Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Szerénke

#14624 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2013-02-13 20:51

#14623: Lukrécia - Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Én meg azt szeretném, ha Fletóék nem fagynának meg az éjszaka. Bár szerencsére ma nem röpködnek a mínuszok. Ha holnap is ilyen idő lesz, kimegyünk Hozzájuk és maradunk vagy éjfélig. Lehet, hogy Gyula is feljön. Ha kipihented Velencét, feljöhetnél vele. Csak ketten vagyunk, tehát van két szoba a számotokra nálunk.

Jóccakát!

Válaszok

Lukrécia

#14625 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2013-02-13 21:02:37

#14624: Szerénke - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Hali! Velencét tulajdonképpen már kipihentem, a megfázásomat még nem. Ma du. volt a KLUBRÁDIÓ-ban egy riport GyF-el, szegény jól meg van fázva, mondta, hogy az éjjel szerezte. Ha most odaállnék mellé, azt hihetnétek, hogy együtt voltunk valahol. Holnap eldöntöm, hogy megyek-e Gyulával, nem lenne rossz, ha rendbejövök, akkor lehet. Elég sűrű lesz akkor, mert jövő hét végére is van utiprogramom. Hetek óta nem vagyok itthon hét végén.

Holnap jelentkezem!

Lukrécia

#14633 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2013-02-14 12:17:30

#14624: Szerénke - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Szia, Szeri!

Most beszéltem Gyulával. Nem veszed fel a telefont, így itt írok: du. 6 óra felé jön értem és megyünk szolidaritás-virrasztani. Élesítsd a teafőződet! Utána elfogadjuk a szállásajánlatot és nálad hunyunk. Hajnalban jövünk vissza, mert Gyulának dolgozni kell. Még szerencse, hogy kicsi az ország és visszaérünk.