Együtt a Budai Campusért!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Együtt a Budai Campusért! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2015-05-20 14:06

1993 óta kötődöm ehhez az Egyetemhez - hallgatóként, majd oktatóként. Hallgatóként azért tanultam, hogy taníthassak és kutathassak, és szerencsém van, mert nagyon szeretem a munkámat, a kollégáimat. Néha szó szerint éjjel (otthon)-nappal (a munkahelyen) dolgozom/dolgozunk, de legalább azt csinálom, amit szeretek. (Zárójelben, szerényen: tudásunkhoz, végzettségünkhöz képest igen csekély fizetésért! Ez is megérne egy misét...) Eddig sosem gondoltam, hogy veszélyben lenne a munkahelyem, pozícióm: volt egyfajta biztonságérzetem, hogy egy Egyetemet nem lehet csak úgy megszüntetni! Még most is nagyon bízom benne, de a biztonságérzetem már nem a régi. Mióta erre az Egyetemre járok valaki mindig meg akarta szerezni a területet, de általában csak legyintettünk rá. Remélem ez az eset is egy lesz a sok közül, mert jó pár év után is úgy érzem még csak most kezdek belejönni az oktatómunkába. Semmi kedvem most abbahagyni!

Vendég

#52

2015-05-20 14:08

Amennyiben ez valóban így megvalósulna, az a hatalmi arrogancia, a hagyományos értékek iránti teljes érzéketlenség, és a szembenézéstől gyáván óvakodó sunyiság bizonyítéka lenne! Meglátjuk, vállalják-e hogy, a felsorolt dicstelen jelzőkre érdemesüljenek...


Vendég

#53

2015-05-20 14:10

édesapám emlékére, aki Ormos Imre professzor tanítványa volt

Vendég

#54

2015-05-20 14:14

Nem értek egyet a campus megszüntetésével

Vendég

#55 Re: NyRe: FELHÍVÁS!

2015-05-20 14:15

#17: Ex KEK-es - NyRe: FELHÍVÁS! 

 www.atlatszo.hu Itt megtalálod a megfelelő védelmet és sajtónyilvánosságot.


Vendég

#56

2015-05-20 14:23

Mert olyan felbecsülhetetlen érték menne veszendőbe, amelyet soha többé nem lehetne pótolni.

Vendég

#57

2015-05-20 14:24

Kertész leszek, fát nevelek. Kelő nappal én is kelek. Nem törődöm semmi mâssal, csak a beoltott virággal. HA MÁR ELPUSZTUL A VILÂG. LEGYEN A SÎRJÁRA VIRÁG! reggel óta ezt dúdolom szomorúan


Vendég

#58

2015-05-20 14:27

Egyszer már sikerült!

Ne hagyjuk magunkat most sem!


Vendég

#59

2015-05-20 14:27

Mert itt egy helyen adottak a feltételek sok ezer fiatal és a fiam számára, hogy a megfelelő képzésben részesüljenek. Mert nem szeretném, hogy a több évtizedes múlttal rendelkező intézményt szétdarabolják csak azért, mert pénzszerzési lehetőséget látnak benne egy olyan cél megvalósítására, amellyel nem értek egyet.


Vendég

#60

2015-05-20 14:28

Mert az egyetem megszüntetése nemzetellenes tett.

Vendég

#61

2015-05-20 14:30

Mert szeretem a mandulafa illatát, mikor órára megyek, mert jót nevettünk a félmeztelenül napozó bácsikon, mert vizsga előtt megnyugtató volt cicákat simogatni a Sörtanszék előtt, ....

mert szeretek itt tanulni


Vendég

#62 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 14:34

#20: Tanár - Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

Thaisz Miklóssal valamikor egy iskolába jártam. Ahogy nézem, 2013-ban EMMI "politikai tanácsadó" lett. Aztán főosztályvezető, ismertette a pedagógusok minősítési rendszerét. Mindenesetre nekem furcsa, hogy a minisztériumi főov. szól közvetlenül a rektori hivatal dolgozóihoz.

miklos.thaisz@emmi.gov.hu

Rob

#63 NE HAGYJUK!!!

