Peticiok.com

Engedjék vissza a Városligeti Szaltó Trambulin Parkot a családoknak az eredeti helyére!

Hozzászólások

#4

Fontos a gyermekek jól léte

Viktória Barabás (Budapest, 2026-04-18)

#6

Szeretném, hogy a trambulin visszaterhessen az eredeti helyere.

Barbara Bencze (Budapest, 2026-04-18)

#8

A gyerekek kedvenc helye

Melinda Marton (Pécel, 2026-04-18)

#13

Azért hogy a gyerekeknek legjobb verseny trambulin Budapesten👏👏👏🤗❤️❤️❤️🤗🤗🤗

Szántáj Mária (Budapest, VI., 2026-04-18)

#14

A kislányom imádta a Városligetben a trambulint, sírt, amikor kiderült, hogy elköltöztek. Nagyon szeretnénk vissza a trambulint a Városligetbe!

Éva Fülöp (Budapest, 2026-04-18)

#15

A kisfiaim megszokták, hogy itt volt a Varosligetben

Rita Sopronyi (Isaszeg, 2026-04-18)

#16

A g,erekek kedvenc helye.

Judit Juhász (Budapest, 2026-04-18)

#17

Mert a gyerekek kedvenc helye

Edina Kiss (Budapest, 2026-04-18)

#21

A gyerekek nagyon szeretik.

Pető Ágoston (Budapest, 2026-04-18)

#25

Fontosnak tartom a budapesti családi programokat

Rita Kiss (Miskolc, 2026-04-19)

#31

Gyerek koromban itt ugráltam nagyon jó élmény

Istvan Mezei (Budapest, 2026-04-19)

#34

Gyermekem nagyon imádta mindig a ligetben jártunk ki nem hagyhatja az ugrálást az ő kèrèsère sokszor csak ezèrt mentünk ki szeretnènk vissza kapni a Városligetbe ezt a remek szórakozási komplexumot

József Kurucz (Budapest, 2026-04-19)

#42

Katona andrea

Katona Andrea (Budapest, 2026-04-19)

#45

Éveken keresztül jártunk hozzátok. Szörnyű hogy már nem vagytok itt.

Katalin Tóth (Budapest XV., 2026-04-19)

#46

Aláírom mert nagyon szerettem odajárni amíg volt

László Vida (Budapest, 2026-04-19)

#53

A gyerekek miatt és mert nem kell több épület a Ligetbe!!!

Katalin Stolmár (Budapest, 2026-04-19)

#55

A gyerekeim ide jartak, szertném, hogy az unokáim is ide jöjjenek.

Róbert Nagy (Budapest, 2026-04-19)

#59

Annak ott a helye az ázsia mellet csődbe fog menni

Eszter Dér (Budapest, 2026-04-20)

#60

Gyerekek kedvenc helye

Ilona Feka (Emmenbücke, 2026-04-20)

#61

A lanyom imadta, minden heten mentunk! Nagyon szomoru, h csak a kurva profit szamit, es gyerekek elmenyet semmibe veszik!!

József Tarnai (Budapest, 2026-04-20)

#62

Gyerekként én is ugráltam rajta és az én gyerekeim is szeretik. Szeretném, ha az unokáim is használhatnák!

Németh Katalin (Budapest, 2026-04-20)

#64

A legjobb hely gyerekeknek

Szájli Lajos (Budapest, 2026-04-20)

#65

Aláírom, mert a gyerekek fontosabbak, mint a pénz. Mert ez egy jó opció, hogy a gyerekek kimozduljanak, levegőn legyenek, ismerkedjenek.
Aláírom, mert Budapesten egyre kevesebb a zöld övezet.

Hajnalka Hollósi (Budapest, 2026-04-20)

#67

A gyerekeim, és a gyerekeim unokatestvére is itt jattszott, és szeretném ha az unokahugom hamarosan megszületendő testvére is játszasson a tesójával a trambulin parkban.

Éva Dombóvári (Litér, 2026-04-20)

#69

Mindig is itt volt 2 gyerekem is itt nott fel.most szuletett a harmadik szeretnem idehozni.
Miert kellett megvaltoztatni.vannak dolgok amik ugy jok ahogy vannak.

Batuska Richard (Budapest, 2026-04-20)

#75

…mert tetszik az indítványozás…
En is számtalanszor használtam azokat a trambulinokat es 100x jobb lenne ha inkább trambulinok lennének elektromos padok helyett ahol telefont lehet tölteni…esetleg Addig se a telefont bújjàk a gyerekek.

Ádám Fehevari (Budapest, 2026-04-21)

#78

Aláírom Dávid Mihály.

Mihaly David (Maglód, 2026-04-21)

#92

Szeretjük a trambulint

Bea Kókai (BUDAPEST, 2026-04-21)

#99

Nagyon szeretik a gyermekeim és nekünkn is jó élmény volt annó is.

