vendég

#434

2016-05-16 07:07

Igazságtalanság amit evvel az emberrel csinàltak !! Szégyen ,hogy ilyenek meg történhetnek egy rosszakaró bejelentèsére ..ami 50 évig jó volt miért kell most kicsinàlni amit szeretnek az emberek és aki valami kis örömet hozott és finomat az emberek savanyú életébe !

Vendég

#435

2016-05-16 07:08

Biztosan valami büdös köcsög fideszesnek volt útjában.
Ezek mindent erőből szeretnek csinálni.
Patkány népség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#436

2016-05-16 07:09

Kérek mindenkit segítsen a kis bácsikán! :(

Vendég

#437

2016-05-16 07:11

Remélem sikerül megmenteni 


Vendég

#438

2016-05-16 07:11

Voltam az üzletben , isteni a sütije és a fagyi!!! Lehet hogy öreg a berendezés, nekem éppen ez tetszet,és a kiszolgálás.Kedves tündéri Cukrász MESTER!!!!!

Vendég

#439

2016-05-16 07:11

Igazságtalannak tartom hogy egy jó hírű cukrászdát alaptalan feljelentgetés miatt bezáratnak.

Vendég

#440

2016-05-16 07:11

Felháborítónak érzem,hogy irígy emberek tönkretehetik más életének munkáját! Tegyék nyilvánossá a feljelentő nevét! Anonim könnyű jelentgetni!
Libra

#441

2016-05-16 07:12

Gyerekkoromban sokszor kisétáltunk a belvárosból Illés bácsihoz, mert megérte a sok finom süti, fagyi a hosszú gyaloglást. Felnőttként is jártam ott párszor. A hangulatos épületet és a kerthelyiséget kikezdte az idő vasfoga, de a termékek semmit sem változtak. Tegnap 60 km-t autóztunk egy "utolsó fagyiért", mert sütemény sajnos már nem volt, mire odaértünk.   

Tudnék mesélni, milyen higiéniai problémák vannak némely kereskedelmi és vendéglátóegységekben, mert akármilyen előírás ide vagy oda, egyebeket senki sem ellenőriz. Vannak például sajnos olyan szakácsok, akik wc-használat után nem mosnak kezet, vagy olyan kiszolgálók (boltokban is), akik pénz vagy egyéb tárgyak megfogása után az előírt kesztyű nélkül fogdossák a termékeket, élelmiszereket stb. Sokszor előfordult az is bizonyos boltokban, hogy egy-egy termék romlott volt, a rajta feltüntetett szavatossági idő ellenére. Ezeknek nem lenne szabad így lennie. Barna Illésnél soha nem kaptunk romlott árut, nála az egyetlen probléma az volt, hogy "elfogyott" valami... 

Elfogulatlanul mondom, hogy a cukrászdára már rég ráfért volna egy kis felújítás, festés, nagytakarítás, rendrakás. De a berendezések, gépek "korszerűtlensége" miatt bezáratni egy üzletet egyszerűen felháborító.  A szabályokat sajnos nem fogják megváltoztatni senki kedvéért, de társadalmi összefogással és a városvezetés segítségével talán lehetne megoldást találni. Kérjük, aki szeretne, csatlakozzon az e célból létrehozott Facebook-csoporthoz:

https://www.facebook.com/groups/1699381340329190/

 

 


Vendég

#442 engedély

2016-05-16 07:12

Ha évtizedeken keresztül probléma nélkül működőképes volt, akkor most is az!


Vendég

#443

2016-05-16 07:12

Ez az eljárás a Magyar Ember ellen szól."A külföldi termék szebb ,olcsóbb ,egészségesebb".Igy méregezik a magyarokat ,az idegenszívű állampolgárok.

Vendég

#444

2016-05-16 07:12

Mert embertelen az eset..........................

Vendég

#445

2016-05-16 07:16

Igaz, én szolnoki vagyok, nem ismerhetem az "Öreget". De mélyen felháborít a mai korban az, amit a nagyhatalmú hivatalnokok művelnek azokkal, akikkel művelhetik... Mert ezek az egyszerű emberek szeretnének élni, megélni. És ők még szeretettel művelik a hagyományaikat. De gondolom, minden hivatalnak megvan az előírt "kvóta", mint a rendőrségnél, hogy havi szinten mennyi büntetést kell foganatosítaniuk. Mondjuk ov-hoz hiába mennének oda, lagzi lajcsi meg kozsó egyszerűen elintézi egy nokiás dobozzal...

Vendég

#446

2016-05-16 07:16

Azert irtam ala a peticiot, hogy ez az ember ne veszitse el az egzisztenciajat.

Vendég

#447

2016-05-16 07:17

Nincs mérlegelés, s igazi felmérés hogy mi az ami régi de tiszta, s uj de koszos.

Vendég

#448

2016-05-16 07:17

Azért, mert tűretetlen amit az idős mesterrel művelnek!A hatalom zsarolással kényszeríti a cukrászda bezárására,ahelyett hogy segítenék!Vagy netalán a trafikok után a cukrászdák is kellenek a fideszes haveroknak?????

Vendég

#449

2016-05-16 07:19

Mig Budapeste, Kistarcsan eltem, sokszor fagyiztunk Godollon Illes bacsinal......sehol nem ettem finomabb fagyit...felhaboritonak tartom ezt az eljarast......

Vendég

#450

2016-05-16 07:21

Mert nem értek egyet a buta túl szabályozással