Mik ezek a csíkok az égen??? HIVATALOS ÉS NYILVÁNOS VIZSGÁLATOT!!

Mik ezek a csíkok az égen??? HIVATALOS ÉS NYILVÁNOS VIZSGÁLATOT!! / Közlemények / Támogatási kérelem / Hozzászólások


Vendég

#1

2015-05-18 18:30

Tisztelt Oberle Gábor!

A célt támogatom, de az anyagi hozzájárulás kérését - minden tiszteletem mellett - nem tartom szerencsésnek. Egy petíció lényege, hogy ha elég sokan szeretnének valamit elérni, akkor a társadalom azt megvalósítja. A petíció tehát inkább egy kérés. Ebben az esetben azonban koránt sem kérésről van szó. Itt egy emberiség elleni bűntett gyanújáról beszélünk. Ennek a megszüntetését, illetve a vele okozott kár megtérítését pedig követelni kell és nem kérni!

Én egy ügyészségi vizsgálatot indíttatnék, első körben közérdekű adatok visszatartása ügyében. Minden további elvárás ebből már úgyis következik.

Feltételezem, hogy az említett mérési adatokat egy kis utánajárással már be lehet szerezni, mivel világszerte már legalább két évtizede foglalkoznak a jelenséggel. Ígérhetem, hogy utánanézek, és az eredményt megosztom a petíció aláíróival.

Tisztelettel
Berencsi Béla

Vendég

#2

2015-05-20 09:16

A mai napon a megadott számlaszámra átutaltam 2000 Ft-ot, a magyar chemtrail vizsgálat támogatására.
További sikeres kutatást és eredményeket kívánok!
Tisztelettel:
Molnár Csaba
Oberle Gábor

#3

2015-06-09 14:49

Molnár Csaba! Köszönjük!

Berencsi Béla!
Pontosan le van írva, mihez kérünk anyagi támogatást! Olvassa el még egyszer!
Az anyagi támogatás nem kötelező, szabadon választott, tehát ön vagy támogatja pénzösszeggel küzdelmünket vagy nem!