Mindent a maga helyén!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mindent a maga helyén! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#226

2016-03-19 17:00

Mert felháborítónak tartom, hogy minden zöldfelületet betonnal akarnak helyettesíteni! A városban lassan már levegőt sem lehet venni, kiírtják az oxigént termelő fákat!

Vendég

#227

2016-03-19 17:06

Mint minden természetet és hazáját szerető patrióta, én is szeretném ha a fővárosban az a nem túl sok zöldterület, ami még megtalálható, megmaradjon. Érdekes, de nem hallottam arról hogy mondjuk Donald Trump szemet vetett volna a Central Parkra New Yorkban, pedig bizonyára lenne pénze és talán elég ismertségi köre ahhoz, hogy megpróbáljon ott egy szép nagy lakóparkot építtetni. Van még hova fejlődnünk.

Vendég

#228

2016-03-19 17:08

Mert szeretem a városomat, útálom a hazugságokat. S nincs főpolgármesterem, aki kiállna a városért, amelyet ő irányit.

Vendég

#229

2016-03-19 17:09

A városligeti fákra nagy szükségünk van a többszörösen szennyezett levegőnk, a klímaváltozás és a zöld övezet megőrzése miatt!

Anonymous

#230

2016-03-19 17:09

Felháborít.

Vendég

#231

2016-03-19 17:19

Én ott nőttem fel a "Licsóban" örülök, hogy a Fidesz barbár támadása elleni támogatás óriási méretű. Ha kétharmad Budapest sem képes jogkövető lépésekkel megakadályozni, hogy lebetonozzák a Városligetet, akkor valóban polgári engedetlenségre van szükség. A Kossuth-téri kordonbontás is az volt, mégis elnézték Orbánéknak, úgy lehet dicséret járt érte. Akkor talán ideje most is "kordont bontani", ahogyan a pillanatnyilag még Fidesz-tag, de legbelül tiszta szívű Illés Zoltán elkezdte.

Vendég

#232

2016-03-19 17:25

Enyém a 231. sz. indoklás...

Vendég

#233

2016-03-19 17:41

Levegőt, nyugalmat, a kánikulában árnyakat adó fákat szeretnék magam körül, amikor kimegyek a Városligetbe, nem pedig beton tömböket és túristákat, akik csapatokban gázolnak majd át a füvön, amikor egyik múzeumból a másikba masíroznak majd.valamikor 10 év múlva. Addig kosz, mocsok, por és felfordulás ami jut nekünk, környékbeli lakóknak.

Vendég

#234

2016-03-19 17:47

Mert kell a zöld terület közel a belvároshoz teljesen fölösleges környezet idegen épületekkel beépíteni . Több kárt tesznek mint hasznot.

Vendég

#235

2016-03-19 18:03

Azért írtam alá a petíciót, mert egyetértek vele és mert sajnos már csak ebben bízom, hogy ígytalan megmaradhatnak ezek az értékeink.
Marian
Vendég

#236 Föld órája

2016-03-19 18:22

Elszomorít, hogy elkezdték kivágni a Városliget fáit! Értelmetlen, káros, felháborító! A környékbeli családoknak, iskolásoknak, nyugdíjasoknak a tiszta levegőre, az árnyékra van szükségük, olyan helyre, ahol pihenhetnek, együtt lehetnek, kikapcsolódhatnak. A fák ezt ingyenesen biztosítják. Ha épületek kerülnek a helyükre, akkor azok fenntartása, légkondicionálása nagyon sok energiát emészt fel, nem beszélve az építkezés költségeiről, és a vele járó szennyezésről. Ha a meglevő forrásokat észszerűen, szakértő módon osztanák el, megőrizve az értékeinket, akkor sokkal jobban éreznénk magunkat mindannyian! Legalább a Föld óráján gondoljunk erre is! Köszönöm!


Vendég

#237

2016-03-19 18:27

Mert szeretném megóvni a Városligetet a rombolástól.