2015-05-20 14:36

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Legyenek szívesek nem nyafogni és siránkozni. A szitkozódás helyett most egységre, összefogásra van szükség. Legyenek jelen, vegyenek részt, mutassuk meg együtt,hogy van olyan disznóság, pofátlanság, ami már nem fog átmenni!

Az államtitkári (heh!) 'egyelőre nincs miről beszélni' pedig nyilvánvaló politikai időhúzás, hogy Szeptemberre meg 'MÁR' ne legyen miről beszélni.

 

NE HAGYJUK!!!

 

Egy az átlagosnál felháborodottabb polgár ...

 

 


Vendég

#64

2015-05-20 14:39

Ne adhassák el az egyetemet és az arborétumot!

Vendég

#65

2015-05-20 14:40

Ez egy átgondolatlan, a hazai versenyképességet figyelmen kívül hagyó, a nemzetgazdasági célokkal ellentétes alternatíva

Vendég

#66

2015-05-20 14:42

Lányom a Corvinus hallgatója.
Hozzászóló

#67 Corvinus

2015-05-20 14:46

Gyerekek! Akkor is ez lenne a reakciótok, ha Gyurcsány találta volna ezt ki?????????

Hol vannak a tömegek, az egyetemfoglalók és az utcai blokádok!
Jó a kormány időzítése- érettségi, vizsga időszak utána meg nyári szünet.
Három hónap bőven elég az egész átszervezésre szeptemberben meg ott várja a diákokat a zsúfolt előadó valami lepukkant épületben. 

Valaki

#68 Re: Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 14:49

#62: - Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

Lehet csak az ő neve alatt fut, de nem ő fogalmazta!
Hitler se írt alá nagyon sok dolgot, csak kiadta a parancsot!

Minden esetre látszik az emberek reakciója. Gyurcsány alatt egy hasonló után már lángba borult volna a fél ország! 


Vendég

#69

2015-05-20 14:53

Az adòmat adom, az Alma Materemet nem!

Vendég

#70 Re:

2015-05-20 14:58

#15: -  

 Dehogy nem fontosabb! Nem az a fontos, hogy tanult emberek legyenek az országban! Az a fontos, hogy a "király" a Várba költözzön, az udvartartás meg annyit harácsoljon össze, amennyit lehet. :(

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-05-20 14:58



Vendég

#72

2015-05-20 14:59

óraadó tanár vagyok a felsőoktatásban és:
...mert ez a kormány ugye arról híres, hogy mindent figyelembe vesz, (még a saját szabályait, törvényeit SEM) és meg lehet majd abban bízni, hogy az érdekeltekkel lefolytatott párbeszéddel akarja kialakítani és megvalósítani a szándékát!
vagy inkább arról van szó, hogy semmi pénz nem (volt!) elég és a normalitás minden gátja felszakadt a szavazat(vissza?)szerzés, az önkényuralom, a nagyzolás, a kivagyiság, a birodalom és a jelképépítés útjából (ld. Európai Parlament)
SZOLIDÁRIS
vagyok a Corvinus érintett diákjaival, dolgozóival, tanáraival és vezetőivel
kérem:
MEGOSZTANI !!!

Vendég

#73

2015-05-20 15:00

Azért mert már nagyon elegem van ebből a kormányzásból,mindent tönkre akarnak tenni.
Cáfolni fogják!

#74 Re: FELHÍVÁS!

2015-05-20 15:00

#14: ELTE dolgozó! - FELHÍVÁS! 

Ezt kár volt ide leírni! Úgy is cáfolni fogják az egészet!!!!!!!!!!!
Mint a Corvinus esetében is- sajnos ismerem a rendszert mert én is egyetemen dolgozom! 


Vendég

#75 Re: Re: Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 15:01

#68: Valaki - Re: Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

 Gyurcsánynak nem is voltak hasonló agyament ötletei. És nem is azalatt gazdagodott meg, míg miniszterelnök volt. Hogy hazudott? Ezek nem hazudnak? Még az sem igaz, amit kérdeznek.