RehabCritical Mass - Egyenlőség, akadálymentesítés - Elvárjuk!

Quoted post


Vendég

#1

2014-10-20 10:26

Jogos követelések! Egy társadalmat minősít, hogy bánik a hátrányos helyzetű embertársaival. Terjesszétek és írjátok alá minél többen!

Válaszok


Vendég

#2 Re:

2014-10-20 19:16:22

#1: -  

 Szerintem még belekerülhetne a petícióba a mozgássérült autó pályázat módosítása, amely pályázat egy vicc. Sérült gyerekkel nem lehet a megnyert pályázattal mit kezdeni. Kerekesszékes gyereket Suzukiba gyömöszölni, stb.. A minisztérium az erre vonatkozó levelemet lesöpörte.

Emellett még sok-sok mindent bele lehetne írni, óvodai és iskolai integráció, stb. Szerintem a pedagógusokat képezni kéne arra, hogyan viszonyuljanak egy sérült gyerekhez, és hogyan mutassanak jó példát a többi gyereknek.

A szeretetteljes odafordulást kellene az embereknek már kicsi gyerekként megmutatni, hogy abban nőjenek fel, hogy sérült társaik teljes értékűek, egyenértékűek velük, és ez természetes legyen mindenkinek.

Nagyon drukkolok, hogy valami elinduljon most, köszönet az értelmi szerzőnek!

 

Autista fiatal.

#42 Rokkantsági járadékot is emelni kéne.

2014-10-28 10:37:00

#1: -  

 Nekem már 2012-óta van elegem és a poharam 2014-ben telt be abban, hogy 2009. Január 1-óta nem emelték a Rokkantsági járadék összegét bele értve az Emelt összegű családi pótlékot stb. Ki fogom harcolni én is, hogy ne 2018-ban vagy 2020-ban emeljék meg hanem 2018. előtt kerüljön sorba az emelés. Örülnék annak (elnézést magamból indulók ki), ha 2017. év Január elejétől 4 órás műszak helyett 6 órás műszakban dolgozhatnék, még pedig 36 hónapon keresztül nyílt munkaerő piacon a védett munkahely helyett. Utána már magabiztosan tudjak teljes munkaidőben dolgozni 8 órás műszakban.

segéd moped

#120 Re:

2015-08-17 20:53:52

#1: -  

 kednes egy segéd mopedet ingyen fel ajénhatnának nen tudok két métert memi közgyogyom nincstelefon sz 06203560237