Összefogás a Quaestor-ügy károsultjaiért - "Nem hagyjuk!"


Vendég

#101

2015-10-08 06:14

Mert a becsapott állampolgárokat kártalanítani kell!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-10-08 06:22


dorina

#103

2015-10-08 06:26

Mert károsult vagyok és egyetértek a petícióval. Tűrhetetlen ez az egész sztori!


Vendég

#104

2015-10-08 06:53

Mert az egész családomat meglopták. Szüleimet és engem is, velem együtt a gyerekeimet is, az ő jövőjüket is elvették!!!


Vendég

#105 EgyeRe:

2015-10-08 08:03

#51: -  

Teljes egészében egyetértek, magánúton is errre jutottam, elfogyott a türelmem. Nagyon örülök, hogy nem vagyok egyedül ebben most már. Lakásom fele úszott el, 10 évi nettó fizetésem.


Vendég

#106

2015-10-08 08:24

Mert még a 6 millió Ft alattiakat sem kárpótolták.

Vendég

#107

2015-10-08 08:56

Egész életünk és gyerekeink megtakarítása is benne van a kifizetetlen összegben. Nem történhet meg, hogy ez elvesszen! Nem beszélve a botrányt körülvevő törvénytelenségekről.Milyen jogállamban élünk? Hogy lehet így a jövőre építeni, megbízni?
Tomboy

#108 Nem adjuk fel, harcolunk, ki fogjuk bírni!

2015-10-08 10:23

Kedves  Sorstársaim és Testvéreim!

     A korábban indított QUAESTOR petició már 4 069-edik hozzászólásnál tart. Ez az újabb pedig ahogy folytatom a 107-ediket fogja követni. Nekem még több, mint 6 millióval tartoznak, szintén károsult vagyok.

     Végigolvasva minden hozzászólót, szívből nagyon sajnálok mindenkit! Ebben a csonkított kis országban már annyira sok a mocsok, hogy gyomorforgató és szinte már alig kibírható. Orbán Viktor, a kormánya és az MNB a Felügyelettel együtt enyhén szólva hűtlen kezelést valósít meg, ahogy eltékozolja 100 milliárdos nagyságrendekben a költségvetés pénzét. Focira legalább 300 millárd lett elköltve 2011-től. Az új nemzeti M1 nagyon kellett? A Széchenyi Bank a bedőlése előtt legalább 50 milliárdot kapott az MNB-től. A leállított M4 Szolnoknál, mennyi bukta lesz? A Csíkszeredai foci támogatása minek?   Minek?     Tulajdonképpen van itt rengeteg pénz dögivel, csak a magyar kisemberek ellopott pénzét nem hajlandóak visszafizetni!

     Ki adott a kormánynak ezekhez a pénzköltésekhez felhatalmazást? Én nem. Ti sem!

     Orbán Viktor régi szakállas képein elég terrorista kinézetű. Sohasem dolgozott. Az politizál, aki semmihez sem ért, lusta dolgozni és sokat szeretne lopni. Zseniális politikus, szónok, de máshoz sajnos nem ért. Nagyon veszélyes, mint politikus. A jelenlegi diktatúra alapjait elég szépen lerakták már eddig. Szerintem börtönben lenne a helye sok kormány tagjával, politikus társával együtt. Szerintetek nem bűnözők mind?

     A nevezett Tarsoly lista, amin állítólag vezetve volt, hogy kit vesztegettek meg és mennyivel? Még nem került elő, vagy eltüntették? Ha nem képes a Polt Péter ezt újra kiszedni Tarsoly Csabából, akkor menjen melegebb éghajlatokra! A nem független ügyészsége így semmit sem ér! Hazudnak mind! Én biztosan ki tudnám szedni a Tarsolyból, ha a kezeim közé kerülhetne egy kis időre. Hónapok telnek el, és a pénzünket sem tudják, hogy hova lett! Pedig a kamu fiktív kötvényekre a beszedett pénz az utolsó hónapokban került hozzájuk.

Magyarországon a politikusok egy egészen másik felsőbbrendű kaszt. Mindenkit hülyének néznek a sok hazugságaik során!

Hány embert kellene feljelenteni és melyik ügyészségen? Úgyis elmeszelnék valamennyit.

Szégyellem magam mások helyett, hogy ebben az országban próbálok életben maradni és elviselni a mérhetetlen mocskot!

 *****    A stílusért elnézést kérek! Aki tudja, hogy az indigó reinkarnáció mit jelent, megérti. Nehéz visszafogni, moderálni a vélemény nyilvánítást. A jelenlegi társadalmi gazdasági létformánk a sorban az utolsó, és bukásra van ítélve. Nem tovább fejlesztésre, hanem végképp eltörlésre! Ettől csak jobb lehet, mert mindannyian megérdemlitek! Ti mind jó EMBEREK vagytok, éppen ezért nagyon szeressétek egymást!


Vendég

#109

2015-10-08 10:25

Meg szeretném kapni az évtizedek alatt gyüjtött pénzünket!!!

Vendég

#110

2015-10-08 10:49

Több tízezer társammal együtt áldozata vagyok a QUAESTOR "áldásos" tevékenységének, az MNB FELÜGYELETI SEMMIT TEVÉSÉNEK,és a Q törvény QKKA általi be nem tartásának.Ezért sem a jogalkotó , sem a jogalkalmazó sem felel??? Akkor ezek minek vannak????

Vendég

#111

2015-10-08 11:55

mert egész életem megtakaritását elvesztettem.

Vendég

#112

2015-10-08 12:31

Én is Q. károsult vagyok. Nagyon szeretném ha már végre megkapnánk azt ami jár nekünk. Nyugdíjas vagyok . A facebookon figyelemmel kísérem az eseményeket. Nagyon szurkolok, és köszönet Mindenkinek, akik eddig is oly sokat tettek ezért az ügyért.

