A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

JI

#65 Re:

2012-11-08 20:37

#57: Nelli -

Egyetértek! nem lehet összefogást hirdetni úgy, hogy bizonyos emberekre ez nem érvényes! Nekem sem szimpatikus az LMP, de azt mondom, hogy itt a helyük ha itt akarnak lenni! Ha nem jönnek mert itt van az MSZP és/vagy a DK, akkor vessenek magukra! Pont úgy nem léteznek mint a KDNP, és csak az olyanok protest szavazataival jutottak be akik büntetésből nem szavaztak az MSZP-re de nem akartak kimaradni a 2010-es választásból. Magamat is beleértve rengeteg ilyen embert ismerek és szinte mind megbántuk már...

Válaszok

fuxi

#713 Re: Re:

2012-11-12 12:09:16

#65: JIunalmas,gyerekes-csökönyös  - Re:

Egyetértek,én is megbántam hogy büntetésből nem a szocikra voksoltam,de akkor az LMP. szlogenjei tetszettek.Mára egy dacos gyerekre emlékeztetnek.Aki nem akarja a feltétel nélküli összefogást az orbánék malmára hajtja a vizet.Még nem személyekre szavazunk,csak irányra.Senki nem mondhatja még meg ki lesz a leváltó kormány vezetője.Először KAPJÁK ÖSSZE MAGUKAT A JELENLEG PARLAMENTBEN LÉVŐ PÁRTOK,munkálkodjanak elfogadható programokon,melyből kiderülhet,hogy mi MAGYAROK mégis képesek vagyunk EGYHÚRON PENDÜLNI. Enélkül még hosszú-hosszú évekig csak nyekeregni fogunk.