Engedjék vissza a Városligeti Szaltó Trambulin Parkot a családoknak az eredeti helyére!
Hozzászólások
#4
Fontos a gyermekek jól léteViktória Barabás (Budapest, 2026-04-18)
#6
Szeretném, hogy a trambulin visszaterhessen az eredeti helyere.Barbara Bencze (Budapest, 2026-04-18)
#8
A gyerekek kedvenc helyeMelinda Marton (Pécel, 2026-04-18)
#13
Azért hogy a gyerekeknek legjobb verseny trambulin Budapesten👏👏👏🤗❤️❤️❤️🤗🤗🤗Szántáj Mária (Budapest, VI., 2026-04-18)
#14
A kislányom imádta a Városligetben a trambulint, sírt, amikor kiderült, hogy elköltöztek. Nagyon szeretnénk vissza a trambulint a Városligetbe!Éva Fülöp (Budapest, 2026-04-18)
#15
A kisfiaim megszokták, hogy itt volt a VarosligetbenRita Sopronyi (Isaszeg, 2026-04-18)
#16
A g,erekek kedvenc helye.Judit Juhász (Budapest, 2026-04-18)
#17
Mert a gyerekek kedvenc helyeEdina Kiss (Budapest, 2026-04-18)
#21
A gyerekek nagyon szeretik.Pető Ágoston (Budapest, 2026-04-18)
#25
Fontosnak tartom a budapesti családi programokatRita Kiss (Miskolc, 2026-04-19)
#31
Gyerek koromban itt ugráltam nagyon jó élményIstvan Mezei (Budapest, 2026-04-19)
#34
Gyermekem nagyon imádta mindig a ligetben jártunk ki nem hagyhatja az ugrálást az ő kèrèsère sokszor csak ezèrt mentünk ki szeretnènk vissza kapni a Városligetbe ezt a remek szórakozási komplexumotJózsef Kurucz (Budapest, 2026-04-19)
#42
Katona andreaKatona Andrea (Budapest, 2026-04-19)
#45
Éveken keresztül jártunk hozzátok. Szörnyű hogy már nem vagytok itt.Katalin Tóth (Budapest XV., 2026-04-19)
#46
Aláírom mert nagyon szerettem odajárni amíg voltLászló Vida (Budapest, 2026-04-19)
#53
A gyerekek miatt és mert nem kell több épület a Ligetbe!!!Katalin Stolmár (Budapest, 2026-04-19)
#55
A gyerekeim ide jartak, szertném, hogy az unokáim is ide jöjjenek.Róbert Nagy (Budapest, 2026-04-19)
#59
Annak ott a helye az ázsia mellet csődbe fog menniEszter Dér (Budapest, 2026-04-20)
#60
Gyerekek kedvenc helyeIlona Feka (Emmenbücke, 2026-04-20)
#61
A lanyom imadta, minden heten mentunk! Nagyon szomoru, h csak a kurva profit szamit, es gyerekek elmenyet semmibe veszik!!József Tarnai (Budapest, 2026-04-20)
#62
Gyerekként én is ugráltam rajta és az én gyerekeim is szeretik. Szeretném, ha az unokáim is használhatnák!Németh Katalin (Budapest, 2026-04-20)
#64
A legjobb hely gyerekeknekSzájli Lajos (Budapest, 2026-04-20)
#65
Aláírom, mert a gyerekek fontosabbak, mint a pénz. Mert ez egy jó opció, hogy a gyerekek kimozduljanak, levegőn legyenek, ismerkedjenek.Aláírom, mert Budapesten egyre kevesebb a zöld övezet.
Hajnalka Hollósi (Budapest, 2026-04-20)
#67
A gyerekeim, és a gyerekeim unokatestvére is itt jattszott, és szeretném ha az unokahugom hamarosan megszületendő testvére is játszasson a tesójával a trambulin parkban.Éva Dombóvári (Litér, 2026-04-20)
#69
Mindig is itt volt 2 gyerekem is itt nott fel.most szuletett a harmadik szeretnem idehozni.Miert kellett megvaltoztatni.vannak dolgok amik ugy jok ahogy vannak.
Batuska Richard (Budapest, 2026-04-20)
#75
…mert tetszik az indítványozás…En is számtalanszor használtam azokat a trambulinokat es 100x jobb lenne ha inkább trambulinok lennének elektromos padok helyett ahol telefont lehet tölteni…esetleg Addig se a telefont bújjàk a gyerekek.
