Követeljük a nyugdíjkorhatár visszaállítását !


Vendég

#26

2014-11-29 16:30

 Éva 

Mindenkinek joga volna a nyugdíjra ugyan úgy, mint elődeinknek akik 55 évesen nyugdíjba vonulhattak.Mi is le dolgoztuk az életünket, sokan olyan munkahelyen, ahol nem szégyenlenek  havi 40ezret kifizetni munkabér gyanánt.És még ezért az éhbérért dolgozzunk szombaton is meg túl órázzunk ha éppen úgy kívánják,és vágjunk mind ehez jó képet.Szabadságot ne töltsük pihenéssel, csak írassuk ki ,menjünk be akkor is ha munkát nem tudnak biztosítani.Szóvá tenni ne merjük ,mert mit is képzelünk.Ezért tart itt az ország ahol tart,ezért nem tudnak nyugdijat fizetni, mert olyan emberek ülnek , döntenek felettünk , akik nem értenek a szervezéshez.Mindezért fel veszik busás fizetésüket csalnak sikkasztanak, amennyit csak bírnak.Mindnek teljes vagyon elkobzás , és mindjárt lessz fedezet.

 


Vendég

#27

2014-11-29 18:09

Ötszörös a HOZADÉKA ! (üzenem a döntéshozóknak) Ötezer munkavállalónak segítenek és tehermentesítik a három generációt. ( unokák,gyerekek,civilmozgalmak,sport,bölcselet....)

Vendég

#28

2014-11-29 18:55

Itt vagyok 59 évesen , 50% leszázalékolással, 44 éves munkaviszonnyal.Nem kellek sehová.

Vendég

#29

2014-11-30 00:04

Bár én már nyugdíjas vagyok, de maximálisan átérzem és megértem a követelés jogosságát!

Vendég

#30

2014-11-30 06:00

Állitsák visza













Állitsák visza

Vendég

#31 Re:

2014-11-30 07:55

#3: -  

De ne feledkezzünk meg a pedagógusokról sem. Pl. egy hatvanon felüli testnevelő, hogy fog segíteni a szekrényugrásnál? Hogy fogja bemutatni a gyakorlatokat? És a többi pedagógus is megzizzen már addigra a sok gyereklármától. Csak 1 hetet próbáljon ki bárki is iskolában és meglátjuk mi a véleménye.


Vendég

#32

2014-11-30 11:59

Nincs elég bölcsödei, óvodai hely. A fiatalok munkavállalása (már ha egyáltalán el tudnak helyezkedni) ebből a szempontból is igencsak meg van nehezítve. Nekem nagyon nagy segítség volt, hogy a nagyszülők már nyugdíjasok voltak és be tudtak segíteni, ha a gyerekek betegek voltak, vagy épp a bölcsödében volt valami gond, ami miatt nem fogadták a gyerekeket. Akor is nyugodtan tudtam a munkámat végezni. Bár az én koromban az édesanyám már nyugdíjas volt és én is dolgoztam annyit, mint ő, én még sem tudok a gyerekeimnek ezen a téren segíteni, mert a remény is egyre fogy, hogy egyáltalán leszek-e valaha nyugdíjas.

nagyivagyok

#33

2014-12-01 18:30

A fiataloknak  át kell adni a munkalehetőséget, így jobban teljesíthet az ország. Az unokákra is tudna vigyázni a nagyszülő a gyermek betegsége esetén, illetve a hosszú óvodai és iskolai szünetekben. (A munkahelyi felvételeknél nem lenne akadály a kisgyermek)


Vendég

#34 Re:

2014-12-03 10:29

#19: -  

 Megoldható ! Szerintem innen letölthető a szöveg és aláírhatja aki egyetért. Utána csatoljuk ehhez


Vendég

#35

2015-02-21 10:59

Vagy a férfiaknak is biztosítani kell a 40 év munkaviszony utáni nyugdíj lehetőségét. Azt jobbnak tartanám, mert így 10, vagy 15 év után, ha a korhatárt betöltötte, bárki nyugdíjat kap.

Vendég

#36

2015-03-05 09:23

"Empátiahiányos" politikusok. Érzéketlenek>Gazemberek ergo nem valók emberi sorsok eldöntésére. Billiókkal játszadoznak és azt hitetik el a néppel, hogy nincs pénz nyugdíjra és elveszik a támogatásokat. Esélyt nem adnak, hogy 55 év felett munkát kapj, a segélymegvonással- ami nevetségesen alacsony (bár ők élnének 22800-ból!)- ellehetetlenítik azokat akik egész életükben dolgoztak és most sokszor önhibájukon kívül tengődnek. A nyugdíjig felemészthetik amit tudtak-ha tudtak egyáltalán- félretenni a szűkös nyugdíjas napokra. Ezt a "lehetőséget" adta nekünk "szeretett" kormányunk: Nyugdíjba menetelők: Ha nem tudtok munkát szerezni magatoknak: Pusztuljatok ki! Feleslegesek vagytok és értéktelenek! Teher a büdzsé nyakán!...

Vendég

#37 nyugdíj várományosok

2015-03-05 09:24

"Empátiahiányos" politikusok. Érzéketlenek>Gazemberek ergo nem valók emberi sorsok eldöntésére. Billiókkal játszadoznak és azt hitetik el a néppel, hogy nincs pénz nyugdíjra és elveszik a támogatásokat. Esélyt nem adnak, hogy 55 év felett munkát kapj, a segélymegvonással- ami nevetségesen alacsony (bár ők élnének 22800-ból!)- ellehetetlenítik azokat akik egész életükben dolgoztak és most sokszor önhibájukon kívül tengődnek. A nyugdíjig felemészthetik amit tudtak-ha tudtak egyáltalán- félretenni a szűkös nyugdíjas napokra. Ezt a "lehetőséget" adta nekünk "szeretett" kormányunk: Nyugdíjba menetelők: Ha nem tudtok munkát szerezni magatoknak: Pusztuljatok ki! Feleslegesek vagytok és értéktelenek! Teher a büdzsé nyakán!...