Vendég

#113

2015-10-08 13:23

Mert édesanyám 40 évnyi megtakarítását veszítette el! Fogához verte a garast, hogy legyen megtakarítása, és így járt!


Vendég

#114

2015-10-08 14:45

Nem lehet hagyni, hogy elvegyék azt amiért egy életen át dolgoztunk, hogy az öregségünk, megbízható anyagi háttérben telen, mert a nyugdíjunkat amit félretettünk, azt is elvették tőlünk.

Vendég

#115

2015-10-08 15:19

Mert ez az egyik tünet társadalmunk állatorvosi lován. Akinek a felügyeletet kellett gyakorolnia /MNB-PSZÁF/ nem teljesítette kötelességét. A megoldás? miniszterelnöki parancsra kivonják az állami vagyont - készpénzben ezzel végképp csődbe kergetve a 25 éve működő céget. Másnap a pénzügyminiszter már a magyar állampapírt ajánlgatja. A folytatás? nem az fizet aki a hibát elkövette /MNB/ hanem a teljesen vétlen / jelen esetben / bankok nyakába varrják a kártérítést, akik pedig semmibe veszik a kártalanításról szóló törvényt. Megy ez nekünk! Nincs azon mit csodálkozni, hogy a társadalmi amoralitás mára odáig fajult, hogy az ATM által visszahúzott pénzt az alkalmazottak kilopják a bíró pedig körberöhög /SIC!/ amiért nem vittél minimum 2 tanút magaddal a pénzfelvételhez..
Nem újdonság a törvény negligálása sem. És hogy lehet egy törvénnyel visszaélni ? íme: a közfeladatot ellátók védettséget élveznek: a polc tetejétől a legaljáig. Ennek köszönhető, hogy az orvosok úgy beszélnek a beteggel mint a kutyával, / ennek semmi köze a fizetésükhöz/, a BKV ellenőrök lerugdossák az utast a villamosról, a buszsofőr rácsukja az ajtót az utasra, vagy éppen nem engedi leszállni az unokája után, mert lassan mozog, akkor nyitja ki az ajtót amikor úri gusztusa engedi - közben ordítozhat egy jót az utasokkal, a biztonsági őr felelősségre vonás nélkül összeverheti a szóban reklamáló vendéget, a rendőrök a sérültet vonják felelősségre, majd bekísérik az elsősegélyre,a tanár megveri a gyereket mert véletlenül lefröcskölte, stb. stb. Ezek újsághírek.
Nem tudom melyik egyeduralkodó merte megengedni magának azt, hogy az ország vagyonából százmilliárdokat költsön a saját hobbijára, miközben pl. az egészségügy már nem is létezik /ez nem az!/,a korszerű gyógyszerek nem kapnak támogatást vagy minimálisat, az orvosok és nővérek fizetését rátestálták a betegekre. Miközben a hangzatos szónoklat Brüsszelben: rendbe tettem az egészségügyet ! ÍGY!!
Aki kritizálni mer azt egészen alpári, trágár módon lesöprik.
De hát ezek is csak tünetek ama lovon.
Eszembe jut egy történet: 1956 november végén történt az Erzsébet királyné úton egy villamos megállóban. Akkor még a villamosok az úttest szélén közlekedtek. Egy ffi. a szegélykő mellett várt a villamosra. Arra jött két rendőr: maga velünk jön!
A járdán várakozó másik ffi. megszólal: miért viszik el, nem csinált semmit! Mire az egyik rendőr: pofázol?? te is velünk jössz. No comment.
Aláírtam mert egyet értek, de mint a fentiekből kiolvasható a véleményem: eredménye ennek sem lesz.

Vendég

#116

2015-10-08 17:08

Most ment az ATV  esti hiradóban egy rendes  riport a mai tüntetésünkről


Vendég

#117

2015-10-08 17:24

Károsult vagyok, nem kaptam meg a pénzem.

Vendég

#118

2015-10-08 18:17

Követelem vissza a pénzemet! Követelem,hogy az erre meghozott törvényt maradéktalanul tartsák be,hajtsák végre!

Vendég

#119 Re:

2015-10-08 19:18

#26: -  

 Egyetértek! Nem hgyjuk!


Vendég

#120 Re:

2015-10-08 19:19

#51: -  

 Egyetértek! Nem hagyjuk!


Vendég

#121

2015-10-08 19:20

Egyetértek! Nem hagyjuk!


Vendég

#122

2015-10-08 19:38

Vissza akarom kapni a keserves munkával, becsületesen megdolgozott,nélkülözések árán összekuporgatott pénzemet! 40 éves munkám eredménye,amit öregségemre,nyugdíjpótlásra gyűjtöttem! SENKINEK NINCS JOGA elvenni!!! NEM HAGYJUK!!!!!!

Vendég

#123 Re:

2015-10-09 06:45

#31: -  sajnos mimdannyian. igy vagyiunk vele az embereket tönkre teszik a 60 évesk hullanak....még nyugdíjat se kell fizetni 

 

q. károsult (és nem hülye)

#124

2015-10-09 07:34

egyetlen fillért sem kaptunk eddig vissza. A BEVA 4 hónapja hiteget. A PSFN nem tudja, mi van a quaestoron keresztül a saxo bankban forgatott részvényeinkkel. A külügy kitalicskázhatja a pénzt a Quaestorból a pénzt, a kisbefektetőknek coki. Magyarország igen szarul teljesít.


Vendég

#125

2015-10-09 07:36

Támogatóként remélem sikerrel végződik a küzdelem!