Vendég

#238

2016-03-19 18:30

A gyerekkorom nagy részét a Ligetben
töltöttem. Nagyon szeretem minden részét !
Most is Zuglóban lakom, viszonylag közel a
Ligethez. Nekem nagyon fontos hely - imádom a
fákat - útálom, aki kivágja !!!

Vendég

#239

2016-03-19 18:34

A Varosliget Budapest elidegenithetetlen resze, tortenelmi es kulturalis jelentosege oriasi, amellett a varosnak kornyezet es termeszetvedelmi szempontbol is elsorenduen fontos terulete. Barbarsag szetturni.

Vendég

#240

2016-03-19 18:34

Mert egyetértek a tiltakozással.Ősrégi fákat tilos kivágni!!!

Vendég

#241

2016-03-19 18:46

Az épített és a természeti környezetnek a kormány által tervezett és már meg is kezdett rombolása az ország történetében mindeddig példátlan, helyrehozhatatlan károkat okoz. Mindent meg kell tenni az eszelős tervek valóra váltásának megakadályozására! A petíció kezdeményezői óriási szolgálatot tesznek Magyarországnak.

Vendég

#242

2016-03-19 18:50

Mert megdobbentonek tartom,hogy amikor a vilag egyertelmuen legfenyegetobb problemaja a klimavaltozas, akkor felelos politikusok fak kivagasat es egy nagyvarosi park beepiteset szorgalmazzak.

Vendég

#243

2016-03-19 18:52

Egyrész mert a fáktól loget a liget. Másrészt azért mert a Városliget az egész városé, a régi történelmi formájában ahol rengeteg fontos dolog történt romantikus sétákon, ahol gyerekek játszanak évtizedek óta. Ez nem a kormányé amivel csak úgy lehet rendelkezni és felszámplni, ha éppen úgy tetszik.

Vendég

#244

2016-03-19 19:11

A város liget úgy szép ahogy van. Ott nőtem fel én is és gyermekeim is!!!!!!

Vendég

#245

2016-03-19 19:28

Szeretném, ha a Városliget megmaradna annak, aminek a megálmodói, létrehozói szánták. A főváros lakóinak jó levegőt adó árnyas-lombos fák parkja, ahol az odalátogató élvezheti a természet csendjét, nyugalmát, elméje-lelke-szíve megnyugvást talál és távozásakor felüdülve, felfrissülve tér vissza a város forgatagába.

Vendég

#246

2016-03-19 19:43

Szeretném ha a Városliget ilyen maradna amilyen most!!!!!

Vendég

#247

2016-03-19 19:55

Mert nagyon elegem van abból, hogy olyan emberek döntenek a főváros és a benne élők sorsáról, akik vagy nem értenek hozzá, vagy ..."van az a pénz amiért korpásodik a hajuk !..."
A főváros nem felcsút ! ld. még elrettentő példaként a szörnyűséges un.Nemzeti Színház épületét, vagy az elcsúfított Kossuth teret, a sok bánatos szoborral és a legyilkolt fák emlékével ! Szóval nem akarom, hogy magukat mindenhatónak vélő - jelenleg uralkodó akárkik - tönkretegyék az ország fővárosát is !

Vendég

#248 Re:

2016-03-19 20:00

#211: -  

 Kedves Tanár úr, minden szavával egyetértek és a Budapestiek nevében is köszönöm a hozzászólását. Budapest a Fővárosunk, nem hagyhatjuk, hogy tovább rongálják, holmi egyéni urizáló érdekek miatt. Üdvözlettel Varga Ferencné Budapestről


Vendég

#249

2016-03-19 20:01

Mert a változás jó de nem a meglevő árán, az értékek eltiprásával a demokratikus felszólalásokkkal szemben
Philpo

#250

2016-03-19 20:19

Az épületek bontásával és a zárt terület megnyitásával egyetértek a növényzet megfelelő védelme mellett. Nincs szükség zajjal és porral járó építkezésre, munkagépekre. A liget este legyen békés és csöndes az ott lakó állatok számára, nem kellenek kivilágított épületek, előadásokról elvonuló tömegek, autók, naponta bejáró dolgozók.