Elegünk van Parászkából!

Elegünk van Parászkából! / Közlemények / Köszönet / Hozzászólások

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-14 01:34



Vendég

#27

2016-02-14 09:01

Kedves Zsombor! Fel tettem a transzindexre két hozzászólást is, az ön által megadott link segítségével. Jó lenne azokra reagálni (Bárkinek), hogy ne törüljék le, mert a tegnap a krónikánál már ezt megjártam, egyrészt, másrészt, annak ellenére is letörölhetik, hogy most erősen vissza fogtam magam, mivel Sipos Zoltán, akinek a Parászkához hasonló magyar-áruló munkásságát, egy általa - megrendelésre! - rólunk készített, ugyancsak már a címében hazudó sértő - kigúnyoló cikke miatt felfedeztünk és több helyen lelepleztük, nem hiába utál engem.
agyhalott

#28 Re: Re:

2016-02-14 10:56

#7: - Re:  

 Kérem, fejezze be  trollkodást.

Köszönöm.


Vendég

#29

2016-02-14 11:20

A Kovács András Ferenc - hozzászólást azonnal le kellene törölni, mert nemcsak hogy igen durva szavakat használ, ahhoz képest, hogy ő is balliberális lett (sajnos!) , de de egy sunyi linket is beszúrt a mondatába..
(Nekünk is vannak honlapjaink, amelyek parászkáról szólnak, de óvakodtunk, hogy azok linkjét betegyük.
Köszi

Vendég

#30

2016-02-14 21:16

Kedves Zsombor,
az én kommentjeim egy részét is törölte valaki, de egyet tudok, hogy nagyon szoros az összefonódás PB és KH között. Együttélésük során ment tönkre A Hét, és még sok más is...

Vendég

#31

2016-02-15 05:27

Kitartást Ferncz Zsombor! Amiben tudunk támogatunk

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-15 12:03


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-15 12:08


Imre

#34

2016-02-15 16:19

A magyarországi liberál-bolsevik csoport megbukott! És e percben is bukásra áll! Utolsó reményük, hogy valamilyen módon szembefordítsák a nemzeti érzelmű magyarság különböző csoportjait. Ezért bármilyen aknamunkára elszántak, belföldön és külföldön egyaránt. Parászka Boróka csak a bukott magyarországi liberálisok előretolt bástyája akitől kenyéradó gazdái azt remélik, hogy olyan székely-magyar, székely-székely. magyar-magyar ellentétet képes szítani aljas aknamunkájával, amely, elgyengíti a magyar nemzeti oldalt. Márpedig ez, Erdélyben, nem fog sikerülni! Ellenkezőleg, az erdélyi magyar nemzeti oldal erősödéséhez vezet, pont úgy mint Magyarországon, ahol némely közismert liberális véleményterrorista tevékenysége, mint például Heller Ágnes, Tamás Gáspár Miklós, Konrád György és társai nemzetellenes cselekedetei tulajdonképpen a nemzeti erőknek kedvez; mennél jobban ágálnak, annál nagyobb a nemzeti oldal koagulációja! Hogy miért van eleve kudarcra ítélve P.B. aknamunkája, bármennyi támogatást is kap magyarországi és romániai nemzetromboló köröktől? MERT AZ ERDÉLYI MAGYARSÁG CSAK EGY JELENTÉKTELEN HÁNYADA TÁMOGATJA A LIBERALIZMUST! Mi sem bizonyítja jobban ezt a tényt mint az 2014-es választások eredményei, amikor is a kb. 64000 leadott érvényes külhoni magyarok szavazataiból 777, az az 1,23 % szavazott az egyesült libsi-bolsi bandára (mszp-együtt-dk-pm-lmp)! És ez a tendencia nem fog változni, sem 2018-ban, sem az elkövetkező évtizedben!

