Katasztrófális állapotban az erdőspusztai tavak!!


Vendég

#1

2015-01-06 09:57

Valószínűleg azért nem szívügye a város vezetőinek a tórendszer életben tartása, mert így a magántulajdonban lévő pocsolyákban kénytelen horgászni az ember. Abból adót tud beszedni, és az a legfontosabb. Az adó! Nem a horgásztársadalom számít. Pedig mi horgászok többen vagyunk mint a Fidesz!

Vendég

#2

2015-01-14 17:54

Valakinek lépnie kell!

Vendég

#3

2015-04-19 15:26

Évek óta figyelem és felháborít a Fancsikai és a Vekeri tó állapota.Rendszeresen sétálgató emberként elgondolkoztat miért jutott idáig a helyzet. Nincs vajon a víz eltűnéséhez köze a Bánki Arborétumnál folyó geotermikus energiát kutató fúrásoknak, vagy a bánki út túloldalán levő új szálloda hasonló munkálatainak ?

Vendég

#4

2015-07-07 09:02

egyszerűen szeretem a természetet s jó lenne ha másoknak is az maradna ami a rendeltetése

Vendég

#5

2015-07-10 16:55

Felháborít az a nemtörődömség,amit Debrecen város,sőt,egész Hajdú-Bihar vezetősége,illetékesei produkálnak évek óta,büntetlenül.Pár éve még debreceniek voltunk a családommal,az őseim 1892 óta éltek itt.Büszkék voltunk gyönyörű városukra,s a hozzá tartozó területekre,természeti értékekre.Ma már csak a rombolást,erdők kiirtását,védett állatok,növények eltűnését látjuk.Unokáimnak csak fotókon tudom megmutatni,hogy nézett ki a Fancsika,a Vekeri,a Hármas-hegy,a Nagyerdő,s még sorolhatnám.Fáj! Elveszettnek érzem a gyermekkorom,az iskolai kirándulásokat...Hogyan tanítsuk gyermekeinket,unokáinkat a természet tiszteletére,megóvására,ha a hatalmi tébolyban szenvedő uraiméktól csak a rombolást láthathatják,amit büntetlenül művelnek,a pénzszerzés lázában égve! Mondjuk ki,hogy ELÉG!!!

Vendég

#6

2015-07-12 13:05

Ideje lenne valamit kezdeni az erdőspusztai tavak helyzetével!!

Vendég

#7

2015-10-21 20:53

Én még elvihettem a lányomat a Vekeri tóra hajókázni (!) a Kati nevű motorossal, a fiamat ugyanoda evezni.

Ők a gyerekeiknek már csak elmesélni tudják...

 


Vendég

#8

2016-06-26 06:20

Segiteni szeretnek a helyreallitasban