A tőkekorrekcióról senki nem beszél és a bankok is hallgatnak!


Vendég

#426

2015-08-30 11:23

Mert tiltakoznom kell a banki csalások ellen.!!!!

Vendég

#427

2015-08-30 18:16

Mert teljesen jogos, megalapozott.

Vendég

#428

2015-08-30 18:35

Mi ,én 60évesen,a férjem 65 évesen,elvesztettük a bankok jóvoltából a házunkat.Már reményünk se lehet arra,hogy valaha saját lakásunk legyen.Köszönjük,hogy enyire megmentettek minket!

Vendég

#429

2015-08-31 09:28

Mert egyetértek vele.

Vendég

#430

2015-09-02 12:26

Azert mert turhetetlen amit a kormany es a bankok az emberekkel muvelnek .A bankokat tobbszor foltokesitettek es igy jobban beletiportak a sarba a devizakarosultakat.A forintositassal jol atvertek a bankok eloszor is azert mert 256 ft.on szamoltak at hitelemet 11,5millio ft ot befizettem jelzem 16,5 milliot vettem fol es a legerdekesebb 30 millioval tartozom hat ezt szepen osszehoztak ellenem.

Vendég

#431

2015-09-08 19:13

A bűncselekményt a csalást egy kormány sem legalizálhatja újabb törvénnyel!!!

 


Vendég

#432

2015-10-01 11:07

Mert amit a bank a hitelesekkel csinál,karöltve a kormánnyal,az csalás!
Háromszorosát visszakövetelni a felvett összegnek,az uzsora.
És mert magyar adózó állampolgárként,jogom van a létbiztonsághoz.

Vendég

#433

2015-10-02 14:08

Teljes mértékben egyet értek vele, csak sajnos ott talál süket fülekre, ahol a meghallgatására a legnagyobb szükség lenne!!!!

Vendég

#434

2015-10-02 19:01

Mert ebben az országban úgy kezelik a devizahiteleseket mint a bűnösöket, mi csak át lettünk verve.

Vendég

#435

2015-10-07 12:21

Tőlem már elvették a házamat!!Köszi,hogy ennyire megmentettek!

Vendég

#436

2015-10-28 09:40

Bízom abban, hogy mielőbb mindenki megérti ennek az álcázott csalásnak a lényegét, a peres eljárásokban pedig érvényesűl a korrigált teherviselés elve. A közjegyzői okiratok hamis tartalmuk miatt hatályukat vesztik.

Vendég

#437

2015-11-09 12:18

Érdekelt vagyok benne, sajnos, és nem értek egyet azzal amit az eddigi intézkedések során sem a Bankok, sem a Kormány, kedvező döntést nem hozott, leginkább nyomorba döntöttek!! Én személyszerint belerokkantam,,..- belebetegedtem,,..-a sok srtessz, mi lesz ha,,? stb-stb és velem együt még úgyan ezt, elmondhatja több százezer,, honfitársam!! KÉREM AZ ILLETÉKES SZEMÉLYEKET, mint MAGYAR ÁLLAM POLGÁR, ÉRDEMBEN TEGYÉK MEG A MEGFELELŐ INTÉZKEDÉST AZ ÜGYBEN,hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG, azt a törlesztő összeget szabják meg visszafiztés céljára, amit kötelesek vagyunk a Banknak vissza fizetni!! EZT KÉREM A MAGAM,,..- ÉS HONFITÁRSAIM NEVÉBEN IS.....!!))

Vendég

#438

2015-11-09 14:48

Azért, mert nagyon becsapva érzem magam. A forintosítás után 35%-al nagyobb lett a követelt tőke, mint a felvétel idején! Annyi kamatot irányoztak elő még 13 évre, mint az eddig 8 éve rendszeresen befizetett tőke+kamat együttesen. Ez teljesen vállalhatatlan. Csak a per maradt lehetőségnek számomra!
Üdv. Árpi

Vendég

#439

2015-11-09 16:40

az első pillanatban mióta ez a torz förmedvény megszületett kérdezem aki aláirja a bank által közölt tartozást - az megkapja a különbözetet ???
Mikor az árfolyamgát nevű őrültséget tették elém és abban is egy számomra ismeretlen összeg szerepelt - kérdeztem a közjegyzőt mikor utalják nekem a pénzt ?? Fejüket kapkodva
nem tudták fiúk e vagy lányok - mondtam majd szóljanak addig semmit nem írok alá.Most a hitelfedezeti biztosításon görcsölnek .Ugye le vonogatták , ám senki nem írta alá eddig nem tudtak mutatni általam aláírt kötvényt . Már egyszer próbáltak hadoválni,- a szerződéssel együtt aláirtam - ám a szerződésben egy szó sincs erről Most a békéltetőnek adtam a feladatot kutasson !!!!

