A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

drhajo

#8 drhajo44@gmail.com

2012-11-08 16:51

Tisztelt Együtt 2014! Végre létrejött az a politikai mozgástér, ahol nem csak a politikával (napi) szinten foglalkozó emberek találnak véleményük nyilvánítására illetve véleményük cseréjére alkalmat. Az Egyesület azokat, az élet különböző területein különböző tapasztalatokat szerző embereket is eléri, számukra értelmezi, megmagyarázza, illetve elemzően összegzi a talán nem mindenki által értett jelenségeket. Így tud, illetve képes - ami nagyon fontos: képviselői által hitelesen - rámutatni a politikai-gazdasági hibákra. Hiszen sok ember nem képes eligazodni ezek között, körülményeik rabjai. Ezért és ez miatt szükséges minél több helyen, minél szélesebb tömegek számára előadásokat szervezni, tartani, mert ezek nyomán gyúlik fény a fejekben, lesz világosság, így lehet százezreket, akár milliónyi embert egy irányba, egy a jelenlegitől gyökeresen más világ megvalósításának igénylése felé fordítani. Én ezek miatt, akár e célok megvalósításának elősegítése céljából írtam alá a petíciót.

Válaszok

ernest hampel
lome

#2160 Re: drhajo44@gmail.com

2013-10-11 08:40:46

Kedves,

Én barrister Ernest Hampel, ügyvéd a törvény, a személyes ügyvéd az ügyfelem, van egy fontos üzenete az Ön számára vonatkozó halálát a relatív, és a 20 millió USD maga mögött hagyta a biztonsági Finance Firm itt hazám (Togo) , kérjük, válaszoljon az én e-mail cím, (hampelernest@yahoo.com) és hívj 228 97085588 további szóbeli felvilágosítást, arra vár, hogy hallani rólad.

Kezelje ezt az üzletet a legnagyobb titoktartás és küldje el a következő információkat.

(1) Teljes neve:
(2) Privát telefonszáma:
(3) A jelenlegi lakcímét:
(4) Foglalkozás:
(5) A Kor és nem:
(6) A Private mail cím:

Várom a sürgős választ ASAP.

Üdvözlettel

Ügyvéd Ernest Hampel Esq..