Ádám Fehevari (Budapest, 2026-04-21)
#78
Aláírom Dávid Mihály.Mihaly David (Maglód, 2026-04-21)
#92
Szeretjük a trambulintBea Kókai (BUDAPEST, 2026-04-21)
#99
Nagyon szeretik a gyermekeim és nekünkn is jó élmény volt annó is.Fecskéné Viktória (Gödöllő, 2026-04-21)
#107
Alairom mert a gyerekeim nagyon szeretnek a varosligetbe trambulinozni jarniTamas Bozsa (Budapest, 2026-04-22)
#108
Nagy zsanettNagy Zsanett (Pécel, 2026-04-22)
#109
Szeretném vissza a trambulin parkotHenriett Hargitai (Budapest, 2026-04-23)
#112
A gyerekek számára nagyon jó lehetőség, hogy fejlődjön a mozgása.Margit Torjak (Budapest, 2026-04-23)
#116
Mert az emberek ott keresik, ott szokták meg és ott van rá olyan kereslet, amiből a család meg tud élni .Szilvia Kulcsár-Boros (Budapest, 2026-04-24)
#117
Régóta odajárunkLászló Szulyák (Budapest, 2026-04-24)
#130
mer szeretek trambulinozniMàrk Hovorka (Komarom, 2026-04-28)
#131
Mert szeretek ugralniAnthony Cingel (Komárno, 2026-04-28)
#152
Utálom, hogy igazságtalan a világ és mindig a jó emberekkel csesznek ki.Trambulin park előre.
Bence Bud (Budapest, 2026-04-29)
#156
Mi is jartunk oda a gyerekekkel. Hiányzik.Gáborné Eva (Budapest, 2026-04-29)
#164
Fontosabb a fiatalságnak másrészt vendéglátóegység van bőven.László Zachári (Göd, 2026-05-01)
#170
Sokan szeretik a trambulin parkot.Szilvia Szilágyi (Budapest, 2026-05-01)
#171
Én is azt szeretném hogy a gyerekek itt is élvezzék az ugrálás örömétAnikó Máthé (Budapest Xv., 2026-05-01)
#173
Gyerekként is jártunk ideBalázs Gévay (Budapest, 2026-05-01)
#174
Jó a trambulin.Aliz McLean (Budapest, 2026-05-01)
#176
Mert gyerekkoromban nagyon sokat jártam ide, kedves emlék. Szeretném a fiamat is elvinniFanni Bognár (Budapest, 2026-05-02)
#177
SzeretjükBrigitta Papp (Szigetszentmiklós, 2026-05-02)
#178
LegyenAlexandra Nagy (Budapest, 2026-05-02)
#180
20 éve jártam ide, én anno mint gyerek most mint felnőtt a gyermekemmel . Imádtuk! Szeretnénk vissza!Nikolett Heréb (Budapest, 2026-05-02)
#182
Ott tanultam meg az első szaltóimViktor Franyo (Budapest, 2026-05-02)
#184
Saskó RóbertSaskó Róbert (Budapest, 2026-05-02)
#187
Az unokáim sokat ugráltak a Trambulin parkban, és szeretnénk ha vissza kerülne a Város ligetbe. Nagyon jó helyen volt az Állatkert után mindig oda mentünk a gyerekekkel, és mindig várni kellett mert nagyon sokan voltak.Edit Szolnokiné (Budapest, 2026-05-02)
#188
Mert minden évbe ide jártam a nagypapámmal és most már én hoztam ide az unokaöcséimet.Márton Nagy (Budapest, 2026-05-03)
#189
Aláírom, mert a Trambulin Park ugyanúgy a Városliget része, mint mondjuk az Állatkert. Imádjuk!Gábor Nónay (Budapest, 2026-05-03)
#192
A gyerekeim ezen nőttek felZsuzs Hornyák (Alsónémedi, 2026-05-03)
#193
Szerettem ide járni, jó szórakozás gyereknek, felnőttnek egyarántGyörgy Cséffán (GÖD, 2026-05-03)
#194
Aláíromn, mert sűrűn jártunk ide és a kisfiam kedvenc hekye❤️Edina Nyírőné Rózsa (Budapest, 2026-05-03)
#198
Aláírom Kulcsár BrigittaKulcsár Brigitta (Budapest, 2026-05-10)
#199
Két kisgyerekkel, köztük egy hiperaktív kisfiúval lakunk a pesti belvárosban. Nagy szükségünk van egy olyan mozgási lehetőségre, ami a szabad levegőn gyorsan lefárasztja a kisfiamat. Tavasztól őszig napi rendszerességgel jöttünk ki trambulinozni, hogy esélyünk legyen időben elaludni. A városligeti nagyjatszoter nagyszerű, de kene meg belőle másik 4, hogy élvezhető legyen, hétvégenként egy tűt nem lehet leejteni, minden játéknál sorba kell állni, és egy szenzoros gyereknek kibírhatatlanul hangos. Ha már Budapest egész belvárosa a huszonévesekre meg a külföldi fiatalkora célzott bulinegyed, meg lehetne hagyni esetleg a Városligetet a gyerekeknek? :-)Katalin Szilagyi (Budapest, 2026-05-11)
#200
Tövv evtizedes hagyomány a kis és nagy családok számára. Élvezetes program a gyerekeknek.Daniella Farkas (Budapest, 2026-05-12)