Fecskéné Viktória (Gödöllő, 2026-04-21)

#107

Alairom mert a gyerekeim nagyon szeretnek a varosligetbe trambulinozni jarni

Tamas Bozsa (Budapest, 2026-04-22)

#108

Nagy zsanett

Nagy Zsanett (Pécel, 2026-04-22)

#109

Szeretném vissza a trambulin parkot

Henriett Hargitai (Budapest, 2026-04-23)

#112

A gyerekek számára nagyon jó lehetőség, hogy fejlődjön a mozgása.

Margit Torjak (Budapest, 2026-04-23)

#116

Mert az emberek ott keresik, ott szokták meg és ott van rá olyan kereslet, amiből a család meg tud élni .

Szilvia Kulcsár-Boros (Budapest, 2026-04-24)

#117

Régóta odajárunk

László Szulyák (Budapest, 2026-04-24)

#130

mer szeretek trambulinozni

Màrk Hovorka (Komarom, 2026-04-28)

#131

Mert szeretek ugralni

Anthony Cingel (Komárno, 2026-04-28)

#152

Utálom, hogy igazságtalan a világ és mindig a jó emberekkel csesznek ki.
Trambulin park előre.

Bence Bud (Budapest, 2026-04-29)

#156

Mi is jartunk oda a gyerekekkel. Hiányzik.

Gáborné Eva (Budapest, 2026-04-29)

#164

Fontosabb a fiatalságnak másrészt vendéglátóegység van bőven.

László Zachári (Göd, 2026-05-01)

#170

Sokan szeretik a trambulin parkot.

Szilvia Szilágyi (Budapest, 2026-05-01)

#171

Én is azt szeretném hogy a gyerekek itt is élvezzék az ugrálás örömét

Anikó Máthé (Budapest Xv., 2026-05-01)

#173

Gyerekként is jártunk ide

Balázs Gévay (Budapest, 2026-05-01)

#174

Jó a trambulin.

Aliz McLean (Budapest, 2026-05-01)

#176

Mert gyerekkoromban nagyon sokat jártam ide, kedves emlék. Szeretném a fiamat is elvinni

Fanni Bognár (Budapest, 2026-05-02)

#177

Szeretjük

Brigitta Papp (Szigetszentmiklós, 2026-05-02)

#178

Legyen

Alexandra Nagy (Budapest, 2026-05-02)

#180

20 éve jártam ide, én anno mint gyerek most mint felnőtt a gyermekemmel . Imádtuk! Szeretnénk vissza!

Nikolett Heréb (Budapest, 2026-05-02)

#182

Ott tanultam meg az első szaltóim

Viktor Franyo (Budapest, 2026-05-02)

#184

Saskó Róbert

Saskó Róbert (Budapest, 2026-05-02)

#187

Az unokáim sokat ugráltak a Trambulin parkban, és szeretnénk ha vissza kerülne a Város ligetbe. Nagyon jó helyen volt az Állatkert után mindig oda mentünk a gyerekekkel, és mindig várni kellett mert nagyon sokan voltak.

Edit Szolnokiné (Budapest, 2026-05-02)

#188

Mert minden évbe ide jártam a nagypapámmal és most már én hoztam ide az unokaöcséimet.

Márton Nagy (Budapest, 2026-05-03)

#189

Aláírom, mert a Trambulin Park ugyanúgy a Városliget része, mint mondjuk az Állatkert. Imádjuk!

Gábor Nónay (Budapest, 2026-05-03)

#192

A gyerekeim ezen nőttek fel

Zsuzs Hornyák (Alsónémedi, 2026-05-03)

#193

Szerettem ide járni, jó szórakozás gyereknek, felnőttnek egyaránt

György Cséffán (GÖD, 2026-05-03)

#194

Aláíromn, mert sűrűn jártunk ide és a kisfiam kedvenc hekye❤️

Edina Nyírőné Rózsa (Budapest, 2026-05-03)

#198

Aláírom Kulcsár Brigitta

Kulcsár Brigitta (Budapest, 2026-05-10)

#199

Két kisgyerekkel, köztük egy hiperaktív kisfiúval lakunk a pesti belvárosban. Nagy szükségünk van egy olyan mozgási lehetőségre, ami a szabad levegőn gyorsan lefárasztja a kisfiamat. Tavasztól őszig napi rendszerességgel jöttünk ki trambulinozni, hogy esélyünk legyen időben elaludni. A városligeti nagyjatszoter nagyszerű, de kene meg belőle másik 4, hogy élvezhető legyen, hétvégenként egy tűt nem lehet leejteni, minden játéknál sorba kell állni, és egy szenzoros gyereknek kibírhatatlanul hangos. Ha már Budapest egész belvárosa a huszonévesekre meg a külföldi fiatalkora célzott bulinegyed, meg lehetne hagyni esetleg a Városligetet a gyerekeknek? :-)

Katalin Szilagyi (Budapest, 2026-05-11)

#200

Tövv evtizedes hagyomány a kis és nagy családok számára. Élvezetes program a gyerekeknek.

Daniella Farkas (Budapest, 2026-05-12)