Peticiok.com

Dr. Cselik Ágnes Esztert kérjük vissza iskolánk élére!

Hozzászólások

#3801

Hiszek a szabad és magas színvonalú oktatásban.

Dániel Csende (Budapest, 2024-07-15)

#3819

Mert nem értek egyet a jogtalansággal.

Krisztina Tatar (Roermond, 2024-07-16)

#3821

Tűrhetetlennek tartom, hogy kormányzati utasításra, "demokráciának megfelelően", a tantestület, szülők és diákok érdekeivel és akaratával szembe menve váltanak le, felsőbb utasításra eddig bevált, szakértő vezetőket. Helyettük jönnek az oktatáshoz semmit sem értő, ám kormány- és fideszhű pártkatonák. Rákosi megnyalja a száját, hiszen ez az ő rendszeréhez igazodik. Sztálin csippant a szemével.

Erika Erdei (Budaörs, 2024-07-16)

#3822

Farkasné Várbíró Dóra

Dóra Farkasné Várbíró (Hollád, 2024-07-16)

#3823

Aláírom, mert Dr. Cselik Ágnes tiszteletre méltó szakember, és a többség őt szeretné iskolaigazgatónak.

Renáta Ress (Halásztelek, 2024-07-16)

#3840

Felháborító és elfogadhatatlan, hogy indoklás, magyarázat nélkül utasították el a pályázatot. Mi van az országban, nem az első eset. Úgy néz ki valakinek ez az állás is kellett, politikai szinezete van itt is.

Kata Bach (Budapest, 2024-07-17)

#3881

Ide jár a fiam. Nagyon szeretjük az iskolát, tiszteljük és elismerjük az igazgatót. A pozíciójából eltávolítani bűn.

Zsuzsanna Győri (Budapest, 2024-07-23)

#3885

Nem szeretném, hogy leváltsák az igazgatónkat.

Heléna Hegedüs (Budapest, 2024-07-24)

#3894

Egyetertek a peticioval.

Nandor Toth (Kecskemet, 2024-07-26)

#3898

Szeretem az igazgatónőt

Mikoss Iribarren Gábor Alejandro (Hong Kong, 2024-07-29)

#3910

Mert segíteni szeretnèk

Kertész Orsolya (Budapest, 2024-08-12)

#3913

Ágnes szakmailag példamutató. A fiatalokèrt rajong. Miatta is választottuk volna az iskolát. Szakmailag nem indokolható az elküldése. Felháborító.

Tímea Anderla (Budapest, 2024-08-15)

#3915

Fontos egy jó,megfelelő ember erre a posztra.

Szilvia Horváth (Budapest, 2024-08-20)

#3920

Aláírom, mert hiszek abban, hogy Dr. Cselik Ágnes Eszter a legjobb jelölt az iskola igazgatói pozíciójára!

Hajnalka Hundzsa (Budapest, 2024-08-28)

#3921

A gyerekem most lesz nyelvi előkészítős az iskolában s az igazgató volt a garancia. Kétségbe vagyunk esve!

Mariánna Fehér-Szabo (Budapest, 2024-08-29)

#3928

Az igazgatóváltás óta drasztikusan esett az iskola színvonala

László Fehér (Dunaharaszti, 2026-05-28)

#3929

Aláírom , mert Dr.Cselik Ágnes vezetése alatt az iskola rengeteg programmal és külföldi kapcsolatokkal , élményekkel gazdagította a diákok tanulásàt .Közelebb hozta Spanyolorszàg összes színvilágát és hagyományait amit gyermekeink személyes tapasztalatokkal szívhattak magukba. Pontosan emiatt a színes és cèltudatos tanítás miatt szerettünk bele az iskolába s gyermekeink ezzel teljes elköteleződést mutatnak a spanyol nyelv s nemzet irànt.
Szeretnèk ha ez a mérhetetlen tudásvàgy továbbra is ösztönző lehetne gyermekeink számára .Ez nem csak egy nyelv hanem igazi elköteleződès, ami Cselik Ágnes vezetésèvel az egész iskola atmoszférája is egyben!

Tisztelettel:
Altorjai Melinda

Melinda Altorjai (Budapest, 2026-05-29)

#3934

Erre lettem teremtve

Katalin Zsófia Horvath (Makàd, 2026-05-29)

#3942

Szeretném hogy ő legyen ismét az iskola igazgatója

Natalie Muszev (Budapest, 2026-05-29)

#3983

Szeretném

Mészárosné Barát Barát (Budapest, 2026-05-30)

#3999

Kell a változás !!!

Ildikó Kun (Pécel, 2026-06-01)