Szülői Petíció az iskolabezárások ellen


Vendég

#26

2011-06-05 15:04

Nem kéne bezárni az iskolát,és szét szorni a másik iskolákba.Csak zsufolva lesznek az osztályok,és a nebulokra sem marad annyi ideje a tanárnak.

Vendég

#27

2011-06-05 15:34

Igenis támogassa az iskolákat a kormány azáltal. hogy támogatja a fentartót.

Vendég

#28

2011-06-16 10:20

ne uralkodjon el az ostobaság politikája

Vendég

#29

2011-06-17 22:31

Hello!

Már nem csak az önkormányzati, hanem az alapítványi fenntartású iskolák ellehetetlenítése is napirendre került. Én támogatlak titeket, és kérlek ti is támogassátok a Gyermekek Jogaiért Szülői Egyesület petícióját!

Anonymous

#30

2011-06-29 10:36

Rohagyon meg a FIDESZ mért kell tönkre teni mindemn olyant ami hasznos !PL.: az iskolákat tanárok nak munkahegy tönkre tesz mindent de munkahelyet nem add AZT MONDOM ROHAGYON MEG AKI AZT MONGYA HOGY ZÁRASUKBE AZ ISKOLÁKAT!

Vendég

#31

2011-07-19 11:05

NEM SZABAD MEGSZÜNTELNI AZ ISKOLÁKAT!!!!!!
Gyuri48

#32

2011-07-24 15:38

Tiltakozom ! Mentsünk meg minden értéket,most iskolát, legközelebb lehet, hogy egyházat,
legfőképpen az emberi jogokat. A szabad választás lehetőségét.
Azonban más is veszélyben van. Az emberek sorsa, élete
http://www.peticiok.com/felhivas_az_orszaggyleshez_hogy_a_sarkalatos_torvenyeket_a_haza
Még mindig aktuális, pedig 2010.decemberi petíció, ami mellett nagyon sokan elmentek:
http://www.peticiok.com/mit_kivan_a_magyar_nemzet_koveteljuk_a_sajto_szabadsagat
Jobbikos

#33

2011-08-11 01:57

A Belvárosban (V.kerület) a fideszes képviselők, lelkiismeret furdalás nélkül megszavazták a Kormos István iskola bezárását, ahol sérült gyerekek oktatása folyt. A tanévkezdéstől ezeket a diákokat a szüleik vihetik ahová akarják, de arogánék többet nem akarnak költeni rájuk.
Természetesen máshová önlik a pénz, ahová nem kellene...
Szent-Királyi István
Vendég

#34

2011-11-09 14:22

Az iskolabezárások elkerülhetetlenek.. Mármint az indokoltak.. ahol a tanítás körülményei nem biztosíthatók.. pl egyes kisiskolák.. éppen azok, amelyekről a jelenlegi hatalom azt ígérte, hogy megtartja.. csak azt felejtette el megmondani, ugyan miből?? Viszont most elsősorban nem azokat, hanem valamilyen okból jólműködő, eredményes, túljelentkezéssel "küszködő" és beállt tanintézmények megszüntetése IS folyik.. MIÉRT?? Talán éppen azért, mert ezek jók, és nem lehet politikai kinevezetteket az élükre állítani?? vagy mert valami haver jó üzletet lát az épület hasznosításában? vagy csak zavar, hogy a politikai komisszárok alá NEM rendelt intézmények működésképesek?? vagy még jobban is működnek, mint amazok?? és még gondolom számtalan olyan kérdés vethető fel amelyekre hiába várnánk választ, indokot.. mert az nincs.. Egyetlen indok űberel minden észérvet: a 2/3 gőgje és pökhendisége: "mert erre kaptunk felhatalmazást.." - igen, azoktól, akik a történtek láttán már régen megbánták, hogy odaszavaztak, a kvázikétharmadba.. A jó iskolákat, intézményeket mint nemzeti-országos értékeket meg kell őrizni.. Tegyük ezt!! És aki ezt pusztítja, rongálja, jó ha tudja, mit is tesz: KÁRT okoz az országnak, a nemzetnek.. Erre senki nem adhat/kapott felhatalmazást..


Vendég

#35 Re:

2012-01-05 11:58

Leszophat minden politikus nem az emberek érdekeit követik hanem saját eszme futtatásaikat!

Nem tartom magam nagy embernek de soha nem voltam munkanélküli  az Agráron végeztem és még is bolti eladó vagyok a fasz kormányunk miatt de ez nem bánt annyira mint a  lakáshitelem amit már nehezen tudunk fizetni! /tudom én vettem fel/

Remélem minden politikus megkapja méltó büntetését amiért tönkre tette az országot!!!!!!!!!!!!