Dr. Cselik Ágnes Esztert kérjük vissza iskolánk élére!
Hozzászólások
#3801
Hiszek a szabad és magas színvonalú oktatásban.Dániel Csende (Budapest, 2024-07-15)
#3819
Mert nem értek egyet a jogtalansággal.Krisztina Tatar (Roermond, 2024-07-16)
#3821
Tűrhetetlennek tartom, hogy kormányzati utasításra, "demokráciának megfelelően", a tantestület, szülők és diákok érdekeivel és akaratával szembe menve váltanak le, felsőbb utasításra eddig bevált, szakértő vezetőket. Helyettük jönnek az oktatáshoz semmit sem értő, ám kormány- és fideszhű pártkatonák. Rákosi megnyalja a száját, hiszen ez az ő rendszeréhez igazodik. Sztálin csippant a szemével.Erika Erdei (Budaörs, 2024-07-16)
#3822
Farkasné Várbíró DóraDóra Farkasné Várbíró (Hollád, 2024-07-16)
#3823
Aláírom, mert Dr. Cselik Ágnes tiszteletre méltó szakember, és a többség őt szeretné iskolaigazgatónak.Renáta Ress (Halásztelek, 2024-07-16)
#3840
Felháborító és elfogadhatatlan, hogy indoklás, magyarázat nélkül utasították el a pályázatot. Mi van az országban, nem az első eset. Úgy néz ki valakinek ez az állás is kellett, politikai szinezete van itt is.Kata Bach (Budapest, 2024-07-17)
#3881
Ide jár a fiam. Nagyon szeretjük az iskolát, tiszteljük és elismerjük az igazgatót. A pozíciójából eltávolítani bűn.Zsuzsanna Győri (Budapest, 2024-07-23)
#3885
Nem szeretném, hogy leváltsák az igazgatónkat.Heléna Hegedüs (Budapest, 2024-07-24)
#3894
Egyetertek a peticioval.Nandor Toth (Kecskemet, 2024-07-26)
#3898
Szeretem az igazgatónőtMikoss Iribarren Gábor Alejandro (Hong Kong, 2024-07-29)
#3910
Mert segíteni szeretnèkKertész Orsolya (Budapest, 2024-08-12)
#3913
Ágnes szakmailag példamutató. A fiatalokèrt rajong. Miatta is választottuk volna az iskolát. Szakmailag nem indokolható az elküldése. Felháborító.Tímea Anderla (Budapest, 2024-08-15)
#3915
Fontos egy jó,megfelelő ember erre a posztra.Szilvia Horváth (Budapest, 2024-08-20)
#3920
Aláírom, mert hiszek abban, hogy Dr. Cselik Ágnes Eszter a legjobb jelölt az iskola igazgatói pozíciójára!Hajnalka Hundzsa (Budapest, 2024-08-28)
#3921
A gyerekem most lesz nyelvi előkészítős az iskolában s az igazgató volt a garancia. Kétségbe vagyunk esve!Mariánna Fehér-Szabo (Budapest, 2024-08-29)
#3928
Az igazgatóváltás óta drasztikusan esett az iskola színvonalaLászló Fehér (Dunaharaszti, 2026-05-28)
#3929
Aláírom , mert Dr.Cselik Ágnes vezetése alatt az iskola rengeteg programmal és külföldi kapcsolatokkal , élményekkel gazdagította a diákok tanulásàt .Közelebb hozta Spanyolorszàg összes színvilágát és hagyományait amit gyermekeink személyes tapasztalatokkal szívhattak magukba. Pontosan emiatt a színes és cèltudatos tanítás miatt szerettünk bele az iskolába s gyermekeink ezzel teljes elköteleződést mutatnak a spanyol nyelv s nemzet irànt.Szeretnèk ha ez a mérhetetlen tudásvàgy továbbra is ösztönző lehetne gyermekeink számára .Ez nem csak egy nyelv hanem igazi elköteleződès, ami Cselik Ágnes vezetésèvel az egész iskola atmoszférája is egyben!
Tisztelettel:
Altorjai Melinda
Melinda Altorjai (Budapest, 2026-05-29)
#3934
Erre lettem teremtveKatalin Zsófia Horvath (Makàd, 2026-05-29)
#3942
Szeretném hogy ő legyen ismét az iskola igazgatójaNatalie Muszev (Budapest, 2026-05-29)
#3983
SzeretnémMészárosné Barát Barát (Budapest, 2026-05-30)
#3999
Kell a változás !!!Ildikó Kun (Pécel, 2026-06-01)