A közoktatásért!

Quoted post

A karaván halad

#177 Re: Re: Politik Raus!

2013-01-26 17:53

#176: Elkeseredett - Re: Politik Raus!

A német nyelvvel nincs gond, csak nem szeretem, ha raust kiáltanak  Magyarországon, mert én itthon vagyok!

Ez a félresikerült felszólítás is mutatja, hogy kik és mire használják az aláírásokat.

Az a bizonyos szög meg az ő zsákja.  :(

Válaszok

St Gellért

#181 Re: Re: Re: Politik Raus!

2013-01-26 18:46:27

#177: A karaván halad - Re: Re: Politik Raus!

"Politik Raus" - olvasd, értelmezd! Itthon élsz? Senki nem küldött el sehova máshova, csak a politikai propagandát szeretnénk kívül látni. Ennyi, nem több.

"Ez a félresikerült felszólítás is mutatja, hogy kik és mire használják az aláírásokat." - örülök, hogy sikerült megragadnod a lényeget. Válaszolva a kérdésre/megállapításra: olyan pedagógusok, akik politikai hovatartozás nélkül képesek az önálló gondolkodásra, cselekedetre, és talán hisznek a demokratikus intézményrendszer működésében.

Igaz, a következő hozzászólásodat nem nekem szántad, de amennyi közhely és általánosítás van benne, komolyan elgondolkodtató. Dolgoztál-e már a közoktatás berkein belül? Tudsz esetleg valami konkrétumot is írni? Előtte mindenképp ajánlom figyelmedbe a következőt http://fn.hir24.hu/nagyinterju/2013/01/21/allamositas-igy-latja-a-klebelsberg-igazgatoja/ Őt ismerem, nem szokott félrebeszélni!

 

A #175 számú felvetésemből csak ennyi maradt meg? Sajnálom!