 

magyarellenesseg.com

#35

2016-02-16 19:23

A szólásszabadság fontos, mert fontos, hogy mindenki elmondhassa a véleményét, de a szólásszabadság nem egyenlő azzal, hogy egy erdélyi magyar párt az adófizetők pénzéből magyarországról importált idegen, nemzetellenes eszmékkel fertőzze az erdélyi magyarságot egy ilyen Parászka Boróka nevezetű agitátor felhasználásaval. Az erdélyi magyarság túlnyomó része nemzeti érzelmű, ez pedig a beteg öngyilkos liberalizmussal nem egyeztethető össze. Mert ez nem szólásszabadság, ez nemzetgyilkosság egy megmaradásáért kűzdő, elnyomott kisebbség ellen. A petició aláírói nem azt akarják, hogy Parászka ne írhassa le, vagy ne mondhassa el a véleményét, mondja el, írja le nyugodtan, csak ne azokon a médiafelületeken, amelyeket az erdélyi magyarság adójából támogat az RMDSZ, ilyen olyan egyesületeken keresztül! (ilyen az Erdélyi magyar televizió és az Erdélyi Riport újság is, vagy a maszol.ro, transindex.ro ) Magyarán ne az erdélyi magyarság pénzéből fertőzzék a liberális eszmével a fiatalokat.


Vendég

#36

2016-02-17 12:26

Valóban, P.B. az aki a nemlétező erdélyi zsidóság (vagy csak elenyésző számú, területileg szétszórt, egyedeként létező) elleni támadásokat vél felfedezni bizonyos írásaiban az erdélyi magyarok ill. székelyek részéről. De vajon valóságban is a zsidóságot akarja védelmezni? Nem, ő nemlétező jelenséget akar létezővé tenni: azt akarja, hogy a médiában elterjedjen az erdélyi magyarság antiszemitizmusának hamis vádja. Cui prodest? A zsidóságának? Az erdélyi magyarságnak? Á, dehogy! Hanem annak, a magyar politikában egy törpe kisebbséget kepéző, szélsőséges, nemzetellenes és globalista csoportocskának, amely politikai és gazdasági hasznot remél szerezni a magyarság kollektív megbélyegzése illetve különböző magyar társadalmi rétegek vagy magyar népcsoportok egymással való összeugrasztása réven. Ennek a jól-begyakorolt libsi-bolsi stratégiának a módszertanához tartozik a kettős mérce arany-szabálya : bármilyen csekély kritika, bármilyen jogosan, amely egy zsidó személyt ér, az égbekiáltó antiszemitizmus, de magyarokat (vagy más nemzetiségű személyeket) kritizálni vagy nyíltan gyalázni, esetleg rágalmazni, az természetes és demokratikus dolog!

horvathalpar

#37

2016-02-17 14:57

1.

MOST SZEREZTEM TUDOMÁST RÓLA ÉS ALÁ IS ÍRTAM. ÖNNEK, KEDVES URAM, CSAK EGY DOLOGBAN NINCS IGAZA:

"a baloldali sajtó Erdélyben egyeduralkodó. Ezt a petíciót is csak elítélő hangnemben mutatták be (vagy be sem számoltak róla), és az aláírók nagy száma ellenére sem akadt senki, aki mellette állt volna. Pedig ha ilyen népszerű az, amit aláírtunk, akkor csak kell legyen némi létjogosultság benne. Nyugodtan kijelenthető, hogy Erdélyben a jobboldali média annak ellenére is megszűnt létezni, hogy az itteni magyarok többsége jobboldali gondolkodású (ezt egy pontos közvéleménykutatással is nyugodtan be lehet mérni, de ezt bizonyították a választási eredmények is)."

EZ AZÉRT SÚLYOS VÁD, MERT ÖN NEM VESZI TEKINTETBE AZT, HOGY v a n  e g y  SAJTÓTERMÉK, AMELY KIVÉTEL: A SZÉKELY IDŐ, AMELY 2015. MÁJUSA ELŐTT (AMEDDIG 25 ÉVEN ÁT EURÓPAI IDŐNEK HÍVTÁK) IS MINDIG TELJESEN FÜGGETLEN ÉS JOBBOLDALI/NEMZETI VONALVEZETÉSŰ VOLT (2000 januárja és 2001 novemberje közötti laptól való távollétemet leszámítva!).

horvathalpar

#38

2016-02-17 14:58

2.