Vendég

#440

2015-11-09 18:16

Mert jogtalan uzsora kamattal számolták el a felvett,hiteleket,és ezzel nagyon sok embernek lettek álmatlan éjszakái,és megélhetési gondjai!Ezzel foglalkozhatna a kormány nem a stadionok építéseivel,pedig én egy sportot kedvelő ember vagyok,de az emberek megélhetése fontosabb lenne!


Vendég

#441

2015-11-09 20:01

Azért ,hogy vége legyen már ennek rémálomnak mert ez teljesen fel örli az emberek idegeit és tönkre teszi családok életét !!!

Vendég

#442

2015-11-09 20:10

             Mert én is szenvedő alany vagyok !!!

Panna
Vendég

#443

2015-11-10 05:40

Erintett vagyok a banki devizacsalas ugyben!


Vendég

#444

2015-11-10 06:54

Azért írtam alá ,mert már elegem van a családom kifosztásából !!! Mozdulni kell ,ennyi embert nem tarthatnak a bankok fogságában . SZABADSÁGOT a népnek !!! Elviselhetetlen ez az állapot !!! Sajnálom a gyerekeinket és mindazokat ,akiket megnyomorítottak a Bankok ,ÁLLAMI segédlettel !!!

Vendég

#445

2015-11-11 14:16

Mert ez olyan csalás ami az emberiség nyomorba döntése a cél. ÉLET ELLENES CSELEKEDET amit a magyar lakóssággal meg tett az elit a bankokkal együtt. Ezt nem szabad el tűrni annyiban hagyni. De hibáztatóm a közgazdászainkat és a jogászainkat is mert nem igaz,hogy ők együttesen NEM TUDNÁNAK JOGILAG RENDET TEREMTENI Egyenként kell el véreznünk,tönkre menünk.PEDIG A KÖZMONDÁSUNK IS EZT MONDJA SOK LÚD DISZNÓT GYŐZ! Ugyebár egy fecske meg nem csinál nyarat ....MÓKUS KERÉKBE RAKTAK MINDENKIT EBBŐL KI SZÁLLNI NEM TUD senki sem.

Vendég

#446

2015-11-12 03:42

Nem vagyok érintett az ügyben! Mindig minden módját elkerültem annak, hogy kölcsönt vegyek fel a bankoktól, - és a gyerekeimet is erre neveltem. Amiért aláírtam a petíciót, az az, hogy mélységesen felháborít, ami világszerte - itt Ausztráliában is - történik, és ennek lényege:
A bank a pénzt nem bocsájtja rendelkezésedre, mert nincs is neki... amikor aláírod a szerződést, a bankár nem megy oda a fiókhoz, hogy onnan elővegyen valódi pénzt, hanem a számítógépen leüt egy számjegyet, és nullákat tesz mögé.... ezt a "légből kreált összeget" adja neked, és a cserébe a szorongásodat, félelmedet, alávetettségedet, kiszolgáltatottságodat akarja. Ez érzelmi kifosztás és zsarolás - ami bizony arra késztet, hogy nőjjél fel, állítsd meg a játszmát és élj teljesebb életet.

Vendég

#447

2015-11-19 20:22

Èrdemben nem történt eddig semmi a banki uzsora megbüntetésére és az elcsalt árfolyamkülönbözet visszafizetésének törvényi előírására valamennyi devizahiteles becsapás esetén.

Vendég

#448

2015-11-21 11:23

Mert minden egyes betűjével,mondatával,tartalmával egyetértek!Az Európai Uniós Jogszabályokat megsértő hazai törvénykezésünk arc pirító és akkor még enyhén fogalmaztam!!!

Meleg szeretettel üdvözlöm-e levél szerzőjét.
Tisztelettel:Papp László!

Vendég

#449

2015-12-02 18:08

Mert 2007-óta szenved a családom 2- Svájci frank alapú hiteltől!

Vendég

#450

2015-12-02 21:22

Sajnos én is bele mentem ebbe a hitel konstrukcióba. Nagyon be lettem csapva amikor az autót vásároltam. Az eladó fiatalember,aki az autószalonban dolgozott,állította,hogy csak a Lombard az egyetlen bank aki vállalja a hitel kiadását.Háromszor mentem vissza,hiába. 7 év törlesztés után,a 3 600 000 Ft -os hitelből,még mindig 3 700 000 Ft-os tartozásom van. Undorító,hogy a magyar állam,ilyen uzsorakamat beszedését ,családok tönkretételét megengedi. Támogatok minden olyan petíciót,ami ennek a rabló társaságnak a vesztét elősegíti.