Mentsük meg Bajusz Urat


Vendég

/ #20

2013-02-01 13:09

Csalódott voltam, amikor észre vettem, hogy eltűntek a kedves grafikák a járatokról... Végre valami szerethető dolog a szürke hétköznapokban, ami tényleg megmosolyogtatta az embert. Apróság ez, ám azt gondolom, hogy ha megtanulunk nevetni (magunkon is), a világ nehézségeit is könnyebb szívvel tudjuk viselni. Ez lenne az üzenetem azoknak, akik kifogásolnak egy ilyen aranyos dolgot, mint a bajuszos bácsi, és a meglepett néni! Ha ez az egy dolog visszatérne a napjainkba -vagyis a BKV járataira és tájékoztatóira-, akkor talán idővel egyre több ilyen kedves apróság csempésződik a városba, ami méltán hozzájárulna a pozitív városképhez.
Tisztelt BKK! Olyan sok ellenséget szeretek maguknak a döntéseikkel. Amikor először megláttam a modern, jópofa grafikákat, az én szívem meglágyult Önök iránt, még ha nem is értek egyet sok mindennel, amit az utóbbi években tapasztalok rendszeres BKV használóként. Amikor azonban rövid idő után eltűntek az új figurák, ismét elöntött a szomorúság, és ezzel nem vagyok egyedül. Személy szerint még senkitől nem hallottam, hogy egy efféle vicces dolgot bárki helytelenítene... Remélem, legalább ebben az apró dologban nyerni fog a többség szava!