TEHÁT: NEM AZ ÉN HIBÁM, HA NEM ÉRTESÍTETT ERRŐL A FONTOS PETÍCIÓRÓL!!!! HA MEGTETTE VOLNA A LAP ELSŐ OLDALÁN KAPOTT VOLNA "HARANGCÍMET"!!!

Értesületlensége miatti "büntetésül" arra kérem, a jövőben minden hasonló akciójáról értesítsen, mert támogatni fogom, amíg élek és én vagyok (mert én vagyok) a Székely Idő tulajdonos és főszerkesztője!!!

Parászka Borókáról mi már egy éve gyűjtjük az anyagot, hogy egy egész lapszámot az ő gazemberségének szenteljünk. Ha ebben segíteni tud, köszönettel veszem, mert az biztos, hogy hamarosan lesz "paráznaboszorka"-szám!

Eddig is csak azért késlekedtünk, mert sürgősebbnek véltük a Székely Önrendelkezési Tanács életre hívását, és az SZNT sötét oldalának fölmutatását.

S ez a hadjárat közel egy éve tart.

Közben megszületett a Székely Önrendelkezési Tanács (2015. okt. 9.), elhangzott a Csíksomlyói Kiáltvány (Videó a kiáltvány felolvasásáról - Youtube-elérhetőség https://youtu.be/3GO4JZYCdGg).

A SZÖT oldalai: Facebook-csoport címe:
https://www.facebook.com/groups/SZOT.csoport/

Facebook - közszereplői oldal:
https://www.facebook.com/SzekelyOnrendelkezes/

horvathalpar

#39

2016-02-17 14:59

3.

MINKET IS MEGPRÓBÁLTAK AGYONHALLGATNI!!!

És a legújabb akciónk, amely a SZÖT-tel összefügg, da azon is túlmutat:

A "For peace and self-determination of nations and peoples!" nemzetközi nyílt Facebook-csoport létrehiozása, ahol mi is felállítottunk egy szavazógépet, de a Facebook kitartóan bojkottálja (többen jelezték, hogy nem engedte meg a szavazás megejtését az oldal!):

https://www.facebook.com/groups/ForPeaceAandSelfDetermination/

Ezen a helyen a következőről lehet szavazni:

"Mit gondol? George Soros, Angela Merkel, Martin Schultz és Jean-Claude Juncker bűnösök-e európai nemzetek és az emberiség elleni bűntettben? A Soros-finanszírozta és menekülthullámnak nevezett ún. migráns-áradatban megtestesülő “soft”-háború bűntett-e és a “soft”-genocídium egy formája-e?"

 

horvathalpar

#40

2016-02-17 15:09

4.
Tulajdonképpen e szavazás két helyen is zajlik - két helyen is felállítva a szavazógép:

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-17 15:11


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-17 15:12


horvathalpar

#43 Káromkodjak? Ez e link nem fér bele???

2016-02-17 15:15

horvathalpar

#44 LINK 2. fele (hány perc az "ELÉG LASSÚ"??? az észjárásuk szerinti, vagy az atomóra szerinti)

2016-02-17 15:16

LINK 2. fele: /permalink/1575737266082841/?qa_ref=qd

horvathalpar

#45 folytatás (ha én vállalom miért nem lehet email-címet megadni???? ÉN NEM REJTŐZKÖDÖM! Mint a bes.rik

2016-02-17 15:20

Egyébként gratulálok a kezdeményezéséhez!!!

És ezután tudjon róla, hogy Kárpát-medencében van egy fehér holló a médiában: a SZÉKELY IDŐ !!!

Tisztelettel:
Horváth Alpár -

horvath

alpar

KUKAC

gmail . com

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-17 18:15


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-17 18:28


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-17 21:56


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-18 09:54


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